Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Bílina (15. 9. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.9.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.24
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.87
3 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.92
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.92
5 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.08
6 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 09.16
2 Petr FryčekPetr Fryček 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.49
3 David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 09.50
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.91
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 10.00
František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.75
2 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.84
3 Jakub KovaříkJakub Kovařík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.14
Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 09.99
2 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.69
Jakub HovorkaJakub Hovorka 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 15.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.35 11.00
2 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.86 9.00
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.87 8.00
4 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.03 7.00
5 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 AK MostAK Most 09.13 6.00
6 David ŠimánekDavid Šimánek 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.47 4.00
2 David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 09.52 3.00
3 Petr FryčekPetr Fryček 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.60 2.00
4 Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.64 1.00
5 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.71
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.49
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK MostAK Most 08.71
3 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.08
4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.10
5 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.35
6 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.05
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.17
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.25
4 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.64
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.83
6 Adéla BalounováAdéla Balounová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.84
2 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.92
3 Nina ŠpittováNina Špittová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.49
4 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 10.09
5 Barbora BíbováBarbora Bíbová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.20
6 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.87
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.27
3 Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 10.16
4 Pavlína LaubováPavlína Laubová 04 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.43
5 Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.84
Denisa PipkováDenisa Pipková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 09.28
2 Mariána KokšálováMariána Kokšálová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.54
3 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.59
4 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 09.85
5 Veronika StanislavováVeronika Stanislavová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.35
6 Linda KvičerováLinda Kvičerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.41
2 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 09.62
3 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.86
4 Rosalie VítovcováRosalie Vítovcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.15
5 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.69
6 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 15.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra KrálováVěra Králová 03 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.30
MB Viktorie BabíkováViktorie Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.12
MB Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 09.95
MB Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.07
MB Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 10.12
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 15.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.46 11.00
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK MostAK Most 08.71 9.00
3 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.84 8.00
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.91 7.00
5 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.98 6.00
6 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.01 4.00
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.07 3.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.15 2.00
4 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.27 1.00
5 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.38
Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 09.38
Celkem 6 závodníků