výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD starších žáků a žákyň

Svitavy (6. 9. 2015)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 33.37 11.00
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 32.57 9.00
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 28.23 8.00
4 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 26.14 7.00
5 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 25.18 6.00
6 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 25.09 5.00
7 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 25.04 4.00
8 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 23.34 3.00
9 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 23.22 2.00
10 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 19.73 1.00
11 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 19.54
12 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 19.40
13 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 18.53
14 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 17.87
15 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 17.80
16 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 17.14
17 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 16.67
18 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 16.13
19 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 15.97
20 Marie NováMarie Nová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 15.75
21 Aneta KopeckáAneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 14.66
22 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 14.50
23 Petra SkalickáPetra Skalická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 12.66
24 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 12.49
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 DNS
Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 DNS
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 NM
Celkem 27 závodníků