Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

Nové Město nad Metují (5. 9. 2015)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.85 11.00
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1.73 9.00
3 Tomáš JanečekTomáš Janeček 980505 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1.61 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1.74 11.00
2= Natálie FranclováNatálie Franclová 985106 AC PardubiceAC Pardubice 1.45 8.50
2= Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 985703 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.45 8.50
3 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 995316 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1.45 7.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 990409 AC PardubiceAC Pardubice 3.60 11.00
2 Marek BrokešMarek Brokeš 991210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2.90 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 995316 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2.36 11.00
2 Kateřina HorováKateřina Horová 996109 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2.16 9.00
skok daleký - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 5.90 11.00
2 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 980709 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5.89 9.00
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 5.89 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SvatošJan Svatoš 980621 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.06 11.00
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5.99 9.00
3 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.92 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5.02 11.00
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4.92 9.00
3 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4.74 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5.55 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5.06 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5.00 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 980709 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.69 0
trojskok - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.91 0
trojskok - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.45 11.00
2 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 985703 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.21 9.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová 995411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.81 11.00
2 Kateřina SabolováKateřina Sabolová 985608 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.27 9.00
3 Adéla VelebováAdéla Velebová 995909 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.60 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.13 11.00
2 Veronika RulíkováVeronika Rulíková 975409 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.11 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 975310 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.02 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠípMichael Šíp 981009 AC PardubiceAC Pardubice 15.04 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 13.48 9.00
3 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 980415 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.42 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 12.40 11.00
2 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.22 9.00
3 Jan KoubekJan Koubek 960916 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.11 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová 965120 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 32.64 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 975426 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.41 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 975310 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.07 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 37.44 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová 995411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.84 9.00
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.90 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠípMichael Šíp 981009 AC PardubiceAC Pardubice 43.22 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 42.38 9.00
3 Petr PlašilPetr Plašil 990604 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 37.09 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.55 11.00
2 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 37.84 9.00
3 Jan KoubekJan Koubek 960916 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.15 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SabolováKateřina Sabolová 985608 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.34 11.00
2 Adéla VelebováAdéla Velebová 995909 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39.28 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.40 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 975426 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.78 11.00
2 Nikola JankováNikola Janková 975528 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 41.07 9.00
3 Veronika RulíkováVeronika Rulíková 975409 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 38.17 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael ŠípMichael Šíp 981009 AC PardubiceAC Pardubice 43.29 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil 990604 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 35.19 9.00
3 Jan GrieslJan Griesl 990405 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 26.60 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 31.89 11.00
2 Jan KoubekJan Koubek 960916 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.23 9.00
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 18.92 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová 995411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.27 11.00
2 Eliška PernáEliška Perná 995212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36.25 9.00
3 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 985703 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.47 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová 965518 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.51 11.00
2 Amálie DrimlováAmálie Drimlová 965120 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 29.46 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková 975528 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.03 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík 981215 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.55 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 45.10 9.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 38.35 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 5.9.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.35 11.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 38.56 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 960207 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.24 8.00