výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD starších žáků a žákyň

Svitavy (6. 9. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.39
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.75
3 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.87
4 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.66
5 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.53
Jiří PokornýJiří Pokorný 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.66
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.87
3 Daniel PetrůDaniel Petrů 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.17
4 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.25
5 Daniel SnítilýDaniel Snítilý 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.67
Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.33 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.64 9.00
3 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.92 8.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.95 7.00
5 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.02 6.00
6 Daniel PetrůDaniel Petrů 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.19 4.00
2 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.64 3.00
3 Daniel SnítilýDaniel Snítilý 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.90 2.00
4 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.75 1.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.36
2 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.64
3 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.21
4 Tereza VackováTereza Vacková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.29
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.29
MB Nikola MandysováNikola Mandysová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.50
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.79
3 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.86
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.12
5 Karolína CHládkováKarolína CHládková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.13
6 Tereza TatarováTereza Tatarová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.35
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.60
3 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.99
4 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.19
5 Aneta SkalickáAneta Skalická 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.62
Kateřina BednářováKateřina Bednářová 06 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.58
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.72
3 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.07
4 Vanesa ViškováVanesa Višková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.20
5 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.26
Vendula RohlenováVendula Rohlenová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.64
2 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.78
3 Natali LepšováNatali Lepšová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.30
4 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.50
5 Kamila HůlkováKamila Hůlková 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.52
6 Ema StratílkováEma Stratílková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.50
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.77
3 Táňa BartáčkováTáňa Bartáčková 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.98
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.70
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.79
6 Katka UrbánkováKatka Urbánková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 09.92
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.38 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.46 9.00
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.54 8.00
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.56 7.00
5 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.60 6.00
6 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.63 4.00
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.64 3.00
3 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.76 2.00
4 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.77 1.00
5 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.80
6 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.81
Celkem 6 závodníků