Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (22. 1. 2005)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.34
2 Adam VlčekAdam Vlček 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.41
3 Milan PenaMilan Pena 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.42
4 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.51
5 Petr KulovanýPetr Kulovaný 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.51
6 Ondřej MusilOndřej Musil 87 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 7.80
7 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.79
8 Jiří PersonaJiří Persona 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.87
9 Ladislav BeranLadislav Beran 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.91
10= Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7.94
10= Milan SodomkaMilan Sodomka 76 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.94
12 Lukáš ChaloupkaLukáš Chaloupka 83 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.37
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ZubekRoman Zubek 78 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6.95
2 Petr OgounPetr Ogoun 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7.01
3 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.06
Poznámky:
mimo přebor
Celkem 3 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.22
2 Adam VlčekAdam Vlček 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.23
3 Milan PenaMilan Pena 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.37
4 Vít BednářVít Bednář 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 7.41
5 Petr KulovanýPetr Kulovaný 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.52
6 Ondřej MusilOndřej Musil 87 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČižmarTomáš Čižmar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.59
2 Jakub HübnerJakub Hübner 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.67
3 David LinhartDavid Linhart 89 RAK BorovanyRAK Borovany 7.78
4 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7.71
5 Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav 88 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 7.85
6 Michal KáplMichal Kápl 89 RAK BorovanyRAK Borovany 8.00
7 Roman JiskraRoman Jiskra 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.94
8 Patrik BerkaPatrik Berka 89 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 7.95
9 Lukáš KillianLukáš Killian 89 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 8.11
10 David ŘíhaDavid Říha 88 TJ Sokol Jitex PísekTJ Sokol Jitex Písek 8.12
11 Radek KučeraRadek Kučera 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.23
12 Miroslav SmolákMiroslav Smolák 89 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 8.24
13 Jakub VeselýJakub Veselý 88 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 8.47
Celkem 13 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČižmarTomáš Čižmar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.54
2 Jakub HübnerJakub Hübner 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.57
3 David LinhartDavid Linhart 89 RAK BorovanyRAK Borovany 7.68
4 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7.77
5 Vojtěch BohuslavVojtěch Bohuslav 88 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 7.89
6 Michal KáplMichal Kápl 89 RAK BorovanyRAK Borovany 7.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci

(so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.83
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7.82
3 Stanislav ŠafářStanislav Šafář 90 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 8.18
4 Ondřej KubešOndřej Kubeš 90 TJ ChyškyTJ Chyšky 8.27
5 Julius ChlpíkJulius Chlpík 90 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 8.22
6 Petr PexaPetr Pexa 90 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8.29
7 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.49
8 Jakub HomolkaJakub Homolka 92 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 9.03
9 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9.34
10 Tomáš BinterTomáš Binter 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 9.57
Tomáš HerdaTomáš Herda 92 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... NP
Celkem 11 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 7.77
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7.80
3 Stanislav ŠafářStanislav Šafář 90 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 8.04
4 Ondřej KubešOndřej Kubeš 90 TJ ChyškyTJ Chyšky 8.13
5 Julius ChlpíkJulius Chlpík 90 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 8.70
6 Petr PexaPetr Pexa 90 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 7.94
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.12
3 Lenka GrycováLenka Grycová 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.92
4 Tereza OndokováTereza Ondoková 86 RAK BorovanyRAK Borovany 9.25
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 86 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9.04
6 Kateřina DvořáčkováKateřina Dvořáčková 86 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7.92
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.39
3 Anna OrlováAnna Orlová 88 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 8.58
4 Martina DrábikováMartina Drábiková 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.60
5 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8.72
6 Romana BorovkováRomana Borovková 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.66
7 Vladimíra MikešováVladimíra Mikešová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.92
8 Martina StrašíkováMartina Strašíková 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.99
9 Tereza HouškováTereza Houšková 88 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 9.03
10 Šárka DrsováŠárka Drsová 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 9.10
11 Martina LiškováMartina Lišková 89 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9.14
12 Věra TurkováVěra Turková 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 9.19
13 Lenka ŠtifterováLenka Štifterová 88 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 9.55
14 Klára DražilováKlára Dražilová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 9.98
Lenka NekovářováLenka Nekovářová 88 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... NP
Celkem 15 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7.94
2 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.29
3 Anna OrlováAnna Orlová 88 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 8.47
4 Martina DrábikováMartina Drábiková 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.55
5 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8.72
Romana BorovkováRomana Borovková 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.12
2 Veronika VasičkováVeronika Vasičková 90 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.37
3 Tereza KrbcováTereza Krbcová 90 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.62
4 Markéta FujdiarováMarkéta Fujdiarová 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.45
5 Leona KubůLeona Kubů 90 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.46
6 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.63
7 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 90 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8.68
8 Tereza AutengruberováTereza Autengruberová 90 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.71
9 Veronika TomkováVeronika Tomková 90 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 8.90
10 Markkéta PíchováMarkkéta Píchová 91 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.93
11 Eliška BednářováEliška Bednářová 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.96
12 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8.97
13 Lucia FilipováLucia Filipová 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 9.04
14 Kamila HořejšíKamila Hořejší 92 Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be... 9.21
15 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 9.30
16 Barbora PostlováBarbora Postlová 92 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 9.32
17 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 9.34
Celkem 17 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 22.1.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DrsováMartina Drsová 91 TJ Lokomotiva Veselí nad LužnicíTJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.18
2 Veronika VasičkováVeronika Vasičková 90 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.39
3 Tereza KrbcováTereza Krbcová 90 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.50
4 Markéta FujdiarováMarkéta Fujdiarová 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 8.50
5 Leona KubůLeona Kubů 90 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.55
6 Petra KaňákováPetra Kaňáková 91 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 8.63
Celkem 6 závodníků