výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (5. 9. 2015)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.03 7.00
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.22 5.00
3 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.24 4.00
4 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.72 2.00
5 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.73 1.00
MB Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.31
MB Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.65 3.00
2 Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.04
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.40
4 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.90
5 Jan KadlecJan Kadlec 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.92
David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.42 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.24 9.00
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.85 8.00
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.09 7.00
5 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.18 6.00
6 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.21 3.00
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.31 2.00
3 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.59
4 Jakub BošinaJakub Bošina 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.16
5 David NovotnýDavid Novotný 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.16
MB Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.75 4.00
2 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.39 1.00
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.29
4 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 26.58
5 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ SušiceTJ Sušice 27.38
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.79 11.00
2 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.07 9.00
3 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.58 8.00
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.04 6.00
MB Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.06
MB Tereza PetržílkováTereza Petržílková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.97
MB Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.66
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.02 7.00
2 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 29.17 5.00
3 Michaela RadováMichaela Radová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.80 4.00
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.99 3.00
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.41 2.00
6 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 35.53 1.00
Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 5.9.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.34 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.52 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.19 8.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.27 7.00
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.63 4.00
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.85 3.00
MB Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 26.67
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.32 6.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.55 5.00
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC DomažliceAC Domažlice 28.14 2.00
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.01
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 29.09
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.13
7 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.98
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.25 1.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 28.35
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.49
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.78
5 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 30.41
6 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.48
7 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.48
Celkem 7 závodníků