Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

16. ročník Memoriálu Ing. Zbyňka Šourka

Tábor (20. 9. 2015)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.901.951.982.032.08
1 David ŠuteraDavid Šutera
AK OlomoucAK Olomouc
89 2.03 ----OOOOOXXOXXX
2 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.98 ----OOOOXXOXXX
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.95 ---OOOOXXOXXX
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.90 ---OOXOOXXX
5 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.90 ---OOOXOXXX
6 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.90 ---OOOXXOXXX
7 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 1.85 ---OOOXXX
8 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.85 ---OXOOXXX
9 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.85 --OOXXOOXXX
10 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.70 -OOXXX
11 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.60 OX
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.761.801.84
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1.80 ------OOOOXOXXX
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.65 ---OOOOOXXX
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.65 ---OOOOXXOXXX
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.60 ---OOOXXOXXX
5 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.45 OOOOXXX
6 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.40 OOOXXX
Celkem 6 závodníků