Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj pro Prahu 11 žáci, mladší žákyně

Praha - ZŠ Campanus (16. - 16. 9. 2015)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 2:55.56 708
2 Vasil KulykVasil Kulyk 00 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 3:13.33 540
3 Petr ProcházkaPetr Procházka 00 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 3:14.18 532
4 Andriy YuzvakAndriy Yuzvak 01 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 3:21.81 466
5 Jan TrojnaJan Trojna 01 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 3:28.67 411
6 Petr ŠtěbetákPetr Štěbeták 00 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 3:29.71 403
7 Dominik RističDominik Ristič 01 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 3:33.35 375
8 Lukáš KaplanLukáš Kaplan 01 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 3:34.79 364
9 Michal MašekMichal Mašek 00 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 3:43.83 300
10 Josef DygrynJosef Dygryn 01 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 3:46.01 285
11 Tomáš HochmanTomáš Hochman 01 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 3:54.99 228
12 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek 01 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 3:56.54 219
13 Petr FerenczyPetr Ferenczy 00 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 3:59.03 205
14 Petr DudyPetr Dudy 01 ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11ZŠ Ke Kateřinkám, Praha 11 4:03.40 180
15 David JoškoDavid Joško 01 ZŠ Květnového vítězství, Praha 11ZŠ Květnového vítězství, Pr... 4:17.93 110
MS Ondřej HrdinaOndřej Hrdina 00 ZŠ Campanus, Praha 11ZŠ Campanus, Praha 11 DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (st, 16.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 ZŠ Pošepného, Praha 11ZŠ Pošepného, Praha 11 3:34.60 366
2 Patrik HolubPatrik Holub 00 ZŠ Pošepného, Praha 11ZŠ Pošepného, Praha 11 3:34.64 365
3 Martin KrupkaMartin Krupka 01 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 3:34.74 364
4 Nikola KranjnčevičNikola Kranjnčevič 00 ZŠ Pošepného, Praha 11ZŠ Pošepného, Praha 11 3:48.43 269
5 Adam TůmaAdam Tůma 02 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 3:57.01 216
6 Jonáš JašekJonáš Jašek 00 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 4:01.99 188
7 Matěj KrejčíMatěj Krejčí 02 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 4:04.93 172
8 Matyáš PospíšilMatyáš Pospíšil 01 ZŠ Pošepného, Praha 11ZŠ Pošepného, Praha 11 4:07.16 161
9 Luka KrajnčevičLuka Krajnčevič 00 ZŠ Pošepného, Praha 11ZŠ Pošepného, Praha 11 4:07.44 159
10 Dominik MeixnerDominik Meixner 00 ZŠ K Milíčovu, Praha 11ZŠ K Milíčovu, Praha 11 4:23.48 87
Celkem 10 závodníků