Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Týnecká laťka

Týnec nad Labem (6. 11. 2015)

skok vysoký - Žáci

Žáci 8 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Dominik KrálDominik Král
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
01 1.50 OOOOOXXOOXXX
2 Tomáš HančilTomáš Hančil
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.50 OOOXXOOOXOXXX
3 Jiří ŠámalJiří Šámal
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
02 1.45 OOOOXOOXXX
4 Kevin KelešKevin Keleš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
01 1.40 OOXOOOXXX
5 Dominik ŠkardaDominik Škarda
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.40 OOOOXOXXX
6 Jakub ČižinskýJakub Čižinský
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.35 OOOXXOXXX
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.30 OOOXXX
8= Matěj NorekMatěj Norek
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.25 OOXXX
8= Aleš CháberaAleš Chábera
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.25 OOXXX
8= David BořánekDavid Bořánek
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
02 1.25 OOXXX
11 Tomáš KlepetkoTomáš Klepetko
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
01 1.20 OXXX
Celkem 11 závodníků
Žáci 9 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.75
1 Jakub ŠancJakub Šanc
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
99 1.70 ---OOOOOOOXXX
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
00 1.65 -----O-OOXXX
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.65 ----OOOOXOXXX
4 Miroslav KarbanMiroslav Karban
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
00 1.60 OOOOXOOOXXOXXX
5 Jan BoumaJan Bouma
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.55 --OOOOXOXXX
6 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.50 OOOOXXOOXXX
7 Robin MartinekRobin Martinek
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.50 --OOOXOXXX
8 Jan FlekalJan Flekal
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
00 1.45 XXOXOOXXOOXXX
9 Pavel NěmecPavel Němec
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
01 1.40 OOXXOOXXX
10 Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.40 OOOXOXXX
11 Pavel PšeničkaPavel Pšenička
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.35 OOOXXX
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 6 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.30
1 Miroslav ForštMiroslav Foršt
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 1.25 XXOXXX
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 1.20 XXOXXX
3 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
04 1.15 XXOXXX
4 Jan ŽilkaJan Žilka
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 1.15 XXOXXX
5= Ondřej BoumaOndřej Bouma
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.15 XXOXXX
5= Jakub JešetaJakub Ješeta
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.15 XXOXXX
5= Jakub MazačJakub Mazač
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 1.15 XXOXXX
8 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 1.05 XXOXXX
Tomáš HniličkaTomáš Hnilička
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
04 NM
Celkem 9 závodníků
Ml. žáci 7 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.45
1 Adam HojdaAdam Hojda
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
02 1.40 OOOOOOOXXX
2 Martin MoravecMartin Moravec
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
02 1.35 OOOOOOXXX
3 Tomáš KolibíkTomáš Kolibík
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.35 OOOOXXOOXXX
4 Vojtěch BalounVojtěch Baloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.30 OOOOOXXX
5 Martin RůžekMartin Růžek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.30 OOOOXXOXXX
6 David KošataDavid Košata
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.25 OOOOXXX
7 Ondřej KotýzaOndřej Kotýza
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.25 OXOXOOXXX
8 Michal TomanMichal Toman
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.25 OOOXOXXX
9 Jakub NavrátilJakub Navrátil
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 1.20 OOXOXXX
10 Vít UlrichVít Ulrich
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.20 XOOXXOXXX
11 Lukáš BukovičLukáš Bukovič
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
02 1.15 OOXXX
12 Michal PriesnitzMichal Priesnitz
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
03 1.10 OXX-------
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně 8 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50
1 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.45 --OOOOOXXOXXX
2 Eliška VoglováEliška Voglová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.40 OOOOOOXOXXX
3 Veronika KozelkováVeronika Kozelková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
01 1.35 OOOOXOXOXXX
4 Zdena TáborksáZdena Táborksá
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
02 1.25 OOOXXOXXX
5 Klára ČerníkováKlára Černíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.20 OOXOXXX
6= Tereza KolmanováTereza Kolmanová
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
02 1.15 OOXXX
6= Nikola PospíchalováNikola Pospíchalová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
01 1.15 OOXXX
8 Kateřina MalečkováKateřina Malečková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
01 1.15 XOOXXX
9 Michaela MrvíkováMichaela Mrvíková
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
01 1.15 OXXOXXX
Celkem 9 závodníků
Žákyně 9 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.40
1 Anna KošatováAnna Košatová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
01 1.35 OOOOXOOXXX
2 Tereza MatějkováTereza Matějková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.35 OOOOOXXOXXX
3 Karolína SokolováKarolína Sokolová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
00 1.30 OOXXOOOXXX
4 Adriana FrydrychováAdriana Frydrychová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 OOOXXOOXXX
5 Nikola VaškováNikola Vašková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
00 1.30 OOXOOXXOXXX
6 Vanessa JeřábkováVanessa Jeřábková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
01 1.25 OOXXOOXXX
7 Nikola NezavdalováNikola Nezavdalová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
01 1.20 OXOOXXX
8 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
01 1.20 OXXOXOXXX
9 Barbora KrejčíkováBarbora Krejčíková
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
01 1.10 XXOXXX
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 6 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.35
1 Blanka LelkováBlanka Lelková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.30 OOXXX
2 Linda VokolkováLinda Vokolková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.20 OOXXX
3= Nikola KačerováNikola Kačerová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
04 1.15 OOXXX
3= Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
03 1.15 OOXXX
3= Kristýna NěmečkováKristýna Němečková
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 1.15 OOXXX
3= Kateřina KukalováKateřina Kukalová
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
04 1.15 OOXXX
7 Emma ŽatečkováEmma Žatečková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
04 1.15 OOXXX
8 Marika VančurováMarika Vančurová
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 1.10 OOXXX
9= Eliška PancováEliška Pancová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 1.05 OOXXX
9= Nela JírováNela Jírová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 1.05 OOXXX
Helena ErbanováHelena Erbanová
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 NM
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 7 (pá, 6.11.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.53
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
03 1.45 OXXX
2 Natálie JehličkováNatálie Jehličková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
02 1.30 OXXX
3= Dominika BankováDominika Banková
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 1.25 OXXX
3= Natálie VáňováNatálie Váňová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.25 OXXX
5 Aneta MasákováAneta Masáková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.20 OXXX
6 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého3.ZŠ Kolín, Pr.Velikého
02 1.15 OXXX
7 Adéla KozumplíkováAdéla Kozumplíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.10 OXXX
8 Tereza RadilováTereza Radilová
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
03 1.05 OXXX
Marie RychetskáMarie Rychetská
ZŠ Řečany nad LabemZŠ Řečany nad Labem
02 NM
Nikola ValentováNikola Valentová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
02 NM
Veronika DubskáVeronika Dubská
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 NM
Celkem 11 závodníků