Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (5. 12. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.22
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.29
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.32
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.58
5 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.59
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.64
7 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 07.65
8 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní městoAtletika Jižní město 07.73
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.61
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.66
3 Karel NaxeraKarel Naxera 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.71
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.77
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.84
6 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
7 Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.06
8 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.80
4 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.95
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
6 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.10
7 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18
8 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.19
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin NguyenMartin Nguyen 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.11
4 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.24
6 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.30
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.31
8 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.36
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.04
2 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.27
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.33
4 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.55
6 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.56
7 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
8 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BartušíkPavel Bartušík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.19
2 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.26
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.34
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.36
5 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.42
6 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.67
7 Jasur ZaripovJasur Zaripov 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.72
Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MíkaAdam Míka 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.50
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.51
3 Václav VávraVáclav Vávra 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.57
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.59
5 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.71
6 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.78
7 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.81
8 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.91
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří CipraJiří Cipra 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.30
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.43
3 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.89
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.90
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.11
7 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.15
8 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.78
2 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.90
3 Matěj KadlecMatěj Kadlec 01 StrahovStrahov 08.17
4 Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.74
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.55
6 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.65
7 Petr KaiserPetr Kaiser 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.60
2 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
3 Jan KorseltJan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.44
4 Daniel OttDaniel Ott 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.08
Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.88
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.24
4 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
5 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.58
Matěj BilinskiMatěj Bilinski 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.04
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.04
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.08
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.28
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.29
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.30
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
8 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.29
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.40
4 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.42
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.44
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
7 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.67
8 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.28
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.59
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.66
5 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
6 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.79
7 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.91
8 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.66
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.67
3 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.77
4 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.83
5 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 09.00
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.03
7 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.06
8 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.53
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.62
3 Amaliya KorsekoAmaliya Korseko 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
4 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
5 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.87
6 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.88
7 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.05
8 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na MělníceTJ Sokol na Mělníce 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
2 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.75
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.83
5 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
6 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.92
7 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
8 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.52
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
7 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.29
8 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.32
4= Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.82
4= Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.82
4= Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.82
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.46
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.70
3 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.83
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.89
5 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.94
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.99
7 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.04
8 Anna VávrováAnna Vávrová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.62
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.70
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.78
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.93
5 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.97
6 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
7 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.25
8 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
3 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.09
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.11
6 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
7 Sofie ŠafkováSofie Šafková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.89
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.27
3 Andrea GugalováAndrea Gugalová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.46
4 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.48
5 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.53
6 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.62
7 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.72
8 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.92
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.02
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.31
6 Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
7 Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.70
8 Luisa PelikánováLuisa Pelikánová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.73
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74
2 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.00
3= Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
3= Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.10
5 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.35
6 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
7 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.46
8 Klára VenclováKlára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.15
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.23
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.46
5 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.47
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.48
7 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.84
Michaela KozákováMichaela Kozáková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.08
2 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.35
5 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
6 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.55
7 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.83
8 Jana StreicherováJana Streicherová 04 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.14
3= Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.51
3= Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.34
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.35
3 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.49
4 Adéla HausnerováAdéla Hausnerová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.51
5 Sára PhilippováSára Philippová 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.83
6 Ruth FišerováRuth Fišerová 03 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.97
7 Natálie KafkováNatálie Kafková 04 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.32
8 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.13
2 Sofie SolárováSofie Solárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.78
3 Natálie KlejnováNatálie Klejnová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.82
4 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.84
5 Kateřina VolfováKateřina Volfová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94
6 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.03
7 Anna HospodkováAnna Hospodková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.46
Tereza ŠeflováTereza Šeflová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.87
2 Alžběta OttováAlžběta Ottová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.96
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
4 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.39
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.97
6 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.42
7 Aneta FelcmanováAneta Felcmanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.87
Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.96
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.42
5 Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.87
6 Klára ZemancováKlára Zemancová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.16
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (so, 5.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.09
2 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.30
3 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.87
4 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.88
Celkem 4 závodníků