Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostu a st. žactva ve vícebojích

Kladno (10. - 11. 10. 2015)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4.00 617
2 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.90 590
3 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3.00 357
4 Martin TrávníčekMartin Trávníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
80 2.70 286
5 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2.60 264
6 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2.40 220
Miroslav DubrovickýMiroslav Dubrovický
Atletický klub LitoměřiceAtletický klub Litoměřice
91 NH
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 DNS
Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 NH
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.50 242
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.80 562
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.70 286
3 Marek ŠimonMarek Šimon
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2.50 242
4 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2.40 220
MS Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 2.50 242
Matěj FialaMatěj Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNS
Jan KřížJan Kříž
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NH
Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NH
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 NH
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.90 333
1= Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 2.90 333
3= Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
00 2.50 242
3= Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2.50 242
5 Matouš PastrnakMatouš Pastrnak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.10 159
6 Jan DvořákJan Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.00 140
7 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.80 103
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NH
Celkem 8 závodníků