Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Ústí nad Orlicí (3. - 4. 10. 2015)

skok vysoký - Muži

(so, 3.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.87
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.84
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.84
4 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.81
5 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 1.78
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 1.75
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.72
8 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.72
9 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 1.69
10 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.66
11 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.66
12 Dominik FajmonDominik Fajmon
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 1.63
13 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.60
14 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.57
15 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
88 1.54
16 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 1.51
17 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.45
18 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.45
19 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.27
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 3.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.48
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.48
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.48
4 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 1.45
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 1.42
6 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.42
7 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 1.42
8 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.39
9 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 1.39
10 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.39
11 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.30
12 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.30
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 NH
Celkem 13 závodníků