výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD starších žáků a žákyň

Svitavy (6. 9. 2015)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.74 11.00
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.78 9.00
3 Martin BartošekMartin Bartošek 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.17 7.00
4 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.38 6.00
5 Matěj RábMatěj Ráb 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.55 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 20.28 3.00
2 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.69 2.00
3 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.88
Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 21.11 1.00
2 Filip BašeFilip Baše 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.26
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 00 AC PardubiceAC Pardubice 22.98
4 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.27
MB Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.66
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.44 8.00
2 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.85 4.00
3 Daniel SnítilýDaniel Snítilý 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.54
4 Hynek HavelHynek Havel 02 AC PardubiceAC Pardubice 24.86
5 Pavel TrávníčekPavel Trávníček 02 AC PardubiceAC Pardubice 27.13
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.88 11.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.29 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.50 8.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.81 7.00
5 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.32 5.00
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.45 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.36 4.00
2 Petra BartošováPetra Bartošová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.95
3 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.98
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22.08
5 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.25
Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.80 0.50
2 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.65
3 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 23.84
4 Táňa BartáčkováTáňa Bartáčková 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.87
5 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.27
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.22
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZichováAnna Zichová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.48
2 Martina ŘádkováMartina Řádková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.55
3 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.57
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.45
5 Lenka SokolováLenka Sokolová 02 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 24.59
6 Aneta SkalickáAneta Skalická 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.99
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.80 0.50
2 Vanesa ViškováVanesa Višková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.51
3 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.55
Tereza TatarováTereza Tatarová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Sára BenešováSára Benešová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNS
Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 6.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.14 6.00
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.59 2.00
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 22.62
4 Karolína VackováKarolína Vacková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.41
Vendula RohlenováVendula Rohlenová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků