výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň

Olomouc (27. 9. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.64
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 07.93
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.09
4 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.22
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.26
6 Vladislav RusynVladislav Rusyn 02 AK KroměřížAK Kroměříž 08.36
7 Marek ČubíkMarek Čubík 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.46
8 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.37
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.48
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.51
4 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.52
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.55
6 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.61
7 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.63
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.75 11.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.12 9.00
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.27 8.00
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.28 7.00
5 Jiří BlahaJiří Blaha 02 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.45 6.00
6 Vladislav RusynVladislav Rusyn 02 AK KroměřížAK Kroměříž 08.54 5.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.30
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.36
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.37
4 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.43
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.53
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.72
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46
2 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.67
3 Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.74
4 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.77
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.80
6 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83
7 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.03
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále B (ne, 27.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.63 4.00
2 Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.67 3.00
3 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.75 2.00
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.80 1.00
5= Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.81
5= Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.81
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 41.19 11.00
2 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 41.76 9.00
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 41.97 8.00
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.19 7.00
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.35 6.00
6 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 44.30 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.13 5.00
2 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.35 3.00
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.55 2.00
4 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 49.82 1.00
5 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.75
6 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.45
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 42.96 11.00
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.05 9.00
3 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 45.91 8.00
4 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.91 7.00
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 46.54 4.00
6 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 47.37 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 46.12 6.00
2 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 46.32 5.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47.59 2.00
4 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.95 1.00
5 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.81
6 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 51.34
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:41.74 11.00
2 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 02 AK HodonínAK Hodonín 1:42.33 9.00
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:44.04 8.00
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1:47.79 7.00
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:48.89 6.00
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:49.40 5.00
7 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1:49.97 4.00
8 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:50.72 3.00
9 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:50.87 2.00
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1:51.04 1.00
11 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 AK OlomoucAK Olomouc 1:51.91
12 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:53.58
13 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:53.73
14 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1:55.95
15 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:55.98
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:10.49 11.00
2 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:14.64 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:16.26 8.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:19.33 7.00
5 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:20.43 6.00
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:21.84 5.00
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:30.90 4.00
8 Jiří BednáříkJiří Bednářík 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:34.63 3.00
9 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:36.59 2.00
10 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:36.77 1.00
11 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:40.77
12 Daniel MacekDaniel Macek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:47.53
MB Daniel IrcingDaniel Ircing 02 AK ŠternberkAK Šternberk 3:44.52
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.35 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 09.44 9.00
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 09.77 8.00
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.90 7.00
5 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.95 6.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.36 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.24 5.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.48 3.00
3 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.81 2.00
4 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.96 1.00
5 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.61
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.13
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.48 11.00
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.01 9.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.08 7.00
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.39 3.00
5 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.9.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.06 8.00
2 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.16 6.00
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 02 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.38 4.00
4 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.44 2.00
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 27.9.2015) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.33 5.00
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.63 1.00
3 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.95
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.05
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.06
Celkem 5 závodníků

8 x 100 m - Ml. žáci

(ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Lawson, Skřeček, Kolomazník, Mičunková, Petrová, Korhoňová, Krejčířová Dohnal, Lawson, Skřeček, Kolomazník, Mičunková, Petrová, Korhoňová, Krejčířová Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:44.64 10.00
3 Blaha, Pokorný, Vejvarová, Bartoňková, Veselý, Zelenková, Všetečková, Lovětínský Blaha, Pokorný, Vejvarová, Bartoňková, Veselý, Zelenková, Všetečková, Lovětínský Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:49.62 6.00
4 Marciánková, Kalovská, Čajková, Miková, Punčochář, Petrjanoš, Šípek, Ježek Marciánková, Kalovská, Čajková, Miková, Punčochář, Petrjanoš, Šípek, Ježek Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:50.46 4.00
5 Fornůsková, Jelínková, Třetinová, Nejezchlebová, Semančík, Čubík, Bujdák, Rusyn Fornůsková, Jelínková, Třetinová, Nejezchlebová, Semančík, Čubík, Bujdák, Rusyn Zlínský krajZlínský kraj 1:51.53 2.00
6 Havlíčková, Letochová, Furchová, Krejči, Raus, Kadlec, Stehlík, Morávek Havlíčková, Letochová, Furchová, Krejči, Raus, Kadlec, Stehlík, Morávek Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:52.58
Sládek, Peřina, Lenhart, Grégr, Vykopalová, Vysloužilová, Vitásková, Pazderová Sládek, Peřina, Lenhart, Grégr, Vykopalová, Vysloužilová, Vitásková, Pazderová Olomoucký krajOlomoucký kraj DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 1.61 11.00
2 Martin StehlíkMartin Stehlík
BYAC BrnoBYAC Brno
02 1.58 9.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.55 8.00
4 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 1.46 7.00
5 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.41 6.00
6 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.41 5.00
7 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.36 4.00
8 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.36 3.00
9 Martin HanákMartin Hanák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.36 2.00
10 Václav PfefferVáclav Pfeffer
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.26 1.00
11= Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.26
11= Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.26
Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 NH
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NH
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.56 11.00
2 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 1.51 9.00
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.51 8.00
4 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.48 7.00
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.45 6.00
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.45 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.42 4.00
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.42 3.00
9 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.39 2.00
10 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.36 1.00
11= Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.31
11= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 1.31
13 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.26
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 5.64 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 5.26 9.00
3 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 5.05 8.00
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.88 7.00
5 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 4.70 6.00
6 Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 4.64 5.00
7 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.59 4.00
8 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.58 3.00
9 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.57 2.00
10 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.22 1.00
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.13
12 Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 4.12
13 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 4.09
14 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.84
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.81 11.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.69 9.00
3 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.46 8.00
4 Lea ČagánkováLea Čagánková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.40 7.00
5 Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.35 6.00
6 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.32 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.18 4.00
8 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.15 3.00
9 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.14 2.00
10 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 4.11 1.00
11 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 4.10
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.06
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.05
Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 NM
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 13.34 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.95 9.00
3 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 11.04 8.00
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.14 7.00
5 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 09.65 6.00
6 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.62 5.00
7 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.54 4.00
8 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
02 09.32 3.00
9 Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 09.18 2.00
10 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.88 1.00
11 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 08.80
12 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 08.08
13 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 07.60
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.40 11.00
2 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11.32 9.00
3 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 10.36 8.00
4 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.01 7.00
5 Martin StehlíkMartin Stehlík
BYAC BrnoBYAC Brno
02 09.90 6.00
6 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.89 5.00
7 Adam BrunclíkAdam Brunclík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 09.54 4.00
8 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 09.36 3.00
9 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 09.30 2.00
10 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 08.45 1.00
11 Vít HoladaVít Holada
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 08.30
12 Pavel GalatíkPavel Galatík
AK KroměřížAK Kroměříž
02 07.59
13 Aleš FialkaAleš Fialka
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 07.27
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 61.88 11.00
2 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 58.20 9.00
3 Pavel GalatíkPavel Galatík
AK KroměřížAK Kroměříž
02 55.87 8.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 55.66 7.00
5 Marek ČubíkMarek Čubík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 53.84 6.00
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 51.08 5.00
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 50.57 4.00
8 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 50.35 3.00
9 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 47.90 2.00
10 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 46.97 1.00
11 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 42.57
12 Vít HoladaVít Holada
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 42.20
13 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 41.94
14 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 39.78
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 63.44 11.00
2 Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 56.73 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 54.81 8.00
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 47.14 7.00
5 Denisa HuňkováDenisa Huňková
AC ProstějovAC Prostějov
02 45.53 6.00
6 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 45.42 5.00
7 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 45.26 4.00
8 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 40.83 3.00
9 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 40.11 2.00
10 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 39.54 1.00
11 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 36.21
12 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 32.09
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 80 Olomoucký krajOlomoucký kraj 112.00
2 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 80 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 109.00
3 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 80 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 085.00
4 Zlínský kraj Zlínský kraj 80 Zlínský krajZlínský kraj 062.00
5 Kraj Vysočina Kraj Vysočina 80 Kraj VysočinaKraj Vysočina 050.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 1000 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 8x100m, 60 m př., 300 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 80 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 114.00
2 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 80 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 106.00
3 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 80 Olomoucký krajOlomoucký kraj 103.00
4 Kraj Vysočina Kraj Vysočina 80 Kraj VysočinaKraj Vysočina 063.00
5 Zlínský kraj Zlínský kraj 80 Zlínský krajZlínský kraj 061.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m
Celkem 5 závodníků