Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň

Kolín (27. 9. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.88
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.92
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.95
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.00
5 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 08.03
6 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav AC Čáslav 08.15
7 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.50
3 artur Uldrichartur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.52
4 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.80
MB Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 08.34
Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC Domažlice AC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.90 11.00
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.98 9.00
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.03
4 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 08.09 8.00
5 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC Čáslav AC Čáslav 08.17 7.00
David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.44 6.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.45 5.00
3 artur Uldrichartur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.54 4.00
4 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.85 3.00
5 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.88
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.19
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 08.26
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.50
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.53
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.60
6 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM Ostrov TJ MDDM Ostrov 08.41
2 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 08.43
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK Sokolov AK Sokolov 08.47
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.57
5 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.07 11.00
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 08.16 9.00
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK Sokolov AK Sokolov 08.30 8.00
4 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.37 7.00
5 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM Ostrov TJ MDDM Ostrov 08.45 6.00
6 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 08.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.54 5.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.63 4.00
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.65
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 08.70 3.00
5 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 40.80 11.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 41.25 9.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 42.50 8.00
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890 AC Praha 1890 43.27 7.00
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 45.85 3.00
David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 44.09 6.00
2 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 44.76 5.00
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 45.24
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 45.44 4.00
MB Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 44.59
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 43.87 11.00
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 44.19 9.00
3 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 45.07 8.00
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.58 7.00
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 45.73 6.00
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 48.02 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.01
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 46.74 5.00
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 47.22
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 50.80 3.00
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 52.39
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1:45.03 11.00
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 1:45.91 9.00
3 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 1:47.66 8.00
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 1:48.66 7.00
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav AC Čáslav 1:48.95 6.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 1:49.29 5.00
7 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 1:50.01 4.00
8 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 1:50.88
9 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:51.45
10 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 1:55.70 3.00
11 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov ŠAK Chodov 1:58.82
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 2:58.3 11.00
2 Lukáš RichtrLukáš Richtr 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:59.6 9.00
3 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 3:00.8 8.00
4 Vratislav JunekVratislav Junek 03 AC Čáslav AC Čáslav 3:01.2 7.00
5 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 3:02.8 6.00
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3:03.8 5.00
7 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 3:10.6
8 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 3:15.9 4.00
9 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 3:18.9 3.00
MB Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3:10.8
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 09.29 11.00
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.54 9.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 09.95 7.00
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.95 8.00
5 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10.05
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 10.54 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RichtrLukáš Richtr 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.97 6.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10.04
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 10.38 5.00
4 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 10.41
5 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.51 4.00
MB Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10.61
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 09.31 11.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.38 9.00
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 09.91 8.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.93 7.00
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 10.01
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 10.09 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 10.13
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 10.34 5.00
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 10.57 4.00
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 11.66
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK Sokolov AK Sokolov 11.72 3.00
MB Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 11.06
Celkem 6 závodníků

8 x 100 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Semecká, Suchomelová, Šplechtová, Kotrhoncová, Ayeni, Höfner, Klokočník Semecká, Suchomelová, Šplechtová, Kotrhoncová, Ayeni, Höfner, Klokočník Hlavní město Praha Hlavní město Praha 1:44.51 10.00
2 Červinková, Eibichová, Kaletová, Cerhová, Kupka, Podlena, Žák, Vejlupek Červinková, Eibichová, Kaletová, Cerhová, Kupka, Podlena, Žák, Vejlupek Hlavní město Praha Hlavní město Praha 1:45.92
3 Škrlant, Michek, Konvalina, Sýkora, Tvrdá, Trhoňová, Vrábelová, Khunová Škrlant, Michek, Konvalina, Sýkora, Tvrdá, Trhoňová, Vrábelová, Khunová Středočeský kraj Středočeský kraj 1:49.14 8.00
4 Jírová, Nohejlová, Sobotková, Pelcová, Prokop, Had, Petrikovič, Netík Jírová, Nohejlová, Sobotková, Pelcová, Prokop, Had, Petrikovič, Netík Karlovarský kraj Karlovarský kraj 1:51.00 6.00
5 Junková, Pokorný, Vaníček, Chadimová, Matoušková, Andrle, Kolaříková, Richtr Junková, Pokorný, Vaníček, Chadimová, Matoušková, Andrle, Kolaříková, Richtr Plzeňský kraj Plzeňský kraj 1:56.53 4.00
6 Moc, Sudek, Fryhauf, Hojda, Petriláková, Kopicová, Nebett, Novosadová Moc, Sudek, Fryhauf, Hojda, Petriláková, Kopicová, Nebett, Novosadová Středočeský kraj Středočeský kraj 1:57.72
Píchalová, Davidík, Špác, Hajšmanová, Třísková, Stanislavsk¨ý, Steinerová, Schwarz Píchalová, Davidík, Špác, Hajšmanová, Třísková, Stanislavsk¨ý, Steinerová, Schwarz Plzeňský kraj Plzeňský kraj DNF
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.71 Body
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 1.69 O-OOOOOOXOOOXOXXX 11.00
2 Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov AK Sokolov
02 1.63 OOXOOOOOOOOXXX-- 9.00
3 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 1.51 OOOOXOOXXX------ 8.00
4 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 1.48 OOXOXOXOXXX------- 7.00
5 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 1.45 OOOOXXX--------
6 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 1.45 OXOOXOXXX-------- 6.00
7 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 1.40 XOOOXXX--------- 5.00
8 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.35 -XO-XXX--------- 4.00
9 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 1.35 XOXOXXX----------
10 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 XXX------------
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58 Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1.55 OOXOOOOXXOXXOXXOXXX 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 1.52 OOOOOOXOXXOXXX- 9.00
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 1.49 O-OOXOXOXXOXXX-- 8.00
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 1.46 OOOOXOOXXX---
5 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 1.46 -OXOXOXOXOXXX--- 7.00
6 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 1.43 OOOXXOOXXX---- 6.00
7 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
03 1.40 OOXXOXXOXXX----- 5.00
8 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 1.35 OOXXOXXX------
9 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary
02 1.30 OOXXX------- 4.00
10 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK Sokolov AK Sokolov
02 1.25 XXOXXX-------- 3.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 5.16 11.00
2 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav AC Čáslav
02 4.98 9.00
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město
02 4.95 8.00
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 4.94 7.00
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.82 6.00
6 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary
02 4.76 5.00
7 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.69
8 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 4.66 4.00
9 artur Uldrichartur Uldrich
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.46
10 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 4.23 3.00
MB Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 4.75
MB Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 4.04
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 5.28 11.00
2 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK Sokolov AK Sokolov
02 5.10 9.00
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav
02 5.02 8.00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
02 4.97 7.00
5 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 4.76 6.00
6 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 4.69 5.00
7 Lucie PetrůLucie Petrů
SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s.
03 4.58
8 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 4.44 4.00
9 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 4.40
10 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.39
11 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK Sokolov AK Sokolov
02 4.37 3.00
12 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary
02 4.29
MB Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 4.48
MB Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ Neratovice TJ Neratovice
02 DNS
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 12.34 11.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
02 11.67 9.00
3 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 11.08 8.00
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 10.65 7.00
5 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK Chodov ŠAK Chodov
02 10.53 6.00
6 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 10.38 5.00
7 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 10.36
8 Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10.21 4.00
9 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
02 09.11
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
03 09.11 3.00
11 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 08.53
MB Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 09.57
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 12.43 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 12.38 9.00
3 Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov AK Sokolov
02 12.33 8.00
4 David TermerDavid Termer
AK Sokolov AK Sokolov
02 11.96 7.00
5 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
02 11.09 6.00
6 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 10.23
7 Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž...
02 09.78 5.00
8 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 09.59 4.00
9 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 08.48
10 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC Domažlice AC Domažlice
02 07.12 3.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 66.07 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha
03 62.22 9.00
3 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 61.41 8.00
4 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 61.17 7.00
5 Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890 AC Praha 1890
02 57.88
6 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 56.94 6.00
7 David TermerDavid Termer
AK Sokolov AK Sokolov
02 55.82 5.00
8 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 51.17 4.00
9 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary
03 47.53 3.00
David SedláčekDavid Sedláček
AC Domažlice AC Domažlice
02 DNS
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 59.58 11.00
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 51.38 9.00
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 50.29 8.00
4 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha
02 47.90 7.00
5 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK Chodov ŠAK Chodov
02 46.50 6.00
6 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 45.44
7 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 44.44 5.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
02 41.04 4.00
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
03 26.03 3.00
MB Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 44.38
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha 138.00
2 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj 112.00
3 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj 087.00
4 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj 084.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha CH+D Hlavní město Praha CH+D Hlavní město Praha Hlavní město Praha 274.00
2 Středočeský kraj CH+D Středočeský kraj CH+D Středočeský kraj Středočeský kraj 233.00
3 Plzeňský kraj CH+D Plzeňský kraj CH+D Plzeňský kraj Plzeňský kraj 185.00
4 Karlovarský kraj CH+D Karlovarský kraj CH+D Karlovarský kraj Karlovarský kraj 181.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha Hlavní město Praha 136.00
2 Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj Středočeský kraj 121.00
3 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj 101.00
4 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj 094.00
Celkem 4 závodníků