Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo

Olomouc (12. 9. 2015)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.08 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 11.23 9.00
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.29 8.00
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35 7.00
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.36 6.00
6 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.45 5.00
7 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.83 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.75 4.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AC ProstějovAC Prostějov 11.82 3.00
3 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.90
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.24
5 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.34
6 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.35
7 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.46
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.88 1.00
2 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.05
3 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.28
4 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.81
5 Senad InsaničSenad Insanič 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.02
Matouš KonrádMatouš Konrád 97 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.20 11.00
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.38 9.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.54 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.66 6.00
5 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.70 5.00
6 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.06 3.00
7 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 12.08 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.64 7.00
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.03 4.00
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.31 0.50
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 SK PřerovSK Přerov 12.39
5 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.40
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.31 0.50
2 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.87
3 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 13.28
MB Nnaemeka OkonkwoNnaemeka Okonkwo 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 12.42
MB Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.88
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.67 11.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.70 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.78 8.00
4 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK PřerovSK Přerov 13.82 4.00
5 Simona ProcházkováSimona Procházková 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.23 3.00
6 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová 99 TJ ZnojmoTJ Znojmo 15.38
Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AK HodonínAK Hodonín DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.43 7.00
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.46 6.00
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.77 5.00
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.36 2.00
5 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 14.37 1.00
6 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 14.87
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.42 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.66 9.00
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.91 8.00
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.10 7.00
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK PřerovSK Přerov 13.46 4.00
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.48 3.00
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.79 2.00
8 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.02
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.28 6.00
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.00 1.00
3 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 14.02
4 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 SK PřerovSK Přerov 14.14
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.16
6 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.24
7 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.40
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.33 5.00
2 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.21
3 Jana SmolíkováJana Smolíková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.21
4 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.49
5 Lucie HoškováLucie Hošková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.66
Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK PřerovSK Přerov DNS
Aneta ChrobákováAneta Chrobáková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Celkem 7 závodníků