3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje
Nová Včelnice (13. 9. 2015)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.9.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HoloubekDavid Holoubek | 02 | SKOK J. Hradec | 08.29 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.47 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.70 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec | 08.79 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | SKOK J. Hradec | 08.91 | 1.00 | ||||||||||||||
Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.9.2015) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DolejšíLukáš Dolejší | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Petr LejtnarPetr Lejtnar | 03 | SKOK J. Hradec | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.86 | |||||||||||||||
6 | František ŠkopekFrantišek Škopek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.9.2015) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SedláčekPavel Sedláček | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.76 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.78 | |||||||||||||||
3 | Radim MinjerikRadim Minjerik | 04 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.99 | |||||||||||||||
MB | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 08.66 | |||||||||||||||
MB | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.87 | |||||||||||||||
MB | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 13.9.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Apolena ŽákováApolena Žáková | 03 | Atletika Písek, z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
MB | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
MB | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec | 09.88 | |||||||||||||||
MB | Klára HemberováKlára Hemberová | 04 | SKOK J. Hradec | 10.11 | |||||||||||||||
MB | Franziska PerleFranziska Perle | 04 | SKOK J. Hradec | 11.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.9.2015) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Yveta PráškováYveta Prášková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.91 | |||||||||||||||
5 | Karolína JánskáKarolína Jánská | 03 | TJ Nová Včelnice | 10.46 | |||||||||||||||
6 | Petra CikhartováPetra Cikhartová | 03 | TJ Nová Včelnice | 10.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.9.2015) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.13 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.13 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Laura ValáškováLaura Valášková | 03 | TJ Nová Včelnice | 09.95 | |||||||||||||||
Petra HorejšovskáPetra Horejšovská | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | DNS | ||||||||||||||||
Adéla MartínkováAdéla Martínková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 13.9.2015) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.66 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.32 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ Nová Včelnice | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Anna JiráskováAnna Jirásková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.01 | |||||||||||||||
6 | Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice | 10.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 13.9.2015) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.75 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.75 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.86 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.97 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.31 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |