Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Královéhradeckého kraje jednotlivců ve čtyřboji přípravky

Jaroměř (2. 10. 2015)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.36 73
2 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.64 44
3 Adrian KováčAdrian Kováč 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.68 40
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.77 32
5 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.14 9
6 Matěj ŘíhaMatěj Říha 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.25 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.87 140
2 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.48 60
3 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.97 18
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.00 16
5 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.08 12
6 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.20 6
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.96 126
2 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.28 3
3 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.61 0
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.87 0
5 Adam ProkšAdam Prokš 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.39 0
6 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.74 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.10.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.76 0
2 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.90 0
3 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.95 0
4 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.15 0
5 Luboš HemelíkLuboš Hemelík 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.66 0
6 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 15.84 0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.15 272
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.38 226
3 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.27 84
4 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.71 37
5 Petr ThérPetr Thér 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.94 20
6 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.74 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.51 201
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.70 168
3 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.07 110
4 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.19 94
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.22 90
6 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.98 17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.89 137
2 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 135
3 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.13 9
4 Matěj UrbanMatěj Urban 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.17 7
5 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.34 0
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.89 137
2 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.96 126
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.07 110
4 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.19 94
5 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.52 55
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.48 245
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.72 204
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.77 196
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.15 140
5 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.18 136
6 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.21 132
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.91 355
2 Vanda VovsováVanda Vovsová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.87 181
3 Nikola VoglováNikola Voglová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.98 164
4 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.24 128
5 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 11.29 121
6 Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.57 10
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.82 188
2 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.38 110
3 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.44 103
4 Laura PaloušováLaura Paloušová 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.62 82
5 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.37 19
6 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13.00 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.04 155
2 Lucie LžičařováLucie Lžičařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.62 82
3 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.64 80
4 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.78 66
5 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.82 62
6 Jolana RychterováJolana Rychterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.41 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.61 223
2 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.86 58
3 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.88 56
4 Nikol MatoušováNikol Matoušová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.97 48
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.13 35
6 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.39 18
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.16 526
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40 468
3 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.70 400
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.81 376
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.84 369
6 Lucie HábováLucie Hábová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.13 143
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.66 408
2 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.90 357
3 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.06 324
4 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.09 318
5 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.81 190
6 Hana SamkováHana Samková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.94 170
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.06 324
2 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.12 312
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.31 276
4 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.36 267
5 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.48 245
6 Adéla MarkováAdéla Marková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.78 195
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 2.10.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.20 297
2 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.31 276
3 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10.44 252
4 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.61 223
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.69 209
6 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.09 148
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 2.10.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.40 259
2 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.52 238
3 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.78 195
4 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.18 136
5 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 11.44 103
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:05.46 431
2 Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.38 405
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.74 388
4 Adrian KováčAdrian Kováč 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:11.95 347
5 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.28 319
6 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.05 298
7 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:25.40 200
8 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.44 190
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:11.82 349
2 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:13.20 332
3 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.38 318
4 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.48 317
5 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.64 227
6 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.81 225
7 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.70 42
8 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.09 40
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ProkšAdam Prokš 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.73 161
2 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:40.11 83
3 Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.44 69
4 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.40 58
5 Matěj ŘíhaMatěj Říha 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:51.82 25
6 Luboš HemelíkLuboš Hemelík 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:51.98 24
7 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.53 22
8 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:09.39 0
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:57.84 541
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:01.06 493
3 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.61 351
4 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.16 344
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:14.36 318
6 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:16.84 289
7 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.21 192
8 Petr ThérPetr Thér 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.10 77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1:57.88 540
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:00.88 496
3 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:06.69 415
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:07.92 398
5 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.20 202
6 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.21 140
7 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.29 109
Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:06.47 418
2 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.84 361
3 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.86 348
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.03 346
5 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.60 303
6 Matěj UrbanMatěj Urban 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:28.41 172
7 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.73 106
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.29 296
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.77 268
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.57 259
4 Laura PaloušováLaura Paloušová 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:23.72 216
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:26.55 189
6 Vanda VovsováVanda Vovsová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:27.94 177
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.73 136
8 Nikol MatoušováNikol Matoušová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:39.25 89
9 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:41.71 73
10 Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.93 21
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.98 266
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:20.44 250
3 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.68 227
4 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:29.18 166
5 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:32.26 140
6 Nikola VoglováNikola Voglová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.54 138
7 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.76 92
8 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.28 59
9 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.90 32
10 Jolana RychterováJolana Rychterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:22.53 0
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:17.71 280
2 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.24 202
3 Lucie LžičařováLucie Lžičařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.70 179
4 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:31.81 143
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:35.28 116
6 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:37.61 100
7 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.05 71
8 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:42.36 70
9 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:54.36 16
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:00.45 3
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:56.77 557
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:00.63 499
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:03.00 465
4 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:05.97 424
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.06 397
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.37 342
7 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.55 328
8 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:14.14 321
9 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.07 158
10 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.35 30
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:00.22 505
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:04.51 444
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.60 364
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.31 355
5 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:14.41 317
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.98 234
7 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.18 193
8 Adéla MarkováAdéla Marková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.57 137
9 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:38.58 93
Hana SamkováHana Samková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:01.10 493
2 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:08.14 395
3 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:10.51 365
4 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.60 351
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.49 282
6 Lucie HábováLucie Hábová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:18.39 272
7 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:19.59 259
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.88 196
9 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.83 127
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.96 199
2 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.46 125
3 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.45 123
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 3.44 122
5 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.40 116
6 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 3.36 111
7 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.29 102
8 Adrian KováčAdrian Kováč
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 3.26 98
9 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.03 69
10 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.02 68
11 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2.99 65
12 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.99 65
13 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.98 63
14 Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.97 62
15 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 2.88 52
16 Adam ProkšAdam Prokš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.75 39
17 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.73 37
18 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.60 25
19 Matěj ŘíhaMatěj Říha
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.46 13
20 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.40 9
21 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2.33 5
22 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.28 2
23 Luboš HemelíkLuboš Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 1.97 0
24 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1.90 0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.36 266
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.07 217
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 4.00 206
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.93 195
5 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.92 193
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.90 190
7 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 3.88 187
8 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.87 185
9 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.74 165
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.67 155
11 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.66 153
12 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.61 146
13 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.60 145
14 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.48 127
15 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.44 122
Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.44 122
17 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.37 112
18 Petr ČápPetr Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 3.36 111
19 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.30 103
20 Matěj UrbanMatěj Urban
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 3.23 94
21 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.09 76
22 Petr ThérPetr Thér
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.04 70
23 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.01 67
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 3.57 214
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 3.52 204
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.47 194
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.39 178
5 Nikola VoglováNikola Voglová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.28 157
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
08 3.28 157
7 Vanda VovsováVanda Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.27 155
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.19 140
9 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.17 137
10 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.13 130
11 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.12 128
12 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.12 128
13 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 3.03 112
14 Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 3.01 109
15 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.01 109
16 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.00 107
17 Laura PaloušováLaura Paloušová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 2.91 92
18 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2.83 80
19 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2.82 78
20 Nikol MatoušováNikol Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 2.81 76
21 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 2.77 70
22 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 2.74 66
23 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.68 57
24 Lucie LžičařováLucie Lžičařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.66 55
25 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.60 46
26 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2.53 37
27 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.50 34
28 Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.49 33
29 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.42 25
30 Jolana RychterováJolana Rychterová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.27 10
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4.32 384
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.26 369
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.12 336
4 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.90 285
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.84 272
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.82 267
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.77 257
8 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.75 252
9 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.73 248
10 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.71 244
Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.71 244
12 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
04 3.67 235
13 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 3.51 202
14 Lucie MerhautováLucie Merhautová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 3.49 198
Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.49 198
16 Julie MatulováJulie Matulová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 3.45 190
17 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.43 186
18 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.38 176
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.38 176
20 Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 3.35 170
21 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.27 155
22 Lucie HábováLucie Hábová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 3.14 131
Adéla MarkováAdéla Marková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.14 131
24 Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.09 122
25 Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.06 117
26 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.99 105
27 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.98 104
28 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 2.93 95
29 Hana SamkováHana Samková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.84 81
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 31.39 154
2 Adrian KováčAdrian Kováč
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 29.46 139
3 Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 28.70 133
4 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 26.23 114
5 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 25.98 112
6 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 25.30 107
7 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 23.74 95
8 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23.70 94
9 František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 23.19 90
10 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21.00 74
11 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 20.95 74
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 19.66 64
13 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 17.86 51
14 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 16.90 44
15 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16.23 39
16 Matěj ŘíhaMatěj Říha
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 15.55 35
17 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 14.89 30
18 Luboš HemelíkLuboš Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 13.86 23
19 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13.38 20
20 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13.34 20
21 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12.98 17
22 Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12.29 13
23 Adam ProkšAdam Prokš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12.28 13
24 Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 09.40 0
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 39.55 220
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 37.42 203
3 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 34.62 180
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 34.27 177
5 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 33.29 170
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 33.04 168
7 Petr ThérPetr Thér
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 31.01 151
8 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 30.83 150
9 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 30.71 149
10 Petr ČápPetr Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 30.62 148
11 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 28.43 131
12 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 27.27 122
13 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 26.98 120
14 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.35 115
15 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 26.34 115
16 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25.15 105
17 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 24.88 103
18 Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 24.65 102
19 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 23.11 90
20 Matěj UrbanMatěj Urban
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 22.90 88
21 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 21.66 79
22 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 21.11 75
23 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 17.20 46
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
06 28.86 222
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
08 24.21 168
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 23.00 154
4 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 20.45 126
5 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 20.20 123
6 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 19.62 116
7 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18.81 107
8 Nikol MatoušováNikol Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 18.36 102
9 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17.28 91
10 Vanda VovsováVanda Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 17.20 90
11 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17.16 89
12 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 17.00 88
13 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 16.96 87
14 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
06 16.52 83
15 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 16.03 77
16 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14.64 63
17 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
07 14.02 56
18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13.97 56
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13.97 56
20 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 13.37 50
21 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 11.48 31
22 Nikola VoglováNikola Voglová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11.27 29
23 Laura PaloušováLaura Paloušová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
06 11.16 27
24 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 10.78 24
25 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 10.23 19
26 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 09.74 14
27 Lucie LžičařováLucie Lžičařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 08.52 3
28 Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 07.95 0
29 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 06.32 0
30 Jolana RychterováJolana Rychterová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 05.34 0
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 2.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 40.24 358
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 37.82 329
3 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 35.77 304
4 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 35.47 300
5 Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 34.36 287
6 Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 34.07 284
7 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 32.26 262
8 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 31.40 252
9 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 27.69 208
10 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 27.28 203
11 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 26.19 191
12 Lucie MerhautováLucie Merhautová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
05 25.40 182
13 Julie MatulováJulie Matulová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 25.34 181
14 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.24 168
15 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 23.98 165
16 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 23.89 164
17 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
04 23.75 163
18 Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 21.90 142
19 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 21.31 135
20 Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 21.25 134
21 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21.09 133
22 Hana SamkováHana Samková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 18.27 102
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18.27 102
24 Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17.42 92
25 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 17.38 92
26 Adéla MarkováAdéla Marková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 16.19 79
27 Lucie HábováLucie Hábová
TJ DobruškaTJ Dobruška
04 14.47 61
28 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14.21 58
29 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ DobruškaTJ Dobruška
05 13.02 46
Celkem 29 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0877
2 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0714
3 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0700
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0671
5 Adrian KováčAdrian Kováč 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0624
6 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0539
7 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0514
8 František HemelíkFrantišek Hemelík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0486
9 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0483
10 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0436
11 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0423
12 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0403
13 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0395
14 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0359
15 Adam ProkšAdam Prokš 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0213
16 Karel GeťkoKarel Geťko 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0144
17 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0132
18 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0118
19 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0100
20 Matěj ŘíhaMatěj Říha 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0073
21 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0069
22 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0054
23 Luboš HemelíkLuboš Hemelík 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0047
24 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Celkem 24 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1256
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1080
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1062
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1059
5 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0887
6 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0881
7 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0862
8 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0839
9 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0696
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0679
11 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0665
12 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0657
13 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0626
14 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0603
15 Petr ČápPetr Čáp 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0585
16 Ondřej PalanOndřej Palan 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0501
17 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0495
18 Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0422
19 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0371
20 Matěj UrbanMatěj Urban 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 0361
21 Alexander PatákAlexander Paták 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0360
22 Petr ThérPetr Thér 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0318
23 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0237
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Štefko Š. 1256 (09.15/272-1:57.84/541-34.27/177-4.36/266)
Kvapil L. 1080 (09.38/226-33.04/168-3.90/190-2:00.88/496)
Hladík V. 1062 (26.34/115-4.00/206-09.51/201-1:57.88/540)
Dítě M. 1059 (2:01.06/493-37.42/203-3.93/195-09.70/168)
Vysoký J. 887 (30.83/150-3.87/185-09.89/137-2:06.69/415)
Grus J. 881 (34.62/180-3.92/193-10.07/110-2:07.92/398)
Bezrouk M. 862 (28.43/131-3.88/187-09.96/126-2:06.47/418)
Schreiber O. 839 (10.27/84-2:14.36/318-39.55/220-4.07/217)
Šmídová J. 703 (23.00/154-09.91/355-3.47/194-/)
Kohl J. 696 (17.20/46-3.74/165-09.89/137-2:11.86/348)
Potoček V. 679 (2:12.16/344-23.11/90-3.67/155-10.22/90)
Šrytr D. 665 (25.15/105-3.44/122-09.90/135-2:15.60/303)
Bláha F. 657 (21.66/79-3.44/122-10.07/110-2:12.03/346)
Hovorka M. 626 (2:11.61/351-27.27/122-3.66/153)
Rausa P. 603 (21.11/75-3.37/112-10.52/55-2:10.84/361)
Čáp P. 585 (10.71/37-2:16.84/289-30.62/148-3.36/111)
Frejvaldová M. 548 (24.21/168-10.61/223-3.28/157-/)
Štětinová K. 546 (16.96/87-10.48/245-3.57/214-/)
Kopecká A. 505 (20.20/123-10.72/204-3.39/178-/)
Palan O. 501 (24.65/102-3.30/103-10.19/94-2:25.20/202)
Rajsner S. 495 (30.71/149-3.61/146-10.19/94-2:36.73/106)
Horníková A. 488 (17.00/88-10.77/196-3.52/204-/)
Horská R. 452 (28.86/222-11.29/121-3.01/109-/)
Vovsová V. 426 (17.20/90-10.87/181-3.27/155-/)
Filandr L. 422 (26.98/120-3.60/145-10.98/17-2:32.21/140)
Klimeková T. 372 (19.62/116-11.24/128-3.12/128-/)
Hojný M. 371 (11.74/0-2:26.21/192-24.88/103-3.09/76)
Urban M. 361 (22.90/88-3.23/94-11.17/7-2:28.41/172)
Paták A. 360 (26.35/115-3.48/127-11.13/9-2:36.29/109)
Mičánková V. 351 (13.97/56-10.82/188-3.00/107-/)
Voglová N. 350 (11.27/29)
Venclová N. 350 (16.03/77)
Voglová N. 350 (10.98/164)
Venclová N. 350 (11.18/136)
Voglová N. 350 (3.28/157)
Venclová N. 350 (3.17/137)
Voglová N. 350 (/)
Venclová N. 350 (/)
Růtová D. 349 (17.16/89-11.21/132-3.12/128-/)
Součková T. 340 (18.81/107-11.44/103-3.13/130-/)
Havlíčková T. 336 (13.97/56-11.15/140-3.19/140-/)
Thér P. 318 (10.94/20-2:41.10/77-31.01/151-3.04/70)
Sedláčková A. 315 (20.45/126-11.64/80-3.01/109-/)
Dvořáková K. 305 (16.52/83-11.38/110-3.03/112-/)
Kohlová Š. 244 (10.23/19-11.04/155-2.77/70-/)
Izák M. 237 (33.29/170-3.01/67-12.34/0-/)
Matoušová N. 226 (18.36/102-11.97/48-2.81/76-/)
Paloušová L. 201 (11.16/27-11.62/82-2.91/92-/)
Šturmová J. 190 (13.37/50-11.82/62-2.82/78-/)
Luštincová T. 178 (14.02/56)
Grusová T. 178 (14.64/63-11.86/58)
Luštincová T. 178 (11.88/56-2.74/66)
Grusová T. 178 (2.68/57-/)
Luštincová T. 178 (/)
Urbanová A. 156 (17.28/91-12.37/19-2.60/46-/)
Lžičařová L. 140 (08.52/3)
Šimkovský S. 140 (09.87/140)
Lžičařová L. 140 (11.62/82)
Šimkovský S. 140 (3.96/199)
Lžičařová L. 140 (2.66/55)
Šimkovský S. 140 (/)
Lžičařová L. 140 (/)
Šimkovský S. 140 (/)
Dvořáková D. 139 (10.7)
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0999
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 TJ DobruškaTJ Dobruška 0828
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0796
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0773
5 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0628
6 Rozárie HorskáRozárie Horská 06 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 0618
7 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0617
8 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0609
9 Vanda VovsováVanda Vovsová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0603
10 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0576
11 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 TJ DobruškaTJ Dobruška 0494
12 Nikola VoglováNikola Voglová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0488
13 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0472
14 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0458
15 Tereza KlimekováTereza Klimeková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0445
16 Laura PaloušováLaura Paloušová 06 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0417
17 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0392
18 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0372
19 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0344
20 Lucie LžičařováLucie Lžičařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0319
21 Nikol MatoušováNikol Matoušová 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0315
22 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0294
23 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0248
Adéla UrbanováAdéla Urbanová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0248
25 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0185
26 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0142
27 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0127
28 Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0064
29 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0059
30 Jolana RychterováJolana Rychterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0010
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Šmídová J. 999 (23.00/154-09.91/355-3.47/194-2:16.29/296)
Frejvaldová M. 828 (24.21/168-10.61/223-3.28/157-2:17.71/280)
Štětinová K. 796 (16.96/87-10.48/245-3.57/214-2:20.44/250)
Kopecká A. 773 (20.20/123-10.72/204-3.39/178-2:18.77/268)
Horníková A. 628 (17.00/88-10.77/196-3.52/204-2:32.26/140)
Horská R. 618 (28.86/222-11.29/121-3.01/109-2:29.18/166)
Mičánková V. 617 (13.97/56-10.82/188-3.00/107-2:18.98/266)
Venclová N. 609 (16.03/77-11.18/136-3.17/137-2:19.57/259)
Vovsová V. 603 (17.20/90-10.87/181-3.27/155-2:27.94/177)
Růtová D. 576 (17.16/89-11.21/132-3.12/128-2:22.68/227)
Dvořáková K. 494 (16.52/83-11.38/110-3.03/112-2:26.55/189)
Voglová N. 488 (11.27/29-10.98/164-3.28/157-2:32.54/138)
Havlíčková T. 472 (13.97/56-11.15/140-3.19/140-2:32.73/136)
Sedláčková A. 458 (20.45/126-11.64/80-3.01/109-2:31.81/143)
Klimeková T. 445 (19.62/116-11.24/128-3.12/128-2:41.71/73)
Paloušová L. 417 (11.16/27-11.62/82-2.91/92-2:23.72/216)
Šturmová J. 392 (13.37/50-11.82/62-2.82/78-2:25.24/202)
Součková T. 372 (18.81/107-11.44/103-3.13/130-2:49.90/32)
Kohlová Š. 344 (10.23/19-11.04/155-2.77/70-2:37.61/100)
Lžičařová L. 319 (08.52/3-11.62/82-2.66/55-2:27.70/179)
Matoušová N. 315 (18.36/102-11.97/48-2.81/76-2:39.25/89)
Luštincová T. 294 (14.02/56-11.88/56-2.74/66-2:35.28/116)
Grusová T. 248 (14.64/63)
Urbanová A. 248 (17.28/91-12.37/19)
Grusová T. 248 (11.86/58-2.68/57)
Urbanová A. 248 (2.60/46-2:38.76/92)
Grusová T. 248 (2:42.36/70)
Hofmanová A. 185 (09.74/14-11.78/66-2.50/34-2:42.05/71)
Dvořáková D. 142 (10.78/24-12.13/35-2.83/80-3:00.45/3)
Šimkovský S. 140 (09.87/140-3.96/199-28.70/133-/)
Hojná M. 127 (11.48/31-13.00/0-2.53/37-2:44.28/59)
Šulc A. 126 (09.96/126-3.44/122-20.95/74-/)
Hlaváčová Z. 64 (07.95/0-12.57/10-2.49/33-2:52.93/21)
Valeš J. 60 (10.48/60-3.36/111-25.98/112-/)
Lukášová K. 59 (06.32/0-12.39/18-2.42/25-2:54.36/16)
Kubíček M. 18 (10.97/18-3.03/69-23.74/95-35.33/)
Kutík R. 16 (11.00/16-3.45/123-25.30/107-/)
Hemelík F. 12 (11.08/12-2.99/65-23.19/90-0-40.10/)
Rychterová J. 10 (05.34/0-14.41/0-2.27/10-3:22.53/0)
Horák L. 6 (11.20/6-3.02/68-23.70/94-36.53/)
Zelený T. 3 (11.28/3-2.88/52-17.86/51-/)
Metelka T. 0 (11.87/0)
Hůlka T. 0 (11.61/0)
Bělík D. 0 (12.74/0)
Hemelík L. 0 (14.66/0)
Lukáš M. 0 (11.90/0)
Geťko K. 0 (11.76/0)
Holda N. 0 (15.84/0)
Hemelík V. 0 (12.95/0)
Prokš A. 0 (12.39/0)
Nagy L. 0 (13.15/0)
Geťko K. 0 (2.97/62)
Nagy L. 0 (2.28/2)
Prokš A. 0 (2.75/39)
Hemelík V. 0 (2.33/5)
Lukáš M. 0 (2.60/25)
Holda N. 0 (1.90/0)
Hemelík L. 0 (1.97/0)
Bělík D. 0 (2.40/9)
Hůlka T. 0 (2.73/37)
Metelka T. 0 (2.99/65-13.38/20)
Hůlka T. 0 (16.23/39)
Bělík D. 0 (13.34/20)
Hemelík L. 0 (13.86/23)
Holda N. 0 (09.40/0)
Lukáš M. 0 (12.98/17)
Hemelík V. 0 (16.90/44)
Prokš A. 0 (12.28/13)
Nagy L. ))
Celkem 30 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1646
2 Jessika NechanickáJessika Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1628
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1523
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1312
5 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1309
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1309
7 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1285
8 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1222
9 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 1146
10 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1114
11 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1107
12 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 1089
13 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1031
14 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 1027
15 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 TJ DobruškaTJ Dobruška 0945
16 Julie MatulováJulie Matulová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0915
17 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0908
18 Eliška KoldinskáEliška Koldinská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0891
19 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0887
20 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0802
21 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0782
22 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0722
23 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0717
24 Lucie HábováLucie Hábová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0607
25 Adéla MarkováAdéla Marková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0542
26 Monika WittováMonika Wittová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0484
27 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 TJ DobruškaTJ Dobruška 0383
28 Hana SamkováHana Samková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0353
29 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0328
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Holubcová K. 1646 (09.16/526-31.40/252-4.26/369-2:00.63/499)
Nechanická J. 1628 (09.70/400-34.36/287-4.32/384-1:56.77/557)
Prouzová T. 1523 (10.06/324-40.24/358-4.12/336-2:00.22/505)
Bašková Z. 1312 (09.84/369-37.82/329-3.84/272-2:12.37/342)
Matoušová K. 1309 (10.09/318)
Voborníková M. 1309 (09.66/408-23.89/164)
Matoušová K. 1309 (32.26/262-3.90/285)
Voborníková M. 1309 (3.71/244-2:01.10/493)
Matoušová K. 1309 (2:04.51/444)
Havlíčková A. 1285 (09.40/468-24.24/168-3.75/252-2:08.06/397)
Glosová A. 1222 (09.90/357-35.77/304-3.71/244-2:14.41/317)
Pojezdalová L. 1146 (10.06/324-23.75/163-3.67/235-2:05.97/424)
Rutrlová A. 1114 (10.12/312-27.28/203-3.73/248-2:11.60/351)
Kubíčková K. 1107 (10.78/195-35.47/300-3.77/257-2:11.31/355)
Frejvaldová B. 1089 (09.81/376-13.02/46-3.51/202-2:03.00/465)
Jakubská B. 1031 (10.36/267-21.09/133-3.82/267-2:10.60/364)
Merhautová L. 1027 (10.44/252-25.40/182-3.49/198-2:08.14/395)
Václavková E. 945 (10.31/276-21.25/134-3.35/170-2:10.51/365)
Matulová J. 915 (10.61/223-25.34/181-3.45/190-2:14.14/321)
Síbrová B. 908 (10.40/259-26.19/191-3.38/176-2:17.49/282)
Koldinská E. 891 (10.48/245-21.90/142-3.38/176-2:13.55/328)
Blatníková M. 887 (10.20/297-27.69/208-3.43/186-2:25.88/196)
Patočková E. 802 (10.52/238-34.07/284-3.09/122-2:30.07/158)
Sedláčková A. 782 (10.81/190-21.31/135-3.49/198-2:19.59/259)
Vašáková M. 722 (10.69/209-23.98/165-3.27/155-2:26.18/193)
Procházková A. 717 (10.31/276-18.27/102-2.99/105-2:21.98/234)
Hábová L. 607 (11.13/143-14.47/61-3.14/131-2:18.39/272)
Marková A. 542 (10.78/195-16.19/79-3.14/131-2:32.57/137)
Wittová M. 484 (11.09/148-17.42/92-3.06/117-2:33.83/127)
Vyskočilová K. 383 (11.44/103-17.38/92-2.93/95-2:38.58/93)
Samková H. 353 (10.94/170-18.27/102-2.84/81-/)
Přívozníková B. 328 (11.18/136-14.21/58-2.98/104-2:50.35/30)
Celkem 29 závodníků