Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále Corny středoškolského atletického poháru 2015

Praha - Stadion mládeže (23. - 23. 9. 2015)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana Ondrková_Hana Ondrková_ 97 Gym. Botičská, P2 Gym. Botičská, P2 08.40
2 Natálie Netušilová_Natálie Netušilová_ 00 Gym. Ch. Dopplera, P5 Gym. Ch. Dopplera, P5 08.99
3 Julianna Danylyčová_Julianna Danylyčová_ 98 Gym. Na Pražačce, P3 Gym. Na Pražačce, P3 09.52
4 Kateřina Hroníková_Kateřina Hroníková_ 97 SPŠST Panská, P1 SPŠST Panská, P1 09.80
5 Linda Hedánková_Linda Hedánková_ 98 SOŠ a PTK Řepy, P6 SOŠ a PTK Řepy, P6 10.65
Bára Bodláková_Bára Bodláková_ 97 Gym. Voděradská, P10 Gym. Voděradská, P10 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie Živná_Lucie Živná_ 99 OA Krupkovo n., P6 OA Krupkovo n., P6 08.72
2 _ Denisa Pouchová_ Denisa Pouchová 98 Gym. Botičská, P2 Gym. Botičská, P2 08.77
3 Michaela Černá_Michaela Černá_ 00 SEŠ Vinohradská, P2 SEŠ Vinohradská, P2 08.93
4 Anežka Stöckelová_Anežka Stöckelová_ 00 Gym. Špitálská, P9 Gym. Špitálská, P9 09.19
5 Nikola Elmerová_Nikola Elmerová_ 99 Gym. Arabská, P6 Gym. Arabská, P6 09.37
6 Laura Vohryzková_Laura Vohryzková_ 98 Gym. J. Nerudy, P1 Gym. J. Nerudy, P1 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora Šmejkalová_Barbora Šmejkalová_ 97 Gym. Arabská, P6 Gym. Arabská, P6 08.49
2 Linda Svobodová_Linda Svobodová_ 99 Karlínské gym., P8 Karlínské gym., P8 08.65
3 Zuzana Jechová_Zuzana Jechová_ 98 Gym. Omská, P10 Gym. Omská, P10 08.99
4 Anna Jobová_Anna Jobová_ 99 Gym. Nad Kavalírkou, P5 Gym. Nad Kavalírkou, P5 09.17
5 Anna Beránková_Anna Beránková_ 98 Křesťanské gym., P10 Křesťanské gym., P10 09.73
Anna Borková_Anna Borková_ 98 SOŠ a PTK Řepy, P6 SOŠ a PTK Řepy, P6 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Zenkerová_Emma Zenkerová_ 97 Gym. J. Keplera, P6 Gym. J. Keplera, P6 08.98
2 Amanda Baxová_Amanda Baxová_ 00 Gym. Nad Kavalírkou, P5 Gym. Nad Kavalírkou, P5 09.16
3 Karina Rejchrtová_Karina Rejchrtová_ 00 Gym. Na Vítězné pláni, P4 Gym. Na Vítězné pláni, P4 09.27
4 Kristýna Kunická_Kristýna Kunická_ 99 Gym. Ústavní, P8 Gym. Ústavní, P8 09.44
5 Kateřina Nedvědová_Kateřina Nedvědová_ 97 Gym. Botičská, P2 Gym. Botičská, P2 09.47
6 Anna Pojezná_Anna Pojezná_ 97 Gym. Přípotoční, P10 Gym. Přípotoční, P10 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita Žáková_Anita Žáková_ 00 SEŠ Vinohradská, P2 SEŠ Vinohradská, P2 08.41
2 Kateřina Čalounová_Kateřina Čalounová_ 97 Gym. J. Keplera, P6 Gym. J. Keplera, P6 08.69
3 _ Kateřina Weichetová_ Kateřina Weichetová 99 Gym. Špitálská, P9 Gym. Špitálská, P9 08.83
4 Kateřina Zíková_Kateřina Zíková_ 96 Gym. Arabská, P6 Gym. Arabská, P6 08.91
5 Jana Kovandová_Jana Kovandová_ 00 Gym. Nad Štolou, P7 Gym. Nad Štolou, P7 09.07
6 Nikola Dollingerová_Nikola Dollingerová_ 99 SPŠST Panská, P1 SPŠST Panská, P1 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 _ Kateřiina Procházková_ Kateřiina Procházková 97 Křesťanské gym., P10 Křesťanské gym., P10 09.14
2 Viktorie Majoberová_Viktorie Majoberová_ 00 Gym. Nad Kavalírkou, P5 Gym. Nad Kavalírkou, P5 09.20
3 Jindra Srnská_Jindra Srnská_ 99 SPŠST Panská, P1 SPŠST Panská, P1 09.26
4 Veronika Zittová_Veronika Zittová_ 99 OA Krupkovo n., P6 OA Krupkovo n., P6 09.51
5 Denisa Šteffelová_Denisa Šteffelová_ 98 Gym. Na Pražačce, P3 Gym. Na Pražačce, P3 09.55
Barbora Čadová_Barbora Čadová_ 98 Gym. Špitálská, P9 Gym. Špitálská, P9 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda Fialová_Linda Fialová_ 00 Gym. J. Nerudy, P1 Gym. J. Nerudy, P1 08.52
2 Lucie Šimková_Lucie Šimková_ 00 Gym. Na Pražačce, P3 Gym. Na Pražačce, P3 08.59
3 Michaela Zimmermannová_Michaela Zimmermannová_ 98 Gym. Nad Štolou, P7 Gym. Nad Štolou, P7 08.95
4 Vendula Nováková_Vendula Nováková_ 96 Gym. Ch. Dopplera, P5 Gym. Ch. Dopplera, P5 09.49
5 Tereza Rejchrtová_Tereza Rejchrtová_ 99 Gym. Na Vítězné pláni, P4 Gym. Na Vítězné pláni, P4 09.50
6 Martina Kroa_Martina Kroa_ 00 Gym. Ch. Dopplera, P5 Gym. Ch. Dopplera, P5 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika Rybářová_Dominika Rybářová_ 98 Gym. Přípotoční, P10 Gym. Přípotoční, P10 08.96
2 Adéla Čermáková_Adéla Čermáková_ 99 Gym. Na Vítězné pláni, P4 Gym. Na Vítězné pláni, P4 09.07
3 Lucie Pištěková_Lucie Pištěková_ 99 Gym. Omská, P10 Gym. Omská, P10 09.17
4 Anežka Salátová_Anežka Salátová_ 98 Gym. Voděradská, P10 Gym. Voděradská, P10 09.50
5 Tereza Šindelová_Tereza Šindelová_ 99 OA Krupkovo n., P6 OA Krupkovo n., P6 09.58
6 Monika Mosingerová_Monika Mosingerová_ 96 SOŠ a PTK Řepy, P6 SOŠ a PTK Řepy, P6 09.86
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie Burajová_Patricie Burajová_ 99 Křesťanské gym., P10 Křesťanské gym., P10 08.48
2 Justýna Baziková_Justýna Baziková_ 98 Gym. Ústavní, P8 Gym. Ústavní, P8 08.64
3 _ Klára Holečková_ Klára Holečková 98 Gym. Nad Štolou, P7 Gym. Nad Štolou, P7 08.71
4 Barbora Dlabolová_Barbora Dlabolová_ 98 Gym. Litoměřická, P9 Gym. Litoměřická, P9 09.04
5 Tereza Zahálková_Tereza Zahálková_ 98 Gym. Litoměřická, P9 Gym. Litoměřická, P9 09.16
6 Anna Gorbusinová_Anna Gorbusinová_ 98 SPŠST Panská, P1 SPŠST Panská, P1 09.79
Celkem 6 závodníků