Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva

Praha-Děkanka (17. 9. 2015)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 17.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12.47 11.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 11.25 9.00
3 Adéla LonginováAdéla Longinová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 08.96 8.00
4 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.55 7.00
5 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.32 6.00
6 Veronika KvasničkováVeronika Kvasničková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 08.21 5.00
7 Anna KubešováAnna Kubešová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.13 4.00
8 Tereza MershonováTereza Mershonová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 08.03 3.00
9 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 07.80 2.00
10 Eliška HrachováEliška Hrachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 07.77 1.00
11 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.70
12 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 07.41
13 Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 07.31
14 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 07.29
15 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 06.86
16 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 06.74
17 Nicole DorňákováNicole Dorňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 06.48
18 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 06.39
19 Sára JanouškováSára Janoušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 06.33
20 Ema TěhníkováEma Těhníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 05.90
21 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 05.46
22 Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 05.38
23 Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 05.02
Celkem 23 závodníků