Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (5. 12. 2015)

skok vysoký - Žáci

(so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.76
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.65
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.60
4= Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.60
4= Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1.60
6 Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 1.60
7 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 1.55
8= Ondřej SteinerOndřej Steiner
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.50
8= Lukáš PřibylLukáš Přibyl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1.50
8= Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 1.50
11 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.50
12 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.50
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.60
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
01 1.54
3 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.54
4= Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.54
4= Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.54
6 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.54
7 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.51
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.51
9 Anna ČinkováAnna Činková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 1.51
10 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.48
11 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.45
12 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.40
13 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 1.40
14= Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.35
14= Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.35
16= Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 1.35
16= Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.35
18 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1.35
19= Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.30
19= Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 1.30
21= Marie DvořákováMarie Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 1.30
21= Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.30
23= Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 1.30
23= Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.30
Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 NH
Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 NH
Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 NH
Celkem 27 závodníků