Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva

Praha-Děkanka (17. 9. 2015)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 17.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.94 11.00
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.61 9.00
3 Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.51 8.00
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.48 7.00
5 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.46 6.00
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.35 5.00
7 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.15 4.00
8 Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.96 3.00
9 Matěj VíšekMatěj Víšek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.94 2.00
10 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.92 1.00
11 Michal ŠpačekMichal Špaček
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 3.77
12 Martin RoučekMartin Rouček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.76
13 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.75
14 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.68
15 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.68
16 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3.58
17 David KřížDavid Kříž
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.52
18 David KarolDavid Karol
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.50
19 Tomáš HradilTomáš Hradil
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3.45
20 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.32
21 Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 3.32
Petr MíšekPetr Míšek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 DNS
Vít ChabičovskýVít Chabičovský
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 DNS
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 17.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.45 11.00
2 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.40 9.00
3 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.30 8.00
4 Lucie PetrůLucie Petrů
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 4.29 7.00
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.24 6.00
6 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.23 5.00
7 Natalie RakováNatalie Raková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.15 4.00
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.01 3.00
9 Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.99 2.00
10 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.89 1.00
11 Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.85
12 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.81
13 Tereza LogojdováTereza Logojdová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.80
14 Adéla LonginováAdéla Longinová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.79
15 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.73
16 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.60
17 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.59
18 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.55
19 Sára AshbySára Ashby
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.44
20 Lara StoilováLara Stoilová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 3.39
21 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 3.37
22 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.34
23 Ludmila FišerováLudmila Fišerová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
03 3.31
24 Alžběta ČechováAlžběta Čechová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 3.22
25 Nicole DorňákováNicole Dorňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2.94
26 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2.93
Celkem 26 závodníků