výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

X. ročník Hanácké Laťky

Olomouc (10. 9. 2015)

Skok vysoký - Muži

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.21
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.10
3 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.07
4 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 2.02
5= Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.97
5= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.97
7 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.97
8= David ŠuteraDavid Šutera
AK OlomoucAK Olomouc
89 1.97
8= David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.97
10 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.97
11 Dalibor HonDalibor Hon
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
78 1.92
12 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.87
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.92
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.89
3 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.86
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.83
5 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.83
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.77
7 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.77
8 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.72
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.76
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.70
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
01 1.70
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.50
5 Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ Dr. Hrubého ŠternberkZŠ Dr. Hrubého Šternberk
01 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam DohnalAdam Dohnal
ZŠ Dr. Hrubého ŠternberkZŠ Dr. Hrubého Šternberk
02 1.55
2 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35
3 Martin PovýšilMartin Povýšil
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 1.30
Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 NH
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.60
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.60
3 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.40
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.40
5 Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.35
Tereza VrbováTereza Vrbová
ZŠ Dr. Hrubého ŠternberkZŠ Dr. Hrubého Šternberk
00 NH
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.40
2 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35
3 Zuzana PulkrabováZuzana Pulkrabová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 1.30
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 1.20
5 Hana SchejbalováHana Schejbalová
ZŠ Dr. Hrubého ŠternberkZŠ Dr. Hrubého Šternberk
02 1.20
Celkem 5 závodníků