Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (5. 12. 2015)

skok daleký - Žáci

(so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.98
2 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5.84
3 Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.82
4 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.71
5 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.31
6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.30
7 Martin NguyenMartin Nguyen
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 4.92
8 Jasur ZaripovJasur Zaripov
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 4.92
9 Václav VávraVáclav Vávra
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 4.85
10 Filip KlokočníkFilip Klokočník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.75
11 Adam HadAdam Had
SKP Union ChebSKP Union Cheb
02 4.74
12 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.66
13 Viktor KašákViktor Kašák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.54
14 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.38
15 Radek NeumannRadek Neumann
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 3.58
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5.38
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.22
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 5.06
4 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 5.00
5 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.87
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.74
7 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.68
8 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.53
9 Natálie SovováNatálie Sovová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.47
10 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 4.44
11 Sofie ŠafkováSofie Šafková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.41
12 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.35
13 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.35
14 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.34
15 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.33
16 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.32
17 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 4.32
18 Veronika HanušováVeronika Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 4.23
19 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.22
20 Alžběta OttováAlžběta Ottová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.15
21 Adriana MolováAdriana Molová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.12
22 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
01 4.12
23 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.93
24 Sára MichkováSára Michková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.59
Andrea GugalováAndrea Gugalová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
01 NM
Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Celkem 26 závodníků