Krajský přebor Královéhradeckého kraje jednotlivců ve čtyřboji přípravky
Jaroměř (2. 10. 2015)60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 10.36 | 73 | ||||||||||||||
2 | Viktor ŠtefkoViktor Štefko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.64 | 44 | ||||||||||||||
3 | Adrian KováčAdrian Kováč | 06 | TJ Dobruška | 10.68 | 40 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 10.77 | 32 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.14 | 9 | ||||||||||||||
6 | Matěj ŘíhaMatěj Říha | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 12.25 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.87 | 140 | ||||||||||||||
2 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 10.48 | 60 | ||||||||||||||
3 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.97 | 18 | ||||||||||||||
4 | Richard KutíkRichard Kutík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 11.00 | 16 | ||||||||||||||
5 | František HemelíkFrantišek Hemelík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 11.08 | 12 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 11.20 | 6 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 09.96 | 126 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 07 | SK Nové Město nad Metují | 11.28 | 3 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 11.61 | 0 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.87 | 0 | ||||||||||||||
5 | Adam ProkšAdam Prokš | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 12.39 | 0 | ||||||||||||||
6 | David BělíkDavid Bělík | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 12.74 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel GeťkoKarel Geťko | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 11.76 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michal LukášMichal Lukáš | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.90 | 0 | ||||||||||||||
3 | Vítek HemelíkVítek Hemelík | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 12.95 | 0 | ||||||||||||||
4 | Lukáš NagyLukáš Nagy | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 13.15 | 0 | ||||||||||||||
5 | Luboš HemelíkLuboš Hemelík | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 14.66 | 0 | ||||||||||||||
6 | Nathan HoldaNathan Holda | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 15.84 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.15 | 272 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.38 | 226 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SchreiberOndřej Schreiber | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.27 | 84 | ||||||||||||||
4 | Petr ČápPetr Čáp | 04 | TJ Dobruška | 10.71 | 37 | ||||||||||||||
5 | Petr ThérPetr Thér | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.94 | 20 | ||||||||||||||
6 | Matouš HojnýMatouš Hojný | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.74 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř | 09.51 | 201 | ||||||||||||||
2 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.70 | 168 | ||||||||||||||
3 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.07 | 110 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PalanOndřej Palan | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.19 | 94 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.22 | 90 | ||||||||||||||
6 | Lukáš FilandrLukáš Filandr | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.98 | 17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VysokýJakub Vysoký | 05 | SK Nové Město nad Metují | 09.89 | 137 | ||||||||||||||
2 | Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.90 | 135 | ||||||||||||||
3 | Alexander PatákAlexander Paták | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.13 | 9 | ||||||||||||||
4 | Matěj UrbanMatěj Urban | 05 | TJ Dobruška | 11.17 | 7 | ||||||||||||||
5 | Matyáš IzákMatyáš Izák | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 12.34 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 09.89 | 137 | ||||||||||||||
2 | Matěj BezroukMatěj Bezrouk | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 09.96 | 126 | ||||||||||||||
3 | Filip BláhaFilip Bláha | 05 | SK Nové Město nad Metují | 10.07 | 110 | ||||||||||||||
4 | Simon RajsnerSimon Rajsner | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.19 | 94 | ||||||||||||||
5 | Pavel RausaPavel Rausa | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.52 | 55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | TJ Dobruška | 10.48 | 245 | ||||||||||||||
2 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 10.72 | 204 | ||||||||||||||
3 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 10.77 | 196 | ||||||||||||||
4 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.15 | 140 | ||||||||||||||
5 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 11.18 | 136 | ||||||||||||||
6 | Dominika RůtováDominika Růtová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 11.21 | 132 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.91 | 355 | ||||||||||||||
2 | Vanda VovsováVanda Vovsová | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.87 | 181 | ||||||||||||||
3 | Nikola VoglováNikola Voglová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.98 | 164 | ||||||||||||||
4 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 11.24 | 128 | ||||||||||||||
5 | Rozárie HorskáRozárie Horská | 06 | Sportovní klub Týniště nad ... | 11.29 | 121 | ||||||||||||||
6 | Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 12.57 | 10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.82 | 188 | ||||||||||||||
2 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | TJ Dobruška | 11.38 | 110 | ||||||||||||||
3 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 11.44 | 103 | ||||||||||||||
4 | Laura PaloušováLaura Paloušová | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 11.62 | 82 | ||||||||||||||
5 | Adéla UrbanováAdéla Urbanová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 12.37 | 19 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 13.00 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 11.04 | 155 | ||||||||||||||
2 | Lucie LžičařováLucie Lžičařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 11.62 | 82 | ||||||||||||||
3 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.64 | 80 | ||||||||||||||
4 | Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 11.78 | 66 | ||||||||||||||
5 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.82 | 62 | ||||||||||||||
6 | Jolana RychterováJolana Rychterová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 14.41 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | TJ Dobruška | 10.61 | 223 | ||||||||||||||
2 | Tereza GrusováTereza Grusová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 11.86 | 58 | ||||||||||||||
3 | Tereza LuštincováTereza Luštincová | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 11.88 | 56 | ||||||||||||||
4 | Nikol MatoušováNikol Matoušová | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 11.97 | 48 | ||||||||||||||
5 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 12.13 | 35 | ||||||||||||||
6 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 12.39 | 18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.16 | 526 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.40 | 468 | ||||||||||||||
3 | Jessika NechanickáJessika Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 09.70 | 400 | ||||||||||||||
4 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | TJ Dobruška | 09.81 | 376 | ||||||||||||||
5 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.84 | 369 | ||||||||||||||
6 | Lucie HábováLucie Hábová | 04 | TJ Dobruška | 11.13 | 143 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 09.66 | 408 | ||||||||||||||
2 | Alena GlosováAlena Glosová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 09.90 | 357 | ||||||||||||||
3 | Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová | 04 | Sportovní klub Týniště nad ... | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
4 | Klára MatoušováKlára Matoušová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 10.09 | 318 | ||||||||||||||
5 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.81 | 190 | ||||||||||||||
6 | Hana SamkováHana Samková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.94 | 170 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.06 | 324 | ||||||||||||||
2 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.12 | 312 | ||||||||||||||
3 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.31 | 276 | ||||||||||||||
4 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.36 | 267 | ||||||||||||||
5 | Eliška KoldinskáEliška Koldinská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.48 | 245 | ||||||||||||||
6 | Adéla MarkováAdéla Marková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.78 | 195 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.20 | 297 | ||||||||||||||
2 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | TJ Dobruška | 10.31 | 276 | ||||||||||||||
3 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 10.44 | 252 | ||||||||||||||
4 | Julie MatulováJulie Matulová | 04 | TJ Dobruška | 10.61 | 223 | ||||||||||||||
5 | Michaela VašákováMichaela Vašáková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.69 | 209 | ||||||||||||||
6 | Monika WittováMonika Wittová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.09 | 148 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (pá, 2.10.2015) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.40 | 259 | ||||||||||||||
2 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 10.52 | 238 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.78 | 195 | ||||||||||||||
4 | Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.18 | 136 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová | 04 | TJ Dobruška | 11.44 | 103 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 2:05.46 | 431 | ||||||||||||||
2 | Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:07.38 | 405 | ||||||||||||||
3 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:08.74 | 388 | ||||||||||||||
4 | Adrian KováčAdrian Kováč | 06 | TJ Dobruška | 2:11.95 | 347 | ||||||||||||||
5 | František HemelíkFrantišek Hemelík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:14.28 | 319 | ||||||||||||||
6 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:16.05 | 298 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:25.40 | 200 | ||||||||||||||
8 | Richard KutíkRichard Kutík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:26.44 | 190 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 2:11.82 | 349 | ||||||||||||||
2 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:13.20 | 332 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:14.38 | 318 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2:14.48 | 317 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:22.64 | 227 | ||||||||||||||
6 | Viktor ŠtefkoViktor Štefko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:22.81 | 225 | ||||||||||||||
7 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:47.70 | 42 | ||||||||||||||
8 | David BělíkDavid Bělík | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:48.09 | 40 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ProkšAdam Prokš | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:29.73 | 161 | ||||||||||||||
2 | Vítek HemelíkVítek Hemelík | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2:40.11 | 83 | ||||||||||||||
3 | Karel GeťkoKarel Geťko | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:42.44 | 69 | ||||||||||||||
4 | Michal LukášMichal Lukáš | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:44.40 | 58 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŘíhaMatěj Říha | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:51.82 | 25 | ||||||||||||||
6 | Luboš HemelíkLuboš Hemelík | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 2:51.98 | 24 | ||||||||||||||
7 | Lukáš NagyLukáš Nagy | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 2:52.53 | 22 | ||||||||||||||
8 | Nathan HoldaNathan Holda | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 3:09.39 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1:57.84 | 541 | ||||||||||||||
2 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:01.06 | 493 | ||||||||||||||
3 | Matouš HovorkaMatouš Hovorka | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:11.61 | 351 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:12.16 | 344 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SchreiberOndřej Schreiber | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:14.36 | 318 | ||||||||||||||
6 | Petr ČápPetr Čáp | 04 | TJ Dobruška | 2:16.84 | 289 | ||||||||||||||
7 | Matouš HojnýMatouš Hojný | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:26.21 | 192 | ||||||||||||||
8 | Petr ThérPetr Thér | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:41.10 | 77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř | 1:57.88 | 540 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:00.88 | 496 | ||||||||||||||
3 | Jakub VysokýJakub Vysoký | 05 | SK Nové Město nad Metují | 2:06.69 | 415 | ||||||||||||||
4 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:07.92 | 398 | ||||||||||||||
5 | Ondřej PalanOndřej Palan | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:25.20 | 202 | ||||||||||||||
6 | Lukáš FilandrLukáš Filandr | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:32.21 | 140 | ||||||||||||||
7 | Alexander PatákAlexander Paták | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:36.29 | 109 | ||||||||||||||
Matyáš IzákMatyáš Izák | 04 | TJ Sokol Jaroměř | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BezroukMatěj Bezrouk | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:06.47 | 418 | ||||||||||||||
2 | Pavel RausaPavel Rausa | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:10.84 | 361 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 2:11.86 | 348 | ||||||||||||||
4 | Filip BláhaFilip Bláha | 05 | SK Nové Město nad Metují | 2:12.03 | 346 | ||||||||||||||
5 | Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:15.60 | 303 | ||||||||||||||
6 | Matěj UrbanMatěj Urban | 05 | TJ Dobruška | 2:28.41 | 172 | ||||||||||||||
7 | Simon RajsnerSimon Rajsner | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:36.73 | 106 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:16.29 | 296 | ||||||||||||||
2 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:18.77 | 268 | ||||||||||||||
3 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2:19.57 | 259 | ||||||||||||||
4 | Laura PaloušováLaura Paloušová | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 2:23.72 | 216 | ||||||||||||||
5 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | TJ Dobruška | 2:26.55 | 189 | ||||||||||||||
6 | Vanda VovsováVanda Vovsová | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:27.94 | 177 | ||||||||||||||
7 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:32.73 | 136 | ||||||||||||||
8 | Nikol MatoušováNikol Matoušová | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:39.25 | 89 | ||||||||||||||
9 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:41.71 | 73 | ||||||||||||||
10 | Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:52.93 | 21 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:18.98 | 266 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | TJ Dobruška | 2:20.44 | 250 | ||||||||||||||
3 | Dominika RůtováDominika Růtová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:22.68 | 227 | ||||||||||||||
4 | Rozárie HorskáRozárie Horská | 06 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:29.18 | 166 | ||||||||||||||
5 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 2:32.26 | 140 | ||||||||||||||
6 | Nikola VoglováNikola Voglová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:32.54 | 138 | ||||||||||||||
7 | Adéla UrbanováAdéla Urbanová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 2:38.76 | 92 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:44.28 | 59 | ||||||||||||||
9 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:49.90 | 32 | ||||||||||||||
10 | Jolana RychterováJolana Rychterová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 3:22.53 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | TJ Dobruška | 2:17.71 | 280 | ||||||||||||||
2 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:25.24 | 202 | ||||||||||||||
3 | Lucie LžičařováLucie Lžičařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:27.70 | 179 | ||||||||||||||
4 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:31.81 | 143 | ||||||||||||||
5 | Tereza LuštincováTereza Luštincová | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 2:35.28 | 116 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2:37.61 | 100 | ||||||||||||||
7 | Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2:42.05 | 71 | ||||||||||||||
8 | Tereza GrusováTereza Grusová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:42.36 | 70 | ||||||||||||||
9 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:54.36 | 16 | ||||||||||||||
10 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 3:00.45 | 3 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessika NechanickáJessika Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1:56.77 | 557 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:00.63 | 499 | ||||||||||||||
3 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | TJ Dobruška | 2:03.00 | 465 | ||||||||||||||
4 | Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová | 04 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:05.97 | 424 | ||||||||||||||
5 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:08.06 | 397 | ||||||||||||||
6 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:12.37 | 342 | ||||||||||||||
7 | Eliška KoldinskáEliška Koldinská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:13.55 | 328 | ||||||||||||||
8 | Julie MatulováJulie Matulová | 04 | TJ Dobruška | 2:14.14 | 321 | ||||||||||||||
9 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:30.07 | 158 | ||||||||||||||
10 | Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:50.35 | 30 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:00.22 | 505 | ||||||||||||||
2 | Klára MatoušováKlára Matoušová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:04.51 | 444 | ||||||||||||||
3 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:10.60 | 364 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.31 | 355 | ||||||||||||||
5 | Alena GlosováAlena Glosová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:14.41 | 317 | ||||||||||||||
6 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:21.98 | 234 | ||||||||||||||
7 | Michaela VašákováMichaela Vašáková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:26.18 | 193 | ||||||||||||||
8 | Adéla MarkováAdéla Marková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:32.57 | 137 | ||||||||||||||
9 | Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová | 04 | TJ Dobruška | 2:38.58 | 93 | ||||||||||||||
Hana SamkováHana Samková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2:01.10 | 493 | ||||||||||||||
2 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:08.14 | 395 | ||||||||||||||
3 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | TJ Dobruška | 2:10.51 | 365 | ||||||||||||||
4 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:11.60 | 351 | ||||||||||||||
5 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:17.49 | 282 | ||||||||||||||
6 | Lucie HábováLucie Hábová | 04 | TJ Dobruška | 2:18.39 | 272 | ||||||||||||||
7 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:19.59 | 259 | ||||||||||||||
8 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:25.88 | 196 | ||||||||||||||
9 | Monika WittováMonika Wittová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:33.83 | 127 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.96 | 199 | |||||||||||||||
2 |
Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.46 | 125 | |||||||||||||||
3 |
Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.45 | 123 | |||||||||||||||
4 |
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř |
07 | 3.44 | 122 | |||||||||||||||
5 |
Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.40 | 116 | |||||||||||||||
6 |
Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 3.36 | 111 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.29 | 102 | |||||||||||||||
8 |
Adrian KováčAdrian Kováč
TJ Dobruška |
06 | 3.26 | 98 | |||||||||||||||
9 |
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.03 | 69 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 3.02 | 68 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 2.99 | 65 | |||||||||||||||
12 |
František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 2.99 | 65 | |||||||||||||||
13 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 2.98 | 63 | |||||||||||||||
14 |
Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 2.97 | 62 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš ZelenýTomáš Zelený
SK Nové Město nad Metují |
07 | 2.88 | 52 | |||||||||||||||
16 |
Adam ProkšAdam Prokš
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 2.75 | 39 | |||||||||||||||
17 |
Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2.73 | 37 | |||||||||||||||
18 |
Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 2.60 | 25 | |||||||||||||||
19 |
Matěj ŘíhaMatěj Říha
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 2.46 | 13 | |||||||||||||||
20 |
David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2.40 | 9 | |||||||||||||||
21 |
Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 2.33 | 5 | |||||||||||||||
22 |
Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 2.28 | 2 | |||||||||||||||
23 |
Luboš HemelíkLuboš Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 1.97 | 0 | |||||||||||||||
24 |
Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 1.90 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.36 | 266 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.07 | 217 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř |
05 | 4.00 | 206 | |||||||||||||||
4 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.93 | 195 | |||||||||||||||
5 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.92 | 193 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.90 | 190 | |||||||||||||||
7 |
Matěj BezroukMatěj Bezrouk
Sportovní klub Týniště nad ... |
05 | 3.88 | 187 | |||||||||||||||
8 |
Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad Metují |
05 | 3.87 | 185 | |||||||||||||||
9 |
Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad Metují |
05 | 3.74 | 165 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.67 | 155 | |||||||||||||||
11 |
Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.66 | 153 | |||||||||||||||
12 |
Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 3.61 | 146 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.60 | 145 | |||||||||||||||
14 |
Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.48 | 127 | |||||||||||||||
15 |
Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad Metují |
05 | 3.44 | 122 | |||||||||||||||
Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3.44 | 122 | ||||||||||||||||
17 |
Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 3.37 | 112 | |||||||||||||||
18 |
Petr ČápPetr Čáp
TJ Dobruška |
04 | 3.36 | 111 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.30 | 103 | |||||||||||||||
20 |
Matěj UrbanMatěj Urban
TJ Dobruška |
05 | 3.23 | 94 | |||||||||||||||
21 |
Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.09 | 76 | |||||||||||||||
22 |
Petr ThérPetr Thér
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3.04 | 70 | |||||||||||||||
23 |
Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.01 | 67 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ Dobruška |
06 | 3.57 | 214 | |||||||||||||||
2 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 3.52 | 204 | |||||||||||||||
3 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.47 | 194 | |||||||||||||||
4 |
Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.39 | 178 | |||||||||||||||
5 |
Nikola VoglováNikola Voglová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.28 | 157 | |||||||||||||||
6 |
Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ Dobruška |
08 | 3.28 | 157 | |||||||||||||||
7 |
Vanda VovsováVanda Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
06 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
8 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.19 | 140 | |||||||||||||||
9 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 3.17 | 137 | |||||||||||||||
10 |
Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
11 |
Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.12 | 128 | |||||||||||||||
12 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.12 | 128 | |||||||||||||||
13 |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Dobruška |
06 | 3.03 | 112 | |||||||||||||||
14 |
Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad ... |
06 | 3.01 | 109 | |||||||||||||||
15 |
Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 3.01 | 109 | |||||||||||||||
16 |
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.00 | 107 | |||||||||||||||
17 |
Laura PaloušováLaura Paloušová
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 2.91 | 92 | |||||||||||||||
18 |
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 2.83 | 80 | |||||||||||||||
19 |
Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 2.82 | 78 | |||||||||||||||
20 |
Nikol MatoušováNikol Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka |
06 | 2.81 | 76 | |||||||||||||||
21 |
Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad Metují |
07 | 2.77 | 70 | |||||||||||||||
22 |
Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř |
07 | 2.74 | 66 | |||||||||||||||
23 |
Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 2.68 | 57 | |||||||||||||||
24 |
Lucie LžičařováLucie Lžičařová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2.66 | 55 | |||||||||||||||
25 |
Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 2.60 | 46 | |||||||||||||||
26 |
Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 2.53 | 37 | |||||||||||||||
27 |
Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2.50 | 34 | |||||||||||||||
28 |
Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 2.49 | 33 | |||||||||||||||
29 |
Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 2.42 | 25 | |||||||||||||||
30 |
Jolana RychterováJolana Rychterová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 2.27 | 10 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 4.32 | 384 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.26 | 369 | |||||||||||||||
3 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.12 | 336 | |||||||||||||||
4 |
Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 3.90 | 285 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.84 | 272 | |||||||||||||||
6 |
Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.82 | 267 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.77 | 257 | |||||||||||||||
8 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3.75 | 252 | |||||||||||||||
9 |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 3.73 | 248 | |||||||||||||||
10 |
Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 3.71 | 244 | |||||||||||||||
Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 3.71 | 244 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad ... |
04 | 3.67 | 235 | |||||||||||||||
13 |
Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ Dobruška |
05 | 3.51 | 202 | |||||||||||||||
14 |
Lucie MerhautováLucie Merhautová
Sportovní klub Týniště nad ... |
05 | 3.49 | 198 | |||||||||||||||
Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 3.49 | 198 | ||||||||||||||||
16 |
Julie MatulováJulie Matulová
TJ Dobruška |
04 | 3.45 | 190 | |||||||||||||||
17 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3.43 | 186 | |||||||||||||||
18 |
Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3.38 | 176 | |||||||||||||||
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 3.38 | 176 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ Dobruška |
05 | 3.35 | 170 | |||||||||||||||
21 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
22 |
Lucie HábováLucie Hábová
TJ Dobruška |
04 | 3.14 | 131 | |||||||||||||||
Adéla MarkováAdéla Marková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.14 | 131 | ||||||||||||||||
24 |
Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.09 | 122 | |||||||||||||||
25 |
Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3.06 | 117 | |||||||||||||||
26 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2.99 | 105 | |||||||||||||||
27 |
Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2.98 | 104 | |||||||||||||||
28 |
Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
TJ Dobruška |
04 | 2.93 | 95 | |||||||||||||||
29 |
Hana SamkováHana Samková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 2.84 | 81 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 31.39 | 154 | |||||||||||||||
2 |
Adrian KováčAdrian Kováč
TJ Dobruška |
06 | 29.46 | 139 | |||||||||||||||
3 |
Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 28.70 | 133 | |||||||||||||||
4 |
Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 26.23 | 114 | |||||||||||||||
5 |
Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 25.98 | 112 | |||||||||||||||
6 |
Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 25.30 | 107 | |||||||||||||||
7 |
Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 23.74 | 95 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 23.70 | 94 | |||||||||||||||
9 |
František HemelíkFrantišek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 23.19 | 90 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 21.00 | 74 | |||||||||||||||
11 |
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř |
07 | 20.95 | 74 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 19.66 | 64 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš ZelenýTomáš Zelený
SK Nové Město nad Metují |
07 | 17.86 | 51 | |||||||||||||||
14 |
Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 16.90 | 44 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 16.23 | 39 | |||||||||||||||
16 |
Matěj ŘíhaMatěj Říha
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 15.55 | 35 | |||||||||||||||
17 |
Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 14.89 | 30 | |||||||||||||||
18 |
Luboš HemelíkLuboš Hemelík
TJ Sokol Jaroměř |
10 | 13.86 | 23 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové |
08 | 13.38 | 20 | |||||||||||||||
20 |
David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 13.34 | 20 | |||||||||||||||
21 |
Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 12.98 | 17 | |||||||||||||||
22 |
Karel GeťkoKarel Geťko
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 12.29 | 13 | |||||||||||||||
23 |
Adam ProkšAdam Prokš
TJ Sokol Jaroměř |
08 | 12.28 | 13 | |||||||||||||||
24 |
Nathan HoldaNathan Holda
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 09.40 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 39.55 | 220 | |||||||||||||||
2 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 37.42 | 203 | |||||||||||||||
3 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 34.62 | 180 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 34.27 | 177 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 33.29 | 170 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 33.04 | 168 | |||||||||||||||
7 |
Petr ThérPetr Thér
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 31.01 | 151 | |||||||||||||||
8 |
Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad Metují |
05 | 30.83 | 150 | |||||||||||||||
9 |
Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 30.71 | 149 | |||||||||||||||
10 |
Petr ČápPetr Čáp
TJ Dobruška |
04 | 30.62 | 148 | |||||||||||||||
11 |
Matěj BezroukMatěj Bezrouk
Sportovní klub Týniště nad ... |
05 | 28.43 | 131 | |||||||||||||||
12 |
Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 27.27 | 122 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 26.98 | 120 | |||||||||||||||
14 |
Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 26.35 | 115 | |||||||||||||||
15 |
Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř |
05 | 26.34 | 115 | |||||||||||||||
16 |
Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 25.15 | 105 | |||||||||||||||
17 |
Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 24.88 | 103 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej PalanOndřej Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 24.65 | 102 | |||||||||||||||
19 |
Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 23.11 | 90 | |||||||||||||||
20 |
Matěj UrbanMatěj Urban
TJ Dobruška |
05 | 22.90 | 88 | |||||||||||||||
21 |
Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad Metují |
05 | 21.66 | 79 | |||||||||||||||
22 |
Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 21.11 | 75 | |||||||||||||||
23 |
Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad Metují |
05 | 17.20 | 46 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rozárie HorskáRozárie Horská
Sportovní klub Týniště nad ... |
06 | 28.86 | 222 | |||||||||||||||
2 |
Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
TJ Dobruška |
08 | 24.21 | 168 | |||||||||||||||
3 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 23.00 | 154 | |||||||||||||||
4 |
Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 20.45 | 126 | |||||||||||||||
5 |
Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 20.20 | 123 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 19.62 | 116 | |||||||||||||||
7 |
Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 18.81 | 107 | |||||||||||||||
8 |
Nikol MatoušováNikol Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka |
06 | 18.36 | 102 | |||||||||||||||
9 |
Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 17.28 | 91 | |||||||||||||||
10 |
Vanda VovsováVanda Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
06 | 17.20 | 90 | |||||||||||||||
11 |
Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 17.16 | 89 | |||||||||||||||
12 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 17.00 | 88 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
TJ Dobruška |
06 | 16.96 | 87 | |||||||||||||||
14 |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Dobruška |
06 | 16.52 | 83 | |||||||||||||||
15 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 16.03 | 77 | |||||||||||||||
16 |
Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 14.64 | 63 | |||||||||||||||
17 |
Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř |
07 | 14.02 | 56 | |||||||||||||||
18 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 13.97 | 56 | |||||||||||||||
Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 13.97 | 56 | ||||||||||||||||
20 |
Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 13.37 | 50 | |||||||||||||||
21 |
Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
07 | 11.48 | 31 | |||||||||||||||
22 |
Nikola VoglováNikola Voglová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 11.27 | 29 | |||||||||||||||
23 |
Laura PaloušováLaura Paloušová
Dětské centrum Ostroměř |
06 | 11.16 | 27 | |||||||||||||||
24 |
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 10.78 | 24 | |||||||||||||||
25 |
Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad Metují |
07 | 10.23 | 19 | |||||||||||||||
26 |
Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 09.74 | 14 | |||||||||||||||
27 |
Lucie LžičařováLucie Lžičařová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 08.52 | 3 | |||||||||||||||
28 |
Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 07.95 | 0 | |||||||||||||||
29 |
Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
08 | 06.32 | 0 | |||||||||||||||
30 |
Jolana RychterováJolana Rychterová
TJ Sokol Jaroměř |
07 | 05.34 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(pá, 2.10.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 40.24 | 358 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 37.82 | 329 | |||||||||||||||
3 |
Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 35.77 | 304 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 35.47 | 300 | |||||||||||||||
5 |
Jessika NechanickáJessika Nechanická
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 34.36 | 287 | |||||||||||||||
6 |
Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 34.07 | 284 | |||||||||||||||
7 |
Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 32.26 | 262 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 31.40 | 252 | |||||||||||||||
9 |
Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 27.69 | 208 | |||||||||||||||
10 |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 27.28 | 203 | |||||||||||||||
11 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 26.19 | 191 | |||||||||||||||
12 |
Lucie MerhautováLucie Merhautová
Sportovní klub Týniště nad ... |
05 | 25.40 | 182 | |||||||||||||||
13 |
Julie MatulováJulie Matulová
TJ Dobruška |
04 | 25.34 | 181 | |||||||||||||||
14 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 24.24 | 168 | |||||||||||||||
15 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 23.98 | 165 | |||||||||||||||
16 |
Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 23.89 | 164 | |||||||||||||||
17 |
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
Sportovní klub Týniště nad ... |
04 | 23.75 | 163 | |||||||||||||||
18 |
Eliška KoldinskáEliška Koldinská
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 21.90 | 142 | |||||||||||||||
19 |
Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 21.31 | 135 | |||||||||||||||
20 |
Eliška VáclavkováEliška Václavková
TJ Dobruška |
05 | 21.25 | 134 | |||||||||||||||
21 |
Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 21.09 | 133 | |||||||||||||||
22 |
Hana SamkováHana Samková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 18.27 | 102 | |||||||||||||||
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 18.27 | 102 | ||||||||||||||||
24 |
Monika WittováMonika Wittová
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 17.42 | 92 | |||||||||||||||
25 |
Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
TJ Dobruška |
04 | 17.38 | 92 | |||||||||||||||
26 |
Adéla MarkováAdéla Marková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 16.19 | 79 | |||||||||||||||
27 |
Lucie HábováLucie Hábová
TJ Dobruška |
04 | 14.47 | 61 | |||||||||||||||
28 |
Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 14.21 | 58 | |||||||||||||||
29 |
Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
TJ Dobruška |
05 | 13.02 | 46 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel ŠimkovskýSamuel Šimkovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0877 | |||||||||||||||
2 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 0714 | |||||||||||||||
3 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0700 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 0671 | |||||||||||||||
5 | Adrian KováčAdrian Kováč | 06 | TJ Dobruška | 0624 | |||||||||||||||
6 | Viktor ŠtefkoViktor Štefko | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0539 | |||||||||||||||
7 | Matěj KubíčekMatěj Kubíček | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0514 | |||||||||||||||
8 | František HemelíkFrantišek Hemelík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0486 | |||||||||||||||
9 | Tomáš GloserTomáš Gloser | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0483 | |||||||||||||||
10 | Richard KutíkRichard Kutík | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0436 | |||||||||||||||
11 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 07 | SK Nové Město nad Metují | 0423 | |||||||||||||||
12 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 0403 | |||||||||||||||
13 | Lukáš HorákLukáš Horák | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0395 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0359 | |||||||||||||||
15 | Adam ProkšAdam Prokš | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 0213 | |||||||||||||||
16 | Karel GeťkoKarel Geťko | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 0144 | |||||||||||||||
17 | Vítek HemelíkVítek Hemelík | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 0132 | |||||||||||||||
18 | Tomáš HůlkaTomáš Hůlka | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0118 | |||||||||||||||
19 | Michal LukášMichal Lukáš | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0100 | |||||||||||||||
20 | Matěj ŘíhaMatěj Říha | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 0073 | |||||||||||||||
21 | David BělíkDavid Bělík | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0069 | |||||||||||||||
22 | Lukáš NagyLukáš Nagy | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 0054 | |||||||||||||||
23 | Luboš HemelíkLuboš Hemelík | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 0047 | |||||||||||||||
24 | Nathan HoldaNathan Holda | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1256 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1080 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř | 1062 | |||||||||||||||
4 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1059 | |||||||||||||||
5 | Jakub VysokýJakub Vysoký | 05 | SK Nové Město nad Metují | 0887 | |||||||||||||||
6 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0881 | |||||||||||||||
7 | Matěj BezroukMatěj Bezrouk | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 0862 | |||||||||||||||
8 | Ondřej SchreiberOndřej Schreiber | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0839 | |||||||||||||||
9 | Jonáš KohlJonáš Kohl | 05 | SK Nové Město nad Metují | 0696 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0679 | |||||||||||||||
11 | Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0665 | |||||||||||||||
12 | Filip BláhaFilip Bláha | 05 | SK Nové Město nad Metují | 0657 | |||||||||||||||
13 | Matouš HovorkaMatouš Hovorka | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0626 | |||||||||||||||
14 | Pavel RausaPavel Rausa | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0603 | |||||||||||||||
15 | Petr ČápPetr Čáp | 04 | TJ Dobruška | 0585 | |||||||||||||||
16 | Ondřej PalanOndřej Palan | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0501 | |||||||||||||||
17 | Simon RajsnerSimon Rajsner | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0495 | |||||||||||||||
18 | Lukáš FilandrLukáš Filandr | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0422 | |||||||||||||||
19 | Matouš HojnýMatouš Hojný | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0371 | |||||||||||||||
20 | Matěj UrbanMatěj Urban | 05 | TJ Dobruška | 0361 | |||||||||||||||
21 | Alexander PatákAlexander Paták | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0360 | |||||||||||||||
22 | Petr ThérPetr Thér | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 0318 | |||||||||||||||
23 | Matyáš IzákMatyáš Izák | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0237 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Štefko Š. 1256 (09.15/272-1:57.84/541-34.27/177-4.36/266) Kvapil L. 1080 (09.38/226-33.04/168-3.90/190-2:00.88/496) Hladík V. 1062 (26.34/115-4.00/206-09.51/201-1:57.88/540) Dítě M. 1059 (2:01.06/493-37.42/203-3.93/195-09.70/168) Vysoký J. 887 (30.83/150-3.87/185-09.89/137-2:06.69/415) Grus J. 881 (34.62/180-3.92/193-10.07/110-2:07.92/398) Bezrouk M. 862 (28.43/131-3.88/187-09.96/126-2:06.47/418) Schreiber O. 839 (10.27/84-2:14.36/318-39.55/220-4.07/217) Šmídová J. 703 (23.00/154-09.91/355-3.47/194-/) Kohl J. 696 (17.20/46-3.74/165-09.89/137-2:11.86/348) Potoček V. 679 (2:12.16/344-23.11/90-3.67/155-10.22/90) Šrytr D. 665 (25.15/105-3.44/122-09.90/135-2:15.60/303) Bláha F. 657 (21.66/79-3.44/122-10.07/110-2:12.03/346) Hovorka M. 626 (2:11.61/351-27.27/122-3.66/153) Rausa P. 603 (21.11/75-3.37/112-10.52/55-2:10.84/361) Čáp P. 585 (10.71/37-2:16.84/289-30.62/148-3.36/111) Frejvaldová M. 548 (24.21/168-10.61/223-3.28/157-/) Štětinová K. 546 (16.96/87-10.48/245-3.57/214-/) Kopecká A. 505 (20.20/123-10.72/204-3.39/178-/) Palan O. 501 (24.65/102-3.30/103-10.19/94-2:25.20/202) Rajsner S. 495 (30.71/149-3.61/146-10.19/94-2:36.73/106) Horníková A. 488 (17.00/88-10.77/196-3.52/204-/) Horská R. 452 (28.86/222-11.29/121-3.01/109-/) Vovsová V. 426 (17.20/90-10.87/181-3.27/155-/) Filandr L. 422 (26.98/120-3.60/145-10.98/17-2:32.21/140) Klimeková T. 372 (19.62/116-11.24/128-3.12/128-/) Hojný M. 371 (11.74/0-2:26.21/192-24.88/103-3.09/76) Urban M. 361 (22.90/88-3.23/94-11.17/7-2:28.41/172) Paták A. 360 (26.35/115-3.48/127-11.13/9-2:36.29/109) Mičánková V. 351 (13.97/56-10.82/188-3.00/107-/) Voglová N. 350 (11.27/29) Venclová N. 350 (16.03/77) Voglová N. 350 (10.98/164) Venclová N. 350 (11.18/136) Voglová N. 350 (3.28/157) Venclová N. 350 (3.17/137) Voglová N. 350 (/) Venclová N. 350 (/) Růtová D. 349 (17.16/89-11.21/132-3.12/128-/) Součková T. 340 (18.81/107-11.44/103-3.13/130-/) Havlíčková T. 336 (13.97/56-11.15/140-3.19/140-/) Thér P. 318 (10.94/20-2:41.10/77-31.01/151-3.04/70) Sedláčková A. 315 (20.45/126-11.64/80-3.01/109-/) Dvořáková K. 305 (16.52/83-11.38/110-3.03/112-/) Kohlová Š. 244 (10.23/19-11.04/155-2.77/70-/) Izák M. 237 (33.29/170-3.01/67-12.34/0-/) Matoušová N. 226 (18.36/102-11.97/48-2.81/76-/) Paloušová L. 201 (11.16/27-11.62/82-2.91/92-/) Šturmová J. 190 (13.37/50-11.82/62-2.82/78-/) Luštincová T. 178 (14.02/56) Grusová T. 178 (14.64/63-11.86/58) Luštincová T. 178 (11.88/56-2.74/66) Grusová T. 178 (2.68/57-/) Luštincová T. 178 (/) Urbanová A. 156 (17.28/91-12.37/19-2.60/46-/) Lžičařová L. 140 (08.52/3) Šimkovský S. 140 (09.87/140) Lžičařová L. 140 (11.62/82) Šimkovský S. 140 (3.96/199) Lžičařová L. 140 (2.66/55) Šimkovský S. 140 (/) Lžičařová L. 140 (/) Šimkovský S. 140 (/) Dvořáková D. 139 (10.7) |
|||||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0999 | |||||||||||||||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | TJ Dobruška | 0828 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | TJ Dobruška | 0796 | |||||||||||||||
4 | Adéla KopeckáAdéla Kopecká | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0773 | |||||||||||||||
5 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 0628 | |||||||||||||||
6 | Rozárie HorskáRozárie Horská | 06 | Sportovní klub Týniště nad ... | 0618 | |||||||||||||||
7 | Veronika MičánkováVeronika Mičánková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0617 | |||||||||||||||
8 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 0609 | |||||||||||||||
9 | Vanda VovsováVanda Vovsová | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0603 | |||||||||||||||
10 | Dominika RůtováDominika Růtová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0576 | |||||||||||||||
11 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | TJ Dobruška | 0494 | |||||||||||||||
12 | Nikola VoglováNikola Voglová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0488 | |||||||||||||||
13 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 0472 | |||||||||||||||
14 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0458 | |||||||||||||||
15 | Tereza KlimekováTereza Klimeková | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0445 | |||||||||||||||
16 | Laura PaloušováLaura Paloušová | 06 | Dětské centrum Ostroměř | 0417 | |||||||||||||||
17 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0392 | |||||||||||||||
18 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0372 | |||||||||||||||
19 | Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 0344 | |||||||||||||||
20 | Lucie LžičařováLucie Lžičařová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0319 | |||||||||||||||
21 | Nikol MatoušováNikol Matoušová | 06 | TJ SOKOL Nová Paka | 0315 | |||||||||||||||
22 | Tereza LuštincováTereza Luštincová | 07 | Dětské centrum Ostroměř | 0294 | |||||||||||||||
23 | Tereza GrusováTereza Grusová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0248 | |||||||||||||||
Adéla UrbanováAdéla Urbanová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0248 | ||||||||||||||||
25 | Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0185 | |||||||||||||||
26 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 0142 | |||||||||||||||
27 | Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0127 | |||||||||||||||
28 | Zuzana HlaváčováZuzana Hlaváčová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 0064 | |||||||||||||||
29 | Kristýna LukášováKristýna Lukášová | 08 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0059 | |||||||||||||||
30 | Jolana RychterováJolana Rychterová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 0010 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šmídová J. 999 (23.00/154-09.91/355-3.47/194-2:16.29/296) Frejvaldová M. 828 (24.21/168-10.61/223-3.28/157-2:17.71/280) Štětinová K. 796 (16.96/87-10.48/245-3.57/214-2:20.44/250) Kopecká A. 773 (20.20/123-10.72/204-3.39/178-2:18.77/268) Horníková A. 628 (17.00/88-10.77/196-3.52/204-2:32.26/140) Horská R. 618 (28.86/222-11.29/121-3.01/109-2:29.18/166) Mičánková V. 617 (13.97/56-10.82/188-3.00/107-2:18.98/266) Venclová N. 609 (16.03/77-11.18/136-3.17/137-2:19.57/259) Vovsová V. 603 (17.20/90-10.87/181-3.27/155-2:27.94/177) Růtová D. 576 (17.16/89-11.21/132-3.12/128-2:22.68/227) Dvořáková K. 494 (16.52/83-11.38/110-3.03/112-2:26.55/189) Voglová N. 488 (11.27/29-10.98/164-3.28/157-2:32.54/138) Havlíčková T. 472 (13.97/56-11.15/140-3.19/140-2:32.73/136) Sedláčková A. 458 (20.45/126-11.64/80-3.01/109-2:31.81/143) Klimeková T. 445 (19.62/116-11.24/128-3.12/128-2:41.71/73) Paloušová L. 417 (11.16/27-11.62/82-2.91/92-2:23.72/216) Šturmová J. 392 (13.37/50-11.82/62-2.82/78-2:25.24/202) Součková T. 372 (18.81/107-11.44/103-3.13/130-2:49.90/32) Kohlová Š. 344 (10.23/19-11.04/155-2.77/70-2:37.61/100) Lžičařová L. 319 (08.52/3-11.62/82-2.66/55-2:27.70/179) Matoušová N. 315 (18.36/102-11.97/48-2.81/76-2:39.25/89) Luštincová T. 294 (14.02/56-11.88/56-2.74/66-2:35.28/116) Grusová T. 248 (14.64/63) Urbanová A. 248 (17.28/91-12.37/19) Grusová T. 248 (11.86/58-2.68/57) Urbanová A. 248 (2.60/46-2:38.76/92) Grusová T. 248 (2:42.36/70) Hofmanová A. 185 (09.74/14-11.78/66-2.50/34-2:42.05/71) Dvořáková D. 142 (10.78/24-12.13/35-2.83/80-3:00.45/3) Šimkovský S. 140 (09.87/140-3.96/199-28.70/133-/) Hojná M. 127 (11.48/31-13.00/0-2.53/37-2:44.28/59) Šulc A. 126 (09.96/126-3.44/122-20.95/74-/) Hlaváčová Z. 64 (07.95/0-12.57/10-2.49/33-2:52.93/21) Valeš J. 60 (10.48/60-3.36/111-25.98/112-/) Lukášová K. 59 (06.32/0-12.39/18-2.42/25-2:54.36/16) Kubíček M. 18 (10.97/18-3.03/69-23.74/95-35.33/) Kutík R. 16 (11.00/16-3.45/123-25.30/107-/) Hemelík F. 12 (11.08/12-2.99/65-23.19/90-0-40.10/) Rychterová J. 10 (05.34/0-14.41/0-2.27/10-3:22.53/0) Horák L. 6 (11.20/6-3.02/68-23.70/94-36.53/) Zelený T. 3 (11.28/3-2.88/52-17.86/51-/) Metelka T. 0 (11.87/0) Hůlka T. 0 (11.61/0) Bělík D. 0 (12.74/0) Hemelík L. 0 (14.66/0) Lukáš M. 0 (11.90/0) Geťko K. 0 (11.76/0) Holda N. 0 (15.84/0) Hemelík V. 0 (12.95/0) Prokš A. 0 (12.39/0) Nagy L. 0 (13.15/0) Geťko K. 0 (2.97/62) Nagy L. 0 (2.28/2) Prokš A. 0 (2.75/39) Hemelík V. 0 (2.33/5) Lukáš M. 0 (2.60/25) Holda N. 0 (1.90/0) Hemelík L. 0 (1.97/0) Bělík D. 0 (2.40/9) Hůlka T. 0 (2.73/37) Metelka T. 0 (2.99/65-13.38/20) Hůlka T. 0 (16.23/39) Bělík D. 0 (13.34/20) Hemelík L. 0 (13.86/23) Holda N. 0 (09.40/0) Lukáš M. 0 (12.98/17) Hemelík V. 0 (16.90/44) Prokš A. 0 (12.28/13) Nagy L. )) |
|||||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1646 | |||||||||||||||
2 | Jessika NechanickáJessika Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1628 | |||||||||||||||
3 | Tereza ProuzováTereza Prouzová | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1523 | |||||||||||||||
4 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1312 | |||||||||||||||
5 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1309 | |||||||||||||||
Klára MatoušováKlára Matoušová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1309 | ||||||||||||||||
7 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1285 | |||||||||||||||
8 | Alena GlosováAlena Glosová | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1222 | |||||||||||||||
9 | Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová | 04 | Sportovní klub Týniště nad ... | 1146 | |||||||||||||||
10 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1114 | |||||||||||||||
11 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 1107 | |||||||||||||||
12 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | TJ Dobruška | 1089 | |||||||||||||||
13 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1031 | |||||||||||||||
14 | Lucie MerhautováLucie Merhautová | 05 | Sportovní klub Týniště nad ... | 1027 | |||||||||||||||
15 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | TJ Dobruška | 0945 | |||||||||||||||
16 | Julie MatulováJulie Matulová | 04 | TJ Dobruška | 0915 | |||||||||||||||
17 | Barbora SíbrováBarbora Síbrová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0908 | |||||||||||||||
18 | Eliška KoldinskáEliška Koldinská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0891 | |||||||||||||||
19 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0887 | |||||||||||||||
20 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0802 | |||||||||||||||
21 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 0782 | |||||||||||||||
22 | Michaela VašákováMichaela Vašáková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 0722 | |||||||||||||||
23 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0717 | |||||||||||||||
24 | Lucie HábováLucie Hábová | 04 | TJ Dobruška | 0607 | |||||||||||||||
25 | Adéla MarkováAdéla Marková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0542 | |||||||||||||||
26 | Monika WittováMonika Wittová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0484 | |||||||||||||||
27 | Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová | 04 | TJ Dobruška | 0383 | |||||||||||||||
28 | Hana SamkováHana Samková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 0353 | |||||||||||||||
29 | Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 0328 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Holubcová K. 1646 (09.16/526-31.40/252-4.26/369-2:00.63/499) Nechanická J. 1628 (09.70/400-34.36/287-4.32/384-1:56.77/557) Prouzová T. 1523 (10.06/324-40.24/358-4.12/336-2:00.22/505) Bašková Z. 1312 (09.84/369-37.82/329-3.84/272-2:12.37/342) Matoušová K. 1309 (10.09/318) Voborníková M. 1309 (09.66/408-23.89/164) Matoušová K. 1309 (32.26/262-3.90/285) Voborníková M. 1309 (3.71/244-2:01.10/493) Matoušová K. 1309 (2:04.51/444) Havlíčková A. 1285 (09.40/468-24.24/168-3.75/252-2:08.06/397) Glosová A. 1222 (09.90/357-35.77/304-3.71/244-2:14.41/317) Pojezdalová L. 1146 (10.06/324-23.75/163-3.67/235-2:05.97/424) Rutrlová A. 1114 (10.12/312-27.28/203-3.73/248-2:11.60/351) Kubíčková K. 1107 (10.78/195-35.47/300-3.77/257-2:11.31/355) Frejvaldová B. 1089 (09.81/376-13.02/46-3.51/202-2:03.00/465) Jakubská B. 1031 (10.36/267-21.09/133-3.82/267-2:10.60/364) Merhautová L. 1027 (10.44/252-25.40/182-3.49/198-2:08.14/395) Václavková E. 945 (10.31/276-21.25/134-3.35/170-2:10.51/365) Matulová J. 915 (10.61/223-25.34/181-3.45/190-2:14.14/321) Síbrová B. 908 (10.40/259-26.19/191-3.38/176-2:17.49/282) Koldinská E. 891 (10.48/245-21.90/142-3.38/176-2:13.55/328) Blatníková M. 887 (10.20/297-27.69/208-3.43/186-2:25.88/196) Patočková E. 802 (10.52/238-34.07/284-3.09/122-2:30.07/158) Sedláčková A. 782 (10.81/190-21.31/135-3.49/198-2:19.59/259) Vašáková M. 722 (10.69/209-23.98/165-3.27/155-2:26.18/193) Procházková A. 717 (10.31/276-18.27/102-2.99/105-2:21.98/234) Hábová L. 607 (11.13/143-14.47/61-3.14/131-2:18.39/272) Marková A. 542 (10.78/195-16.19/79-3.14/131-2:32.57/137) Wittová M. 484 (11.09/148-17.42/92-3.06/117-2:33.83/127) Vyskočilová K. 383 (11.44/103-17.38/92-2.93/95-2:38.58/93) Samková H. 353 (10.94/170-18.27/102-2.84/81-/) Přívozníková B. 328 (11.18/136-14.21/58-2.98/104-2:50.35/30) |
|||||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |