výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

71. ročník Ústeckého desetiboje, KP Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Ústí nad Orlicí (3. - 4. 10. 2015)
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 3275
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3207
Celkem 2 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4070
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3967
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 3714
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3678
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 AC PardubiceAC Pardubice 3449
6 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2931
Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 4038
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4040
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3547
Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6764
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6162
3 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5590
4 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5391
5 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 5116
6 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5019
7 Pavel FiedlerPavel Fiedler 72 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3454
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1703
Celkem 8 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 5708
2 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4233
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7007
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5979
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5884
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5256
5 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 AC PardubiceAC Pardubice 5046
6 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4342
7 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4308
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4081
Dominik FajmonDominik Fajmon 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNF
Celkem 9 závodníků
Desetiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1993
Celkem 1 závodníků