Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (5. 9. 2015)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.32 7.00
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.76 5.00
3 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.02 4.00
4 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.25 3.00
Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.25 2.00
6 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.59 1.00
7 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.66
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.69
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.35
3 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.43
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.70
5 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 12.91
6 Jakub BošinaJakub Bošina 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.44
MB Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.35
Michal NovákMichal Novák 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Novák - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.84
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.91
3 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.92
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.42
5 Jakub RathouskýJakub Rathouský 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.88
6 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.89
7 Šimon GondekŠimon Gondek 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.98
Dominik SládekDominik Sládek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 5.9.2015) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.36 11.00
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.66 9.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.72 8.00
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.03 7.00
5 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.20 6.00
Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.9.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.16 4.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.48 3.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.61 2.00
4 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 12.65 1.00
5 Jakub RathouskýJakub Rathouský 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.73
6 Jakub BošinaJakub Bošina 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.94
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.04 11.00
2 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.86 9.00
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.02 8.00
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.37 7.00
5 Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.83 6.00
6 Marie KoželuhováMarie Koželuhová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.86 5.00
7 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.64 4.00
MB Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.57
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.73
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.38
3 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 98 AK SokolovAK Sokolov 14.12
4 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.19
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.47
Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
Sabadinová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.01
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.11
3 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.57
4 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 13.70
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.82
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.21
7 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 14.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.15
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.43
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.11
4 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AK SokolovAK Sokolov 14.13
5 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.90
6 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 14.95
7 Nikola VeseláNikola Veselá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.62
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 5.9.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.49 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.85 9.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.91 8.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.97 7.00
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.22 6.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.43 4.00
2 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 13.56 3.00
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.92 2.00
4 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AK SokolovAK Sokolov 13.93 1.00
5 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.40
6 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 98 AK SokolovAK Sokolov 14.48
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.03 7.00
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.22 5.00
3 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.24 4.00
4 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.72 2.00
5 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.73 1.00
MB Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.31
MB Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.65 3.00
2 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.04
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.40
4 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.90
5 Jan KadlecJan Kadlec 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.92
David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.42 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.24 9.00
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.85 8.00
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.09 7.00
5 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.18 6.00
6 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.21 3.00
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.31 2.00
3 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.59
4 Jakub BošinaJakub Bošina 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.16
5 David NovotnýDavid Novotný 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.16
MB Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.75 4.00
2 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.39 1.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.29
4 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 26.58
5 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ SušiceTJ Sušice 27.38
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.79 11.00
2 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.07 9.00
3 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.58 8.00
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.04 6.00
MB Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.06
MB Tereza PetržílkováTereza Petržílková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.97
MB Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.66
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.02 7.00
2 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 29.17 5.00
3 Michaela RadováMichaela Radová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.80 4.00
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.99 3.00
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.41 2.00
6 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 35.53 1.00
Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.34 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.52 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.19 8.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.27 7.00
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.63 4.00
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.85 3.00
MB Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 26.67
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.32 6.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.55 5.00
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 28.14 2.00
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.01
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 29.09
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.13
7 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.98
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.25 1.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 28.35
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.49
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.78
5 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 30.41
6 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.48
7 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.48
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.36 7.00
2 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.94 5.00
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.10 4.00
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 57.22 3.00
MB Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice DQ
MB Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.31
Poznámky:
Gregor - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.78 11.00
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.51 9.00
3 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.99 8.00
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 56.27 7.00
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 57.03 6.00
6 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 57.33 5.00
7 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 57.80 4.00
8 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.95 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 61.12 11.00
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.92 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.27 8.00
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 68.50 7.00
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 71.00 6.00
6 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 74.26 5.00
7 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 74.86 4.00
Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin KnopfRobin Knopf 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:08.84 7.00
2 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:09.80 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.98 11.00
2 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.20 9.00
3 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.17 8.00
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:09.37 7.00
5 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.66 6.00
6 Vít PodestátVít Podestát 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.98 5.00
7 David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.02 4.00
8 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.51 3.00
9 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:37.33 2.00
MB Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:17.77
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.78 11.00
2 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.64 9.00
3 Marie ŽáčkováMarie Žáčková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:38.87 8.00
4 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:03.38 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:36.01 11.00
2 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.06 9.00
3 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.91 8.00
4 Klára PochováKlára Pochová 99 AK SokolovAK Sokolov 3:09.83 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:23.91 7.00
2 Václav JírůVáclav Jírů 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:44.91 5.00
3 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:23.94 4.00
MB Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4:51.89
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:52.94 11.00
2 Tomáš TokárTomáš Tokár 99 TJ SušiceTJ Sušice 4:57.42 9.00
3 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:04.14 8.00
4 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09.47 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:36.82 11.00
2 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AK SokolovAK Sokolov 6:18.23 9.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 6:34.92 8.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.09 11.00
2 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.89 9.00
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 44.75 8.00
4 Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.61 7.00
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.73 6.00
6 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.54 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.88 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.22 9.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.57 8.00
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.46 6.00
5 Jana HoškováJana Hošková 99 AK SokolovAK Sokolov 54.19 4.00
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 46.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 48.63 7.00
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.63 5.00
3 Natálie BrožováNatálie Brožová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.83 3.00
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 55.70 2.00
5 Nikola VeseláNikola Veselá 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 61.53 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KnopfRobin Knopf 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 62.35 7.00
2 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.22 5.00
3 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 71.39 4.00
MB Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
MB Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 54.54
MB Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.73
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 77.73 11.00
2 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 93.58 9.00
MB Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 75.19
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stránský, Bluďovský, Uhlíř, Kašák Stránský, Bluďovský, Uhlíř, Kašák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.49 7.00
2 Bešta, Bošek, Fišer, Kares Bešta, Bošek, Fišer, Kares Atletika KlatovyAtletika Klatovy 49.05 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babka, Jodl, Kraus, Polák Babka, Jodl, Kraus, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.77 11.00
2 Osinek, Sochůrek, Novotný, Nádhera Osinek, Sochůrek, Novotný, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.37 9.00
3 Hanzlík, Ostádal, Prášek, Riedl Hanzlík, Ostádal, Prášek, Riedl TJ SušiceTJ Sušice 49.85 8.00
4 Martinovský, Šindler, Větrovský, Vladař Martinovský, Šindler, Větrovský, Vladař AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.58 7.00
Poduška, Votava, Hes, Novák Poduška, Votava, Hes, Novák TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.54 11.00
2 Šechvalová, Škrnová, Hanykýřová, Kročáková Šechvalová, Škrnová, Hanykýřová, Kročáková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.78 9.00
3 Gorogová, Brožová, Vybíralová, Bačíková Gorogová, Brožová, Vybíralová, Bačíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.93 8.00
4 Laštovková, Sedláčková, Pochová, Bohmová Laštovková, Sedláčková, Pochová, Bohmová AK SokolovAK Sokolov 58.80 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.791.821.851.881.911.942.00 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.91 --O-XXX 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.88 --O-XXX 5.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.71 --O-XXX 4.00
4 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.56 --O-XXX 3.00
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.94
MB Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.85
MB Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
95 1.61
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNS
Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.711.761.791.821.851.881.91 Body
1 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.76 OXOXOXXX 11.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.71 OXOXOXXX 9.00
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 1.66 OXOXOXXX 8.00
4 Jakub OstádalJakub Ostádal
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.61 OXOXOXXX 7.00
5 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.61 OXOXOXXX 6.00
David NovotnýDavid Novotný
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.491.521.551.581.611.641.72 Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.64 --O-OOOXOOXXX 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.55 ---O-XXOXXX 9.00
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.41 XOOXXX 8.00
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.41 OXOXXX 7.00
MB Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.61
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.403.603.803.904.00 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.90 ------OOOOXXX 7.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3.20 ---OXOOXXX 5.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.00 --OOXOXXX 4.00
4 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 2.40 OXXOXXX 3.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.20 Body
1 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 3.00 XXOXXOOXOXOXXX 11.00
2 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 2.40 OXXOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 2.30 OOOOXXX 11.00
2 Adéla BrožováAdéla Brožová
AK SokolovAK Sokolov
99 2.20 O-OXXX 9.00
4 Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
99 2.20 OXXOXOXXX 8.00
MB Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.10
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.17 -1.0 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 7.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.93 +1.6 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 5.00
3 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.63 +1.2 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 4.00
4 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.39 +1.6 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 3.00
5 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.68 -1.5 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 2.00
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 5.86 -0.5 m/s
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.24 +1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 11.00
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.91 -0.5 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 9.00
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.68 -0.5 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 8.00
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.52 +1.7 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 7.00
5 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.35 -1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 6.00
6 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.25 +0.8 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 5.00
7 Jakub BošinaJakub Bošina
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 5.25 +3.2 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 4.00
8 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.14 +1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 3.00
9 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.93 +0.3 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 2.00
10 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.83 +2.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 1.00
11 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.59 +0.7 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.37 +0.8 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37
Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.00 +0.2 m/s 4.80-1.6X4.82-0.34.824.55-0.84.78-0.45.00+0.2 11.00
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.54 -0.5 m/s X4.16+0.8X4.164.54-0.5-- 9.00
3 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.49 +0.8 m/s 4.10-1.54.38+0.44.36+0.24.384.25+0.44.36+0.64.49+0.8 8.00
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.48 -0.1 m/s 4.47-0.94.26-1.24.48-0.14.484.34-1.0-- 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.15 +1.1 m/s XX5.15+1.15.154.85+0.3-- 11.00
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.92 +0.2 m/s 4.92+0.2XX4.92X3.28-0.7X 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.87 +0.5 m/s 4.59+0.84.36+2.34.83-0.14.834.87+0.54.61+0.3- 8.00
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.85 -0.1 m/s 4.62-0.1X4.49+1.04.624.68-0.24.85-0.1X 7.00
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.74 -0.9 m/s XX4.660.04.664.74-0.9X4.74-2.1 6.00
6 Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.60 +0.0 m/s X3.88-0.34.600.04.604.25-0.94.57-1.74.30-0.2 5.00
7 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.58 -1.5 m/s 4.43-0.34.30+1.64.42+0.24.434.48+0.64.54-1.24.58-1.5 4.00
8 Anna KozákováAnna Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.52 +0.3 m/s 4.52+0.34.26+1.04.31+0.84.523.57-0.34.48-0.8X 3.00
9 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.42 +1.1 m/s X4.32-0.14.42+1.14.42 2.00
10 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.36 +0.4 m/s 4.22-1.04.12-0.54.36+0.44.36 1.00
11 Denisa JedličkováDenisa Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.31 -0.5 m/s 4.31-0.53.90+0.34.12-0.54.31
12 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.28 +0.9 m/s X4.220.04.28+0.94.28
13 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.23 +1.2 m/s X4.15+1.44.23+1.24.23
14 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.12 +0.7 m/s 3.92-0.34.12+0.73.92+1.24.12
15 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.11 -0.8 m/s 4.11-0.83.62+1.04.09+1.54.11
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.09 -0.7 m/s 4.09-0.7XX4.09
17 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.99 -0.3 m/s 3.99-0.3X3.87-0.53.99
18 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.97 +1.8 m/s 3.70-0.9X3.97+1,83.97
19 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.82 -0.8 m/s 3.77-1.93.82-0.8X3.82
Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
99 NM XXX0
Celkem 20 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 11.50 +1.4 m/s X+0.1X-2.1X+0.90X+0.211.67-0.511.72-1.4
MB Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 11.89 +1.7 m/s
MB Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 11.72 -1.4 m/s
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 DNS
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 09.82 +0.5 m/s 10.60+2.810.540.0-10.6010.94+0.610.33+0.210.79+0.3 11.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 09.80 +1.2 m/s 10.60+2.810.540.0-10.6010.94+0.610.33+0.210.79+0.3 9.00
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.79 -0.7 m/s 10.60+2.810.540.0-10.6010.94+0.610.33+0.210.79+0.3 8.00
4 Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
99 09.41 -5.9 m/s 10.60+2.810.540.0-10.6010.94+0.610.33+0.210.79+0.3 7.00
5 Adéla BrožováAdéla Brožová
AK SokolovAK Sokolov
99 09.33 -2.1 m/s 10.60+2.810.540.0-10.6010.94+0.610.33+0.210.79+0.3 6.00
MB Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 10.94 +0.6 m/s
Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 NM
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 07.72 X07.7207.4007.72X07.6806.87 11.00
2 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 07.47 07.1207.2407.4707.47--- 9.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10.41 10.3410.4110.0810.4110.1310.27X 11.00
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 09.99 08.9009.3209.3909.3909.9909.2209.32 9.00
3 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.76 09.76--09.76--- 8.00
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 09.35 09.1008.8209.3509.3509.2409.1809.22 7.00
5 Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.15 09.1508.2808.9509.15--- 6.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 13.53 13.1512.9413.5313.5312.9313.25- 11.00
2 Martin FederMartin Feder
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12.28 11.8211.3611.2411.8211.2212.2810.96 9.00
3 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 11.17 11.1710.40X11.17XXX 8.00
4 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 10.96 09.8610.3310.9610.9610.3510.48- 7.00
5 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.94 X10.9410.8910.9409.8310.05X 6.00
6 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.65 10.0010.0510.6110.6110.3910.65- 5.00
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.42 10.26-10.3310.3310.4210.3910.42 4.00
8 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.25 09.6410.2509.7910.2509.71XX 3.00
9 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 09.96 --09.9609.96--- 2.00
10 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 08.98 08.9808.8608.4708.98--- 1.00
11 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 08.70 07.3508.7008.5708.70---
12 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 07.46 06.7907.2707.4607.46---
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 11.53 10.1111.5310.8511.53X11.3011.29 7.00
2 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 11.30 -11.30X11.3011.16-- 5.00
3 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 10.82 09.6210.4310.8210.8210.7710.48X 4.00
4 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.59 09.8310.0910.3410.34X10.4010.59 3.00
5 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 09.86 09.5909.7509.8609.8609.4609.7909.12 2.00
6 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 09.66 09.1509.66X09.66--- 1.00
7 Jan KadlecJan Kadlec
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 08.48 08.21X08.3208.3208.08-08.48
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 31.53 29.30XX29.3029.8231.5330.93 11.00
2 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 22.67 X19.0521.7021.7022.67XX 9.00
3 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 18.35 18.35X15.3918.3516.9217.0317.49 8.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 34.47 21.49X24.6024.60X29.4934.47 11.00
2 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 33.03 27.0733.03X33.0330.1932.0930.81 9.00
3 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 31.62 30.02XX30.02X28.7631.62 8.00
4 Martin FederMartin Feder
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 30.23 28.6927.03X28.6928.4930.2329.30 7.00
5 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 30.16 X27.35X27.3530.16X25.01 6.00
6 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
99 27.63 22.5124.31X24.31X27.6322.97 5.00
7 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 25.59 23.12XX23.1225.5925.03X 4.00
8 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.06 19.4521.0424.0624.06XXX 3.00
9 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 23.00 23.0020.9319.0523.00--- 2.00
10 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 20.86 18.3720.7920.8620.86--- 1.00
11 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 18.42 16.6016.6218.4218.42---
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 37.53 36.03X37.5337.5334.55X35.63 7.00
2 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 35.83 35.83XX35.83XXX 5.00
3 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 35.48 XX30.0030.00X29.8035.48 4.00
4 Daniel KašparDaniel Kašpar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 30.68 29.3226.8227.8829.3227.5330.68X 3.00
5 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 27.65 24.7925.54X25.5427.65XX 2.00
6 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 23.69 23.6923.3522.8123.69--- 1.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 34.05 31.53X33.9333.9334.0532.4333.22 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 33.23 ----X27.6333.23 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová
AK SokolovAK Sokolov
99 26.72 XX26.6626.6626.7225.71X 8.00
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 25.05 22.7225.0522.3625.0519.4324.5220.93 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 36.04 34.6133.5636.0436.0435.8035.1734.78 11.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 27.35 26.83X24.3726.8322.4223.7127.35 9.00
3 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 26.26 26.2625.8923.8726.2625.7523.38X 8.00
4 Marie KoželuhováMarie Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 20.75 X18.8019.8719.8718.9218.5220.75 7.00
MB Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 30.66
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 48.73 48.7347.87-48.7344.73-- 11.00
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 43.21 X43.21X43.21XXX 9.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 42.67 40.5642.67X42.6740.2440.23- 8.00
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 41.95 40.82XX40.82XX41.95 7.00
5 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 41.57 38.8541.5736.1141.5735.0837.8535.41 6.00
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 39.95 33.5237.2634.1937.2638.8539.95- 5.00
7 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
99 37.17 33.3834.3837.1637.1637.1735.57X 4.00
8 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 34.31 X31.3834.3134.31XX- 3.00
9 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 28.90 28.90X25.1328.90 2.00
10 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 28.22 28.22X25.7228.22 1.00
11 Daniel HavelDaniel Havel
TJ SušiceTJ Sušice
00 26.60 24.9925.4426.6026.60
12 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 21.10 21.10XX21.10
13 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 20.14 13.59X20.1420.14
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 58.28 21.6723.14-23.14--- 7.00
2 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 39.58 21.6723.14-23.14--- 5.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 33.04 21.6723.14-23.14--- 4.00
4 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 32.60 21.6723.14-23.14--- 3.00
5 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 23.14 21.6723.14-23.14--- 2.00
Adam KrejčíAdam Krejčí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 DNS
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 108.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 091.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 044.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 m př., disk 1,75kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, tyč, výška, 4x100 m, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 145.00
2 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 104.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 095.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 082.00
5 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 074.00
6 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 067.00
7 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 049.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 300 m př., 4x100 m, disk 1,5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 123.00
2 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 070.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 047.00
4 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 038.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 022.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 400 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, 200 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 145.00
2 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 123.00
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 118.00
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 092.00
5 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 024.00
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 017.00
7 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 012.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 300 m př., 4x100 m, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 300 m př., 200 m, 200 m
Celkem 7 závodníků