Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále MPD mladšího žactva

Praha-Děkanka (17. 9. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08 11.00
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.31 9.00
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.71 6.00
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.80 5.00
5 Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.05 2.00
6 Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.59 7.00
2 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
3 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.33
4 Petr ŠachPetr Šach 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.66
Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.09 1.00
2 David Marek ČihákDavid Marek Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.58
3 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.83
4 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.26
Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít PolákVít Polák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.52 8.00
2 Marián GondekMarián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.97 4.00
3 Michal ŠpačekMichal Špaček 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.46
4 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.68
5 Štěpán HubŠtěpán Hub 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.64
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvachAntonín Švach 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.99 3.00
2 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.25
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
4 Pavel KollerPavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.71
MB Petr KaiserPetr Kaiser 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.49
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.69 11.00
2 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.88 9.00
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.97 8.00
4 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01 6.00
5 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.08 4.50
6 Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.13 1.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.99 7.00
2 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.08 4.50
3 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.27
4 Nela SimmerlováNela Simmerlová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
5 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.38
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LogojdováTereza Logojdová 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.14
2 Sára AshbySára Ashby 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.36
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.60
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.64
5 Linda LužnáLinda Lužná 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.97
6 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita NovákováAnita Nováková 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.31
2 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.31
3 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.39
4 Ema TěhníkováEma Těhníková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.59
Sophie HegyiSophie Hegyi 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 17.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09 3.00
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.13 1.50
3 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.00
4 Barbora KupkováBarbora Kupková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.11
Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 17.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.77
MB Adéla HausmanováAdéla Hausmanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.81
MB Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.97
MB Barbara KotvováBarbara Kotvová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.14
MB Nela ŠloufováNela Šloufová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.39
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.36
MB Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.53
MB Olivie CarrOlivie Carr 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.69
MB Jana SlavíčkováJana Slavíčková 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.92
MB Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.99
Celkem 5 závodníků