Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva

Praha-Děkanka (17. 9. 2015)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 17.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 61.93 11.00
2 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 59.15 9.00
3 Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 48.86 8.00
4 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 47.28 7.00
5 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 47.12 6.00
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 46.54 5.00
7 Viktor RezekViktor Rezek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 45.52 4.00
8 Tomáš CambelTomáš Cambel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 44.42 3.00
9 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 42.68 2.00
10 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 41.95 1.00
11 David BalcarDavid Balcar
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 40.89
12 Jan TomanJan Toman
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 38.84
13 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 37.55
14 Adam KarabecAdam Karabec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 37.52
15 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 36.34
16 Daniel OttDaniel Ott
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 32.40
17 Lukáš KabátníkLukáš Kabátník
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 32.06
18 David KarolDavid Karol
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 30.02
19 Jakub DobiášJakub Dobiáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 29.10
20 Antonín BakočAntonín Bakoč
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 28.67
21 David ŠevčíkDavid Ševčík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 28.62
22 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 28.34
23 Alexander BaňasAlexander Baňas
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 28.10
24 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 27.86
25 Ondřej LopatkaOndřej Lopatka
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 26.10
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 17.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora LužnáBarbora Lužná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 48.28 11.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 44.82 9.00
3 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 39.71 8.00
4 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 38.25 7.00
5 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 37.49 6.00
6 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 36.36 5.00
7 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 36.33 4.00
8 Nela SimmerlováNela Simmerlová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 35.94 3.00
9 Eliška HrachováEliška Hrachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 33.13 2.00
10 Sofie GaigrováSofie Gaigrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 30.43 1.00
11 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 30.28
12 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 28.09
13 Linda LužnáLinda Lužná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 27.12
14 Emilie SkalíkováEmilie Skalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 26.31
15 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 23.90
16 Tereza MalcováTereza Malcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 23.01
17 Andrea DosdáAndrea Dosdá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 22.85
18 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 22.54
19 Barbara KotvováBarbara Kotvová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 21.53
Celkem 19 závodníků