Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích

Praha - Juliska (10. - 11. 10. 2015)

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 38.99 648
2 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 32.17 518
3 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 31.84 512
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 27.86 436
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 26.33 407
6 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 24.38 371
7 Lucie BurešováLucie Burešová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
99 23.76 359
8 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 22.68 339
9 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 21.88 324
10 Kateřina SavkováKateřina Savková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 20.66 301
11 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 20.19 292
12 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 19.31 276
13 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 17.38 240
14 Alena SkácelováAlena Skácelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 16.96 233
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 30.16 480
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 29.83 473
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 28.40 446
4 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 28.19 442
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 27.55 430
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 26.52 411
7 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.39 371
8 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 24.07 365
9 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 22.86 342
10 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 22.50 335
11 Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 21.32 313
12 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 20.90 306
13 Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 20.87 305
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 19.66 283
15 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 19.19 274
16 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 18.96 270
17 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15.28 202
18 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15.26 201
19 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14.98 196
20 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 14.12 181
21 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.96 141
22 Josefína VrbováJosefína Vrbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.60 135
Denisa SlámováDenisa Slámová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 DNS
Celkem 23 závodníků
Finále 2 (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 31.55 506
2 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 30.40 484
3 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 30.24 481
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 30.04 477
5 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 28.56 449
6 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 25.47 391
7 Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 24.62 375
8 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 24.42 371
9 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 23.85 361
10 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 22.57 337
11 Martina KroaMartina Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 20.84 305
12 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 20.53 299
13 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 19.90 287
14 Jana KovandováJana Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 19.08 272
15 Anna MálkováAnna Málková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 17.82 249
16 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 17.47 242
17 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 17.14 236
18 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 16.84 230
19 Linda FialováLinda Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 16.69 228
20 Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 16.51 224
21 Anežka ŠímováAnežka Šímová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 16.30 220
22 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
00 15.78 211
23 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 15.28 202
24 Michaela BorovskáMichaela Borovská
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 15.16 200
25 Anežka SoučkováAnežka Součková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 14.55 188
26 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 14.30 184
27 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 10.08 108
28 Tereza RučkováTereza Ručková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 09.87 104
Celkem 28 závodníků