Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva

Praha-Jeseniova (24. 9. 2015)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 24.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 4.39 11.00
2 Šimon Inger Šimon Inger
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 4.27 9.00
3 Josef MusilJosef Musil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.22 8.00
4 Ondřej FábryOndřej Fábry
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.19 7.00
5 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.12 6.00
6 Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 4.00 5.00
7 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.99 4.00
8 Pavel KollerPavel Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.88 3.00
9 Filip JarolímekFilip Jarolímek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.84 2.00
10 Matěj ProcházkaMatěj Procházka
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 3.83 1.00
11 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.82
12 Ondřej VrzoňOndřej Vrzoň
SK ZŠ Jeseniova Praha "C"SK ZŠ Jeseniova Praha "C"
03 3.71
13 Adam ČernohorskýAdam Černohorský
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.67
14 Michal StránskýMichal Stránský
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 3.66
15 Alexander BaňasAlexander Baňas
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.63
16 Kirill VinšKirill Vinš
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
04 3.63
17 Martin HájekMartin Hájek
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
02 3.56
18 Vojtěch VlkVojtěch Vlk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.51
19 Filip DavidFilip David
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
03 3.45
20 Petr NedělkaPetr Nedělka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.44
21 Ondřej LenghartOndřej Lenghart
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 3.44
22 Štěpán HavelkaŠtěpán Havelka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.37
23 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.36
24 David Voců David Voců
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 3.16
25 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.10
26 Kristián HloušekKristián Hloušek
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 3.04
Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
02 DNS
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 DNS
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.53 11.00
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.42 9.00
3 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.37 8.00
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.15 7.00
5 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.06 6.00
6 Veronika HanušováVeronika Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 3.97 5.00
7 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.93 4.00
8 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.91 3.00
9 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 3.87 2.00
10 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.87 1.00
11 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.82
12 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
04 3.79
13 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 3.74
14 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 3.74
15 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 3.74
16 Natalie RakováNatalie Raková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.72
17 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.72
18 Lenka NovákováLenka Nováková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.70
19 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK ZŠ Jeseniova Praha "C"SK ZŠ Jeseniova Praha "C"
03 3.64
20 Veronika BuriánkováVeronika Buriánková
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
03 3.60
21 Karolína PeckováKarolína Pecková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3.56
22 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK ZŠ Jeseniova Praha "C"SK ZŠ Jeseniova Praha "C"
03 3.49
23 Ema KándlováEma Kándlová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 3.41
24 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.38
25 Karin MolinkováKarin Molinková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 3.38
26 Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 3.33
27 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia Praha "D"ASK Slavia Praha "D"
03 3.30
28 Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 3.28
29 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.19
30 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.16
31 Anna Nováková Anna Nováková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 3.11
32 Anna HobzováAnna Hobzová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 2.92
33 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 2.89
34 Nicole DorňákováNicole Dorňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2.78
Tereza BulvasováTereza Bulvasová
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 DNS
Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK ZŠ Jeseniova Praha "C"SK ZŠ Jeseniova Praha "C"
03 DNS
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 DNS
Celkem 37 závodníků