Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (5. 9. 2015)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.17 -1.0 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 7.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.93 +1.6 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 5.00
3 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.63 +1.2 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 4.00
4 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.39 +1.6 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 3.00
5 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.68 -1.5 m/s 5.585.86X5.864.25X5.83 2.00
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 5.86 -0.5 m/s
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.24 +1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 11.00
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.91 -0.5 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 9.00
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.68 -0.5 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 8.00
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.52 +1.7 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 7.00
5 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.35 -1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 6.00
6 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.25 +0.8 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 5.00
7 Jakub BošinaJakub Bošina
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 5.25 +3.2 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 4.00
8 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.14 +1.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 3.00
9 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.93 +0.3 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 2.00
10 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.83 +2.0 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37 1.00
11 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.59 +0.7 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.37 +0.8 m/s 4.37+0.83.9+0.83.87+0.64.37
Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.00 +0.2 m/s 4.80-1.6X4.82-0.34.824.55-0.84.78-0.45.00+0.2 11.00
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.54 -0.5 m/s X4.16+0.8X4.164.54-0.5-- 9.00
3 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.49 +0.8 m/s 4.10-1.54.38+0.44.36+0.24.384.25+0.44.36+0.64.49+0.8 8.00
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.48 -0.1 m/s 4.47-0.94.26-1.24.48-0.14.484.34-1.0-- 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.15 +1.1 m/s XX5.15+1.15.154.85+0.3-- 11.00
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.92 +0.2 m/s 4.92+0.2XX4.92X3.28-0.7X 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.87 +0.5 m/s 4.59+0.84.36+2.34.83-0.14.834.87+0.54.61+0.3- 8.00
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.85 -0.1 m/s 4.62-0.1X4.49+1.04.624.68-0.24.85-0.1X 7.00
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.74 -0.9 m/s XX4.660.04.664.74-0.9X4.74-2.1 6.00
6 Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.60 +0.0 m/s X3.88-0.34.600.04.604.25-0.94.57-1.74.30-0.2 5.00
7 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.58 -1.5 m/s 4.43-0.34.30+1.64.42+0.24.434.48+0.64.54-1.24.58-1.5 4.00
8 Anna KozákováAnna Kozáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.52 +0.3 m/s 4.52+0.34.26+1.04.31+0.84.523.57-0.34.48-0.8X 3.00
9 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.42 +1.1 m/s X4.32-0.14.42+1.14.42 2.00
10 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.36 +0.4 m/s 4.22-1.04.12-0.54.36+0.44.36 1.00
11 Denisa JedličkováDenisa Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.31 -0.5 m/s 4.31-0.53.90+0.34.12-0.54.31
12 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.28 +0.9 m/s X4.220.04.28+0.94.28
13 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.23 +1.2 m/s X4.15+1.44.23+1.24.23
14 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.12 +0.7 m/s 3.92-0.34.12+0.73.92+1.24.12
15 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.11 -0.8 m/s 4.11-0.83.62+1.04.09+1.54.11
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.09 -0.7 m/s 4.09-0.7XX4.09
17 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.99 -0.3 m/s 3.99-0.3X3.87-0.53.99
18 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.97 +1.8 m/s 3.70-0.9X3.97+1,83.97
19 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.82 -0.8 m/s 3.77-1.93.82-0.8X3.82
Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
99 NM XXX0
Celkem 20 závodníků