Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikulášská hala

Otrokovice (3. 12. 2015)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 3.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Juraj SemančíkJuraj Semančík
UHHRAUHHRA
02 4.74
2 Michal BujdákMichal Bujdák
OTROKOTROK
03 4.42
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa
UHHRAUHHRA
03 4.41
4 Lukáš BudíkLukáš Budík
OTROKOTROK
03 4.19
5 Petr DočkalPetr Dočkal
OTROKOTROK
03 4.15
6 Martin SkotákMartin Skoták
AKEZKAKEZK
03 4.09
7 Michal ZapletalMichal Zapletal
OTROKOTROK
02 3.87
8 Adam ProkopAdam Prokop
OTROKOTROK
02 3.80
9 Jan TkáčJan Tkáč
AKEZKAKEZK
03 3.77
10 Jakub ČernochJakub Černoch
AKEZKAKEZK
02 3.63
11 Ondřej RozsypálekOndřej Rozsypálek
UHHRAUHHRA
03 3.17
12 František NesrstaFrantišek Nesrsta
OTROKOTROK
02 3.16
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 3.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
UHHRAUHHRA
02 4.28
2 Nela DrozdováNela Drozdová
AKEZKAKEZK
03 4.19
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
OTROKOTROK
03 3.99
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
OTROKOTROK
03 3.88
5 Tereza StaškováTereza Stašková
OTROKOTROK
02 3.71
6 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
AKEZKAKEZK
02 3.70
7 Jůlie MichálkováJůlie Michálková
UHHRAUHHRA
03 3.54
8 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
AKEZKAKEZK
03 3.49
9 Eliška HorehleďováEliška Horehleďová
UHHRAUHHRA
02 3.39
10 Terezie MervaldováTerezie Mervaldová
UHHRAUHHRA
03 3.27
11 Hana VečeřováHana Večeřová
OTROKOTROK
03 3.24
12 Michaela DostálováMichaela Dostálová
OTROKOTROK
03 3.16
13 Simona SalingerováSimona Salingerová
UHHRAUHHRA
03 3.14
14 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
AKEZKAKEZK
03 3.06
15 Pavla ŠtefanidesPavla Štefanides
UHHRAUHHRA
02 2.91
16 Ruth SlovákováRuth Slováková
UHHRAUHHRA
03 2.77
17 Barbora HanušováBarbora Hanušová
UHHRAUHHRA
03 2.66
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 3.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HanáčekFilip Hanáček
UHHRAUHHRA
04 3.77
2 Šimon PekařŠimon Pekař
UHHRAUHHRA
05 3.62
3 Tomáš DořičákTomáš Dořičák
AKEZKAKEZK
04 3.55
4 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
UHHRAUHHRA
05 3.54
5 Vladimír Jakub JančaVladimír Jakub Janča
UHHRAUHHRA
05 3.50
6 Matyáš KedraMatyáš Kedra
UHHRAUHHRA
04 3.36
7 Jonáš RyškaJonáš Ryška
AKEZKAKEZK
04 3.31
8 Michal KamasMichal Kamas
OTROKOTROK
05 3.26
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 3.12.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
UHHRAUHHRA
04 4.13
2 Hana SoukalováHana Soukalová
AKEZKAKEZK
04 3.92
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
AKEZKAKEZK
05 3.80
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
AKEZKAKEZK
05 3.68
5 Natálie MaternováNatálie Maternová
AKEZKAKEZK
05 3.57
6 Sára LutonskáSára Lutonská
UHHRAUHHRA
04 3.40
7 Lucie BačováLucie Bačová
AKEZKAKEZK
04 3.36
8 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
UHHRAUHHRA
04 3.21
9 Barbora BujákováBarbora Bujáková
UHHRAUHHRA
04 3.12
10 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
AKEZKAKEZK
04 3.10
11 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
UHHRAUHHRA
04 3.09
12 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
OTROKOTROK
05 3.02
Celkem 12 závodníků