výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž mužů o II. ligu

Beroun (19. 9. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.84
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.86
3 Jiří NovákJiří Novák 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.92
4 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.21
5 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.36
6 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.19
7 Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.67
2 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.85
3 Martin DeréMartin Deré 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.29
5 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.71
6 Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.07
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.9.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.73 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.85 9.00
3 Jiří NovákJiří Novák 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.87 8.00
4 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.94 7.00
5 Martin DeréMartin Deré 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.98 6.00
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.9.2015) Vítr: -.06 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.16 4.00
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.30 3.00
3 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.70 2.00
4 Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.08 1.00
5 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.40
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.01
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.09 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.60 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.63 8.00
4 Martin DeréMartin Deré 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 26.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovákJiří Novák 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.40 6.00
2 Jan SchützJan Schütz 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.57 5.00
3 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.84
Tomáš VeselýTomáš Veselý 87 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoučímJiří Loučím 98 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 24.83 4.00
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 25.18 3.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 25.75 2.00
Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 19.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.86 7.00
2 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek 87 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 25.88 1.00
3 Daniel BekDaniel Bek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 26.03
Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 52.71 11.00
2 Jiří LoučímJiří Loučím 98 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 54.04 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 54.79 7.00
4 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.39 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří NovákJiří Novák 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 54.21 8.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 55.95 6.00
3 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.02 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 56.22 5.00
2 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 56.89 4.00
3 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.97 2.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:05.46 11.00
2 Martin CepákMartin Cepák 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:06.01 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:06.95 8.00
4 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:08.00 7.00
5 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:08.63 6.00
6 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:10.19 5.00
7 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:12.49 4.00
8 Zdislav CihlářZdislav Cihlář 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:16.85 3.00
9 Jiří HaklJiří Hakl 82 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.93 2.00
10 Matěj NovýMatěj Nový 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:29.57 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:32.57 11.00
2 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:33.35 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:33.43 8.00
4 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:36.25 7.00
5 Martin CepákMartin Cepák 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:38.44 6.00
6 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:39.32 5.00
7 David DufekDavid Dufek 80 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:41.08 4.00
8 Jiří RosolJiří Rosol 74 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:45.71 3.00
Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří HaklJiří Hakl 82 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:46.39 2.00
2 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4:47.52 1.00
3 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:51.88
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:06.73
5 Viktor RumpíkViktor Rumpík 88 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:35.68
MB Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:36.99
Ivan RabochIvan Raboch 66 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Libor MalinaLibor Malina 70 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Jiří AlferiJiří Alferi 80 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 16:42.60 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 16:46.58 9.00
3 Jan HostičkaJan Hostička 79 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 16:50.43 8.00
4 Jiří RosolJiří Rosol 74 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16:58.81 7.00
5 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17:37.24 6.00
6 Jan CihlářJan Cihlář 70 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17:37.87 5.00
7 David DufekDavid Dufek 80 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17:50.71 4.00
8 Jiří AlferiJiří Alferi 80 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17:58.49 3.00
9 Ivan RabochIvan Raboch 66 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18:01.51 2.00
10 Libor MalinaLibor Malina 70 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18:05.98 1.00
11 Viktor RumpíkViktor Rumpík 88 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:29.05
12 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21:06.17
13 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22:42.64
MB Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16:47.05
Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 17 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.36 11.00
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.80 9.00
3 Jan MiksaJan Miksa 96 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.71 8.00
4 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17.97 7.00
5 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 18.63 5.00
6 Petr MiřátskýPetr Miřátský 86 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.67 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 18.14 6.00
2 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.22 3.00
3 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 21.77 2.00
Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Martin KrčmářMartin Krčmář 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 60.47 9.00
2 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 61.69 8.00
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 61.75 7.00
4 Martin CepákMartin Cepák 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 65.77 4.00
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 58.35 11.00
2 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 63.54 6.00
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 65.71 5.00
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 66.31 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 68.44 2.00
2 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 69.38 1.00
3 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 75.32
Filip HubáčekFilip Hubáček 81 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Capouch, Miksa, Slavíček, Bach Capouch, Miksa, Slavíček, Bach TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 45.63 11.00
2 Halbrstát, Bek, Klát, Nespěšný Halbrstát, Bek, Klát, Nespěšný AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 46.26 9.00
3 Novák, Zonyga, Vostárek, Pěkný Novák, Zonyga, Vostárek, Pěkný VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 46.34 8.00
4 Král, Liehne, Folprecht, Čaščevoj Král, Liehne, Folprecht, Čaščevoj TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 54.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fadrhonc, Políček, Vích, Kožíšek Fadrhonc, Políček, Vích, Kožíšek AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 46.63 7.00
2 Cepák, Hlavička, Vohradník, Deré Cepák, Hlavička, Vohradník, Deré VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 48.06 6.00
3 Nechvíl, Hikl, Lakota, Toušek Nechvíl, Hikl, Lakota, Toušek AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 49.11 4.00
4 Hájek, Weber, Kuděj, Loučím Hájek, Weber, Kuděj, Loučím Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 49.34 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulhavý, Kaisler, Sadirov, Monzar Kulhavý, Kaisler, Sadirov, Monzar AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 48.18 5.00
2 Alferi, Balogh, Paroubek, Drda Alferi, Balogh, Paroubek, Drda TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.74 2.00
3 Kraus, Jaššo R., Sutnar, Svatoš Kraus, Jaššo R., Sutnar, Svatoš Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 52.00 1.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 1.81 11.00
2 Tomáš ZonygaTomáš Zonyga
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
93 1.81 9.00
3 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 1.81 8.00
4 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
91 1.75 6.50
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
00 1.75 6.50
6 Petr SmolákPetr Smolák
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 1.70 5.00
7 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
92 1.70 4.00
8 Michal KasanMichal Kasan
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
64 1.65 3.00
9 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 1.65 2.00
10 Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.55 1.00
11 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
99 1.55
Dominik BrožDominik Brož
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
97 3.60 11.00
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.40 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.20 8.00
4 Jan MiksaJan Miksa
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
96 3.20 7.00
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
97 3.00 6.00
6 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 2.80 4.50
Jan KaislerJan Kaisler
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
98 2.80 4.50
8 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 2.80 3.00
9= Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
00 2.60 1.50
9= Vladislav SadirovVladislav Sadirov
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 2.60 1.50
11 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 2.60
12 Petr MiřátskýPetr Miřátský
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
86 2.40
13 Jan SchützJan Schütz
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 2.30
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 6.67 +0.8 m/s 11.00
2 Tomáš ZonygaTomáš Zonyga
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
93 6.48 +1.3 m/s 9.00
3 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 6.02 +1.3 m/s 8.00
4 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 5.80 +1.5 m/s 7.00
5 Jan SchützJan Schütz
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.67 +1.3 m/s 6.00
6 Stanislav KlátStanislav Klát
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
96 5.59 +1.5 m/s 5.00
7 Jan KaislerJan Kaisler
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
98 5.58 +0.2 m/s 4.00
8 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
92 5.47 +1.8 m/s 3.00
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.36 +0.7 m/s 2.00
10 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 5.34 +0.0 m/s 1.00
11 Pavel BauerPavel Bauer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
73 5.19 +1.6 m/s
12 Matyáš VíchMatyáš Vích
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4.93 +0.0 m/s
13 Daniel BekDaniel Bek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
89 4.89 +0.0 m/s
14 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 4.83 -0.2 m/s
15 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.30 -0.8 m/s
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 12.96 -1.6 m/s 11.00
2 Tomáš ZonygaTomáš Zonyga
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
93 12.93 -1.2 m/s 9.00
3 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 12.38 -0.9 m/s 8.00
4 Pavel BauerPavel Bauer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
73 11.62 -0.2 m/s 7.00
5 Jakub HrubýJakub Hrubý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 11.52 +1.4 m/s 6.00
6 Michal KasanMichal Kasan
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
64 11.50 -1.2 m/s 5.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 11.19 +0.8 m/s 4.00
Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
77 0
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 0
Daniel BekDaniel Bek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
89 0
Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 0
Jan KrausJan Kraus
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 0
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 0
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlavičkaPetr Hlavička
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
88 14.45 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13.95 9.00
3 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 13.30 8.00
4 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 12.09 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.32 6.00
6 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 11.17 5.00
7 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 11.10 4.00
8 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 10.92 3.00
9 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 10.39 2.00
10 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
77 10.36 1.00
11 Jan SutnarJan Sutnar
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
95 08.69
12 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 08.45
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlavičkaPetr Hlavička
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
88 46.08 11.00
2 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 42.53 9.00
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 36.50 8.00
4 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 35.83 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 33.73 6.00
6 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 33.00 5.00
7 Martin NešveraMartin Nešvera
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
63 29.97 4.00
8 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 28.65 3.00
9 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 26.15 2.00
10 Filip VondraFilip Vondra
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 20.16 1.00
Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
72 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 44.84 11.00
2 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 37.42 9.00
3 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 33.17 8.00
4 Petr SklenářPetr Sklenář
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
65 32.11 7.00
5 Martin NešveraMartin Nešvera
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
63 31.85 6.00
6 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 31.13 5.00
7 Roman HájekRoman Hájek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 26.14 4.00
8 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 25.77 3.00
9 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 19.58 2.00
10 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 17.78 1.00
MB Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 46.77
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 55.87 11.00
2 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 47.15 9.00
3 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 42.88 8.00
4 Martin DeréMartin Deré
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
94 42.79 7.00
5 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 42.20 6.00
6 Martin NešveraMartin Nešvera
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
63 40.61 5.00
7 Jan MiksaJan Miksa
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
96 40.52 4.00
8 Jan SutnarJan Sutnar
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
95 40.14 3.00
9 Jan KrausJan Kraus
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 37.62 2.00
10 Petr UbryPetr Ubry
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
65 36.05 1.00
11 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 36.04
12 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 35.28
13 Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 23.72
14 Libor MalinaLibor Malina
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
70 17.00
Tomáš BachTomáš Bach
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 DNP
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VondraVáclav Vondra 68 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18:22.80 11.00
2 Jiří BeckJiří Beck 75 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 20:05.12 9.00
3 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:10.95 8.00
4 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22:51.53 7.00
Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. DQ
Filip HubáčekFilip Hubáček 81 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DQ
Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DQ
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 252.00
2 CHOCE CHOCE AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 227.50
3 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 150.50
4 ACJAB ACJAB AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 147.00
5 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 103.00
6 PLSPO PLSPO Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 100.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 1500 m, 100 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků