KP LKAS ve vícebojích dospělých, juniorů, juniorek, dorostu a staršího žactva
Liberec (27. - 28. 9. 2015)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 27.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 5.63 | 508 | |||||||||||||||
2 |
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s. |
48 | 3.54 | 136 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 27.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 6.53 | 704 | |||||||||||||||
2 |
Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká Lípa |
97 | 6.10 | 608 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.52 | 485 | |||||||||||||||
4 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 5.29 | 439 | |||||||||||||||
5 |
Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 5.13 | 407 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 27.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 6.13 | 615 | |||||||||||||||
2 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.82 | 548 | |||||||||||||||
3 |
Filip SrbeckýFilip Srbecký
TJ Jiskra Nový Bor |
99 | 4.83 | 350 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (po, 28.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 5.20 | 421 | |||||||||||||||
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (po, 28.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad Metují |
97 | 5.47 | 691 | |||||||||||||||
2 |
Věra TrejbalováVěra Trejbalová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 4.37 | 396 | |||||||||||||||
3 |
Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová
AC Slovan Liberec, o.s. |
97 | 4.28 | 374 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 28.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 5.55 | 715 | |||||||||||||||
2 |
Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 4.50 | 428 | |||||||||||||||
3 |
Anna PtákováAnna Ptáková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
4 |
Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan Varnsdorf |
99 | 4.08 | 326 | |||||||||||||||
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 28.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.28 | 637 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.89 | 530 | |||||||||||||||
3 |
Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER Turnov |
00 | 4.84 | 516 | |||||||||||||||
4 |
Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec n.N. |
01 | 4.68 | 474 | |||||||||||||||
5= |
Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER Turnov |
01 | 4.63 | 461 | |||||||||||||||
5= |
Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká Lípa |
02 | 4.63 | 461 | |||||||||||||||
7 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 4.38 | 398 | |||||||||||||||
8= |
Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Nové Město nad Metují |
00 | 4.28 | 374 | |||||||||||||||
8= |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec n.N. |
03 | 4.28 | 374 | |||||||||||||||
10 |
Sára KadlecováSára Kadlecová
AC Česká Lípa |
00 | 3.96 | 299 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |