Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sprinterský trojboj

Praha (9. 9. 2015)
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2448
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2433
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2385
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2337
5 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2267
6 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2178
7 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2167
8 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2122
9 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2075
10 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2070
11 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2013
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1982
13 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1966
14 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1961
15 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1892
16 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1873
17 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1860
18 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1841
19 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1837
20 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1790
21 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1782
22 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1769
23 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1757
24 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1694
25 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1683
26 Matěj ŠachMatěj Šach 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1678
27 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0961
28 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 0928
29 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0895
30 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 0834
31 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0563
32 Petr ČechPetr Čech 48 neregistrovaníneregistrovaní 0291
33 Jiří RambousekJiří Rambousek 41 AC Praha 1890AC Praha 1890 0256
34 Otakar PachmanOtakar Pachman 44 neregistrovaníneregistrovaní 0012
Celkem 34 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2215
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1778
3 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1636
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1624
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1612
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1545
7 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1542
8 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1529
9 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1508
10 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1472
11 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1337
12 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1301
Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1301
14 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1300
15 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1196
16 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0970
17 Julie HájkováJulie Hájková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0936
18 Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0894
19 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0885
20 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0810
21 Anna KlausováAnna Klausová 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0092
Celkem 21 závodníků