Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek Královehradeckého kraje

Trutnov (23. 9. 2015)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.78 354
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.06 291
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.17 268
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.63 180
5 Lukáš DymákLukáš Dymák 04 SK SolniceSK Solnice 09.64 178
6 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.67 173
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ValnohaRoman Valnoha 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.36 229
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.38 226
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.61 183
4 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.83 146
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.01 119
Martin KozelMartin Kozel 04 SK SolniceSK Solnice 10.01 119
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.36 229
2 Dominik SchlapplDominik Schlappl 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50 203
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.55 194
4 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.57 190
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.94 129
6 Petr KrassekPetr Krassek 04 SK SolniceSK Solnice 10.51 56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.44 214
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.61 183
3 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.79 153
4 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.81 149
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.19 94
6 Jan HlavsaJan Hlavsa 04 SK SolniceSK Solnice 10.36 73
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.91 134
2 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.94 129
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.22 90
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.33 77
5 Tadeáš DrbulaTadeáš Drbula 04 SK SolniceSK Solnice 10.42 66
6 Petr MazáčPetr Mazáč 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.64 44
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.22 90
2 Attlila SzaboAttlila Szabo 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.25 86
3 Michal TobiškaMichal Tobiška 04 SK SolniceSK Solnice 10.64 44
4 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.86 25
5 Aleš LorencAleš Lorenc 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.11 10
MB Jaroslav EhlJaroslav Ehl 04 SK SolniceSK Solnice 10.27 84
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.13 533
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20 516
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.46 454
4 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.66 408
5 Kateřina ZimlováKateřina Zimlová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.08 320
6 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.29 280
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.48 449
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.53 438
3 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.82 374
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.85 367
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.97 342
6 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.90 176
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.02 332
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.29 280
3 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.31 276
4 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.37 265
5 Laura UlichováLaura Ulichová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.62 221
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.82 188
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.34 270
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.37 265
3 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.51 240
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.60 224
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.22 293
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.32 274
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.39 261
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.57 229
MB Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 357
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.58 426
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.66 408
3 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.00 336
4 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.31 276
5 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.54 235
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.60 224
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1:52.28 628
2 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1:54.04 600
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:54.86 587
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:55.35 579
5 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:00.62 500
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:02.36 475
7 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05.91 425
8 Dominik SchlapplDominik Schlappl 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.54 403
9 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.89 373
10 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:13.07 333
11 Lukáš DymákLukáš Dymák 04 SK SolniceSK Solnice 2:17.83 278
12 Martin KozelMartin Kozel 04 SK SolniceSK Solnice 2:29.02 167
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:00.00 509
2 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:00.56 500
3 Jan HlavsaJan Hlavsa 04 SK SolniceSK Solnice 2:01.73 484
4 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:03.51 458
5 Roman ValnohaRoman Valnoha 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:05.91 425
6 Petr KrassekPetr Krassek 04 SK SolniceSK Solnice 2:08.14 395
7 Jonáš KohlJonáš Kohl 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.51 378
8 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.64 363
9 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.59 352
10 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:12.04 346
11 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.49 340
12 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:12.65 338
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:03.91 453
2 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:06.57 416
3 Tadeáš DrbulaTadeáš Drbula 04 SK SolniceSK Solnice 2:06.73 414
4 Attlila SzaboAttlila Szabo 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:07.38 405
5 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:15.40 306
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:15.68 303
7 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:16.75 290
8 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.67 280
9 Petr MazáčPetr Mazáč 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.70 207
10 Michal TobiškaMichal Tobiška 04 SK SolniceSK Solnice 2:30.14 157
11 Aleš LorencAleš Lorenc 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:34.89 119
MB Jaroslav EhlJaroslav Ehl 04 SK SolniceSK Solnice 2:36.36 109
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.14 492
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:01.92 481
3 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:01.94 481
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.66 442
5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:06.42 418
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.07 410
7 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.31 406
8 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:12.93 335
9 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:13.06 334
10 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:14.74 313
11 Kateřina ZimlováKateřina Zimlová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:26.79 187
12 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.04 150
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.27 462
2 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:06.29 420
3 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.21 395
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.48 391
5 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:10.83 361
6 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:15.73 302
7 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:16.12 297
8 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.21 285
9 Laura UlichováLaura Ulichová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:18.44 271
10 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.93 266
11 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:22.59 228
12 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:25.77 197
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.30 420
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.39 330
3 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:16.21 296
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.49 249
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.98 244
6 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:26.23 192
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.33 182
8 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:27.69 179
MB Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.08 243
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.26 249
2 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.93 195
3 Dominik SchlapplDominik Schlappl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.92 193
4 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.90 190
5 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.87 185
6 Jan HlavsaJan Hlavsa
SK SolniceSK Solnice
04 3.80 174
7 Lukáš DymákLukáš Dymák
SK SolniceSK Solnice
04 3.70 159
Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.70 159
9 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.67 155
Roman ValnohaRoman Valnoha
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.67 155
11 Alex SojkaAlex Sojka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.66 153
12 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.61 146
Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.61 146
14 Jakub ŽačokJakub Žačok
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 3.60 145
15 Petr KrassekPetr Krassek
SK SolniceSK Solnice
04 3.52 133
16 Martin KozelMartin Kozel
SK SolniceSK Solnice
04 3.51 132
17 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.50 130
18 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.49 129
19 Michal ŠrejberMichal Šrejber
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.47 126
20 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 3.46 125
21 Antonín MalýAntonín Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.45 123
Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 3.45 123
23 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.43 121
24 Attlila SzaboAttlila Szabo
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.37 112
25 Michal TobiškaMichal Tobiška
SK SolniceSK Solnice
04 3.36 111
26 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 3.31 104
27 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 3.24 95
28 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.22 93
29 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 3.20 90
Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.20 90
31 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.19 89
32 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.16 85
33 Aleš LorencAleš Lorenc
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.10 78
34 Petr MazáčPetr Mazáč
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 2.99 65
35 Tadeáš DrbulaTadeáš Drbula
SK SolniceSK Solnice
04 2.90 54
MB Jaroslav EhlJaroslav Ehl
SK SolniceSK Solnice
04 2.98 63
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.05 319
2 Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4.00 308
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.92 290
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.83 270
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.69 239
Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.69 239
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.69 239
8 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.68 237
9 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.62 225
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.62 225
11 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.58 216
Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 3.58 216
13 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.57 214
14 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.52 204
15 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.49 198
Klára UhlíkováKlára Uhlíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 3.49 198
17 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 3.45 190
Markéta SchánělováMarkéta Schánělová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.45 190
19 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.39 178
20 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.36 172
21 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.35 170
22 Kateřina ZimlováKateřina Zimlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.33 167
23 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.27 155
24 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 3.22 146
25 Julie MatulováJulie Matulová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 3.17 137
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.17 137
27 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.15 133
28 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.10 124
29 Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 3.08 121
30 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
08 2.99 105
31 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2.95 99
32 Laura UlichováLaura Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 2.75 67
MB Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.37 174
Celkem 33 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SchlapplDominik Schlappl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 42.45 244
2 Attlila SzaboAttlila Szabo
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 41.86 240
3 Martin KozelMartin Kozel
SK SolniceSK Solnice
04 40.58 229
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 40.30 227
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 40.16 225
6 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 39.47 220
7 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 38.97 216
8 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 36.74 197
9 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 36.60 196
10 Petr KrassekPetr Krassek
SK SolniceSK Solnice
04 35.50 187
11 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 35.42 187
12 Jakub ŽačokJakub Žačok
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 34.82 182
13 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 34.50 179
14 Petr MazáčPetr Mazáč
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 34.14 176
15 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 32.58 164
16 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 32.40 162
17 Antonín MalýAntonín Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 32.13 160
18 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 31.42 155
19 Jan HlavsaJan Hlavsa
SK SolniceSK Solnice
04 30.31 146
20 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 29.55 140
21 Tadeáš DrbulaTadeáš Drbula
SK SolniceSK Solnice
04 28.64 133
22 Michal ŠrejberMichal Šrejber
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 28.29 130
23 Lukáš DymákLukáš Dymák
SK SolniceSK Solnice
04 27.69 125
24 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 27.25 122
25 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 26.26 114
26 Alex SojkaAlex Sojka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 26.03 112
27 Aleš LorencAleš Lorenc
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 25.68 110
28 Roman ValnohaRoman Valnoha
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 23.75 95
29 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 23.22 91
30 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 22.40 85
Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 22.40 85
32 Michal TobiškaMichal Tobiška
SK SolniceSK Solnice
04 21.50 78
33 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 20.46 70
34 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 17.65 49
35 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 16.72 43
MB Jaroslav EhlJaroslav Ehl
SK SolniceSK Solnice
04 25.31 107
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 23.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 36.40 312
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 35.93 306
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 35.58 302
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 33.83 281
5 Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 33.80 280
6 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 31.78 256
7 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 31.43 252
8 Laura UlichováLaura Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 31.20 249
9 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 28.67 220
10 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 28.25 215
11 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 27.85 210
12 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 27.66 208
13 Julie MatulováJulie Matulová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 26.40 193
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 26.33 192
15 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25.86 187
16 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.87 176
17 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.45 171
18 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 23.72 162
19 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 21.75 140
20 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.31 124
21 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 20.17 122
22 Kateřina ZimlováKateřina Zimlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 20.15 122
23 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 19.52 115
24 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 19.50 115
25 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 19.44 114
26 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
08 18.99 109
27 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 18.52 104
28 Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 16.85 86
29 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 16.43 82
30 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 14.93 66
31 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 14.20 58
32 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 13.76 54
MB Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20.18 123
Celkem 33 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1377
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1211
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1128
4 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1066
5 Dominik SchlapplDominik Schlappl 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1043
6 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1000
7 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0997
8 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0994
9 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0977
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0944
11 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0931
12 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0923
13 Roman ValnohaRoman Valnoha 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0904
14 Jan HlavsaJan Hlavsa 04 SK SolniceSK Solnice 0877
15 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0874
16 Attlila SzaboAttlila Szabo 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0843
17 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0783
18 Petr KrassekPetr Krassek 04 SK SolniceSK Solnice 0771
19 Jonáš KohlJonáš Kohl 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0767
20 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 0754
21 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0741
22 Lukáš DymákLukáš Dymák 04 SK SolniceSK Solnice 0740
23 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0735
24 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0732
25 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0713
26 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0712
27 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0694
28 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0672
29 Tadeáš DrbulaTadeáš Drbula 04 SK SolniceSK Solnice 0667
30 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0654
31 Martin KozelMartin Kozel 04 SK SolniceSK Solnice 0647
32 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0530
33 Petr MazáčPetr Mazáč 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0492
34 Michal TobiškaMichal Tobiška 04 SK SolniceSK Solnice 0390
35 Aleš LorencAleš Lorenc 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0317
MB Jaroslav EhlJaroslav Ehl 04 SK SolniceSK Solnice 0363
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Štefko Š. 1377 (08.78/354-1:54.86/587-35.42/187-4.26/249)
Svoboda M. 1211 (09.06/291-1:52.28/628-32.40/162-3.50/130)
Hladík V. 1128 (09.17/268-1:55.35/579-27.25/122-3.70/159)
Salaba D. 1066 (1:54.04/600-23.22/91-3.87/185-09.57/190)
Schlappl D. 1043 (2:07.54/403-42.45/244-3.92/193-09.50/203)
Žačok J. 1000 (09.67/173-2:00.62/500-34.82/182-3.60/145)
Malý A. 997 (32.13/160-3.45/123-09.44/214-2:00.56/500)
Šrejber M. 994 (28.29/130-3.47/126-09.36/229-2:00.00/509)
Kořének J. 977 (38.97/216-3.93/195-09.38/226-2:12.49/340)
Havelka T. 944 (2:02.36/475-40.16/225-3.46/125-10.01/119)
Špicar D. 931 (39.47/220-3.90/190-09.61/183-2:12.65/338)
Vysoký J. 923 (2:05.91/425-36.74/197-3.67/155-09.83/146)
Valnoha R. 904 (23.75/95-3.67/155-09.36/229-2:05.91/425)
Hlavsa J. 877 (30.31/146-3.80/174-10.36/73-2:01.73/484)
Melichar J. 874 (40.30/227-3.31/104-10.22/90-2:03.91/453)
Szabo A. 843 (41.86/240-3.37/112-10.25/86-2:07.38/405)
Kábrt A. 783 (34.50/179-3.43/121-10.86/25-2:03.51/458)
Krassek P. 771 (35.50/187-3.52/133-10.51/56-2:08.14/395)
Kohl J. 767 (17.65/49-3.61/146-09.55/194-2:09.51/378)
Sojka A. 754 (26.03/112-3.66/153-09.61/183-2:15.40/306)
Valeš J. 741 (29.55/140-3.24/95-10.22/90-2:06.57/416)
Dymák L. 740 (09.64/178-2:17.83/278-27.69/125-3.70/159)
Zahrádka V. 735 (2:13.07/333-36.60/196-3.49/129-10.33/77)
Vlček F. 732 (22.40/85-3.61/146-09.81/149-2:11.59/352)
Bláha F. 713 (09.63/180-2:09.89/373-20.46/70-3.20/90)
Čermák M. 712 (26.26/114-3.45/123-09.94/129-2:12.04/346)
Šrytr D. 694 (22.40/85-3.22/93-09.79/153-2:10.64/363)
Repaský J. 672 (32.58/164-3.19/89-09.94/129-2:16.75/290)
Drbula T. 667 (28.64/133-2.90/54-10.42/66-2:06.73/414)
Tejc M. 654 (31.42/155-3.16/85-09.91/134-2:17.67/280)
Kozel M. 647 (2:29.02/167-40.58/229-3.51/132-10.01/119)
Šulc A. 530 (16.72/43-3.20/90-10.19/94-2:15.68/303)
Mazáč P. 492 (34.14/176-2.99/65-10.64/44-2:24.70/207)
Tobiška M. 390 (21.50/78-3.36/111-10.64/44-2:30.14/157)
Ehl J. 363 (25.31/107-2.98/63-10.27/84-2:36.36/109)
Lorenc A. 317 (25.68/110-3.10/78-11.11/10-2:34.89/119)
Celkem 36 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1553
2 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1518
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1449
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1348
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1279
6 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1272
7 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1264
8 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1243
9 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1237
10 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1174
11 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1131
12 Markéta SchánělováMarkéta Schánělová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1108
13 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 1068
14 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1028
15 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1003
16 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0991
17 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0976
18 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0950
19 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0905
20 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0892
21 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 0822
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0822
23 Laura UlichováLaura Ulichová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0808
24 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0803
25 Kateřina ZimlováKateřina Zimlová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0796
26 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0786
27 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0765
28 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0756
29 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0720
30 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0688
31 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 0635
32 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0517
MB Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0897
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Holubcová K. 1553 (09.13/533-2:01.92/481-28.67/220-4.05/319)
Nechanická J. 1518 (2:01.94/481-33.80/280-4.00/308-09.48/449)
Havlíčková A. 1449 (09.20/516-2:01.14/492-24.45/171-3.83/270)
Prouzová T. 1348 (2:07.07/410-35.93/306-3.92/290-09.97/342)
Bašková Z. 1279 (35.58/302-3.69/239-09.66/408-2:13.39/330)
Glosová A. 1272 (09.66/408-2:14.74/313-36.40/312-3.69/239)
Matoušová K. 1264 (31.43/252-3.62/225-09.58/426-2:10.83/361)
Rutrlová A. 1243 (27.85/210-3.69/239-09.82/374-2:06.29/420)
Voborníková M. 1237 (09.46/454-2:07.31/406-21.75/140-3.68/237)
Malinová B. 1174 (27.66/208-3.57/214-10.02/332-2:06.30/420)
Marková B. 1131 (2:04.66/442-20.31/124-3.49/198-09.85/367)
Schánělová M. 1108 (25.86/187-3.45/190-10.00/336-2:08.21/395)
Frejvaldová B. 1068 (2:06.42/418-14.93/66-3.22/146-09.53/438)
Kubíčková K. 1028 (2:13.06/334-33.83/281-3.62/225-10.82/188)
Jakubská B. 1003 (19.52/115-3.52/204-10.22/293-2:08.48/391)
Metelková M. 991 (24.87/176-3.10/124-10.57/229-2:03.27/462)
Prokšová K. 976 (31.78/256-3.58/216-10.31/276-2:22.59/228)
Chroboková N. 950 (23.72/162-3.58/216-10.31/276-2:16.21/296)
Síbrová B. 905 (28.25/215-3.36/172-10.32/274-2:20.98/244)
Pražáková D. 897 (20.18/123-3.37/174-09.90/357-2:21.08/243)
Matulová J. 892 (26.40/193-3.17/137-10.37/265-2:16.12/297)
Václavková E. 822 (10.29/280-2:12.93/335-16.85/86-3.08/121)
Vaňková M. 822 (26.33/192-3.39/178-10.34/270-2:27.33/182)
Ulichová L. 808 (31.20/249-2.75/67-10.62/221-2:18.44/271)
Kopecká A. 803 (18.52/104-3.35/170-10.29/280-2:20.49/249)
Zimlová K. 796 (10.08/320-2:26.79/187-20.15/122-3.33/167)
Sedláčková A. 786 (20.17/122-3.27/155-10.60/224-2:17.21/285)
Uhlíková K. 765 (19.44/114-3.49/198-10.39/261-2:26.23/192)
Venclová N. 756 (16.43/82-3.17/137-10.54/235-2:15.73/302)
Hejzlarová A. 720 (19.50/115-2.95/99-10.51/240-2:18.93/266)
Štětinová K. 688 (13.76/54-3.45/190-10.37/265-2:27.69/179)
Frejvaldová M. 635 (18.99/109-2.99/105-10.60/224-2:25.77/197)
Štěpánová K. 517 (2:31.04/150-14.20/58-3.15/133-10.90/176)
Celkem 33 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 4178
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4091
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3601
4 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3535
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3135
6 SOLNI SOLNI SK SolniceSK Solnice 3055
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, kriket, dálka, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5030
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4867
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4862
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4774
5 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 3547
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2877
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, kriket, dálka, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m
Celkem 6 závodníků