výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (9. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 06.95
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22
4 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.40
5 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
6 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.33
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.36
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.48
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC ČáslavAC Čáslav 07.50
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.63
4 David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.44
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.51
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.64
5 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.71
2 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.73
3 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
Pavel PeňázPavel Peňáz 69 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.25
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
3 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 07.30
4 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.34
2 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.74
4 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
5 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.77
6 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
2 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.77
3 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.14
4 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.24
5 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
6 Josef KrnáčJosef Krnáč 97 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
2 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
3 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.79
4 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
5 Matěj PošmournýMatěj Pošmourný 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.94
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.25
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.43
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.45
6 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 07.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.63
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.81
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.88
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.05
Denny ŠvarzDenny Švarz 00 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.57
2 Lukáš KrejsaLukáš Krejsa 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.88
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.06
4 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.08
5 Vít VíznerVít Vízner 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.17
6 Jiří CipraJiří Cipra 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.28
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.78
3= David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
3= Jakub HolubJakub Holub 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.07
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.23
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.24
2 Martin KoldaMartin Kolda 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.05
3 Filip GürtlerFilip Gürtler 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.13
4 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
Matěj KlimentMatěj Kliment 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.74
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 08.28
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 08.31
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.65
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.39
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.40
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
5 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.60
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64
3 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.06
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 08.32
2 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.34
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
4 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.53
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.10
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.18
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.45
Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.25
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.39
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.43
4 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.56
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.56
Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.32
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.85
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.01
6 Lucie UherkováLucie Uherková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.83
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.92
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.94
5 Natálie VítkováNatálie Vítková 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
2 Simona JiranováSimona Jiranová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
5 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.09
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
3 Tamara NádassyTamara Nádassy 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 09.10
4 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
5 Kateřina FollerováKateřina Follerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.74
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.43
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.24
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.57
Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.71
2 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.73
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 23.84
4 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.64
2 Pavel PickaPavel Picka 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.38
3 Petr VavrošPetr Vavroš 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.06
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.26
2 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.90
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.58
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.72
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 23.63
3 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 24.47
Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.79
2 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.76
Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.69
2 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.82
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.22
4 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.05
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.25
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.88
3 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 26.16
4 Ondřej KočíOndřej Kočí 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.34
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 24.68
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.03
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.82
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.19
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.31
4 Martin KoldaMartin Kolda 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.56
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.08
2 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.63
3 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.16
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.14
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.94
3 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.46
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.47
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.77
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.01
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.41
Denny ŠvarzDenny Švarz 00 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.69
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.85
Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.12
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.24
3 Vít VíznerVít Vízner 00 AC ČáslavAC Čáslav 26.49
4 Lukáš KrejsaLukáš Krejsa 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.49
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.07
2 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.91
3 Filip GürtlerFilip Gürtler 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.31
4 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.49
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy

(so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 27.42
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.38
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.58
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.12
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.53
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.42
4 Tereza SamkováTereza Samková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.89
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.12
3 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.32
4 Veronika VoskováVeronika Vosková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.86
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.82
2 Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.86
3 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.97
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 27.11
2 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.60
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.81
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.95
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.31
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.63
4 Lucie UherkováLucie Uherková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.66
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 27.85
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.58
4 Tamara NádassyTamara Nádassy 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 30.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.54
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 29.17
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.01
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.39
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.01
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.33
3 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.44
Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.98
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 29.16
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.38
4 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.71
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.99
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.34
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.63
4 Natálie VítkováNatálie Vítková 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 32.28
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.87
2 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.76
3 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 31.91
Valentýna ZítkováValentýna Zítková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.49
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.78
Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29.41
2 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.30
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 52.33
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.97
3 Petr VavrošPetr Vavroš 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.70
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.86
2 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58.94
3 David PoláčekDavid Poláček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 60.75
4 Jan FraněkJan Franěk 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 63.12
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.23
2 Jakub HolubJakub Holub 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 58.18
Jan JeníčekJan Jeníček 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KoldaMartin Kolda 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 57.34
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 57.52
3 Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.05
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 56.47
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 56.74
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.19
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 64.36
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 69.75
Lenka NovosadováLenka Novosadová 95 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 59.25
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.85
3 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 67.51
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 69.25
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.26
2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 58.59
3 Jiřina MarešováJiřina Marešová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 66.11
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 66.96
2 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 73.01
3 Kateřina FollerováKateřina Follerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 77.05
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.29
2 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.50
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:10.71
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:59.27
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:12.23
2 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav 2:17.18
3 David PoláčekDavid Poláček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:20.70
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:02.91
2 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.87
3 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.71
Jiří CipraJiří Cipra 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:22.51
2 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:51.06
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:21.44
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:32.60
3 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:36.68
4 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:44.26
5 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.49
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:27.02
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.40
3 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:29.00
4 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:32.17
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.39
Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:12.12
2 Matouš FrancMatouš Franc 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:13.26
3 Jan ŠedinaJan Šedina 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:15.46
4 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:22.15
Miroslav ZakuťanskýMiroslav Zakuťanský 83 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:11.70
2 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:41.60
3 David LauermannnDavid Lauermannn 97 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4:58.68
4 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 5:00.13
Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4:36.54
2 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:37.04
3 Jakub KafkaJakub Kafka 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:38.00
4 Jan JeníčekJan Jeníček 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:45.17
5 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 5:10.21
6 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:44.34
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 4:57.34
2 Nikola TaitlováNikola Taitlová 86 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:18.29
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:06.13
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 5:16.60
3 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5:26.12
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:11.67
2 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:12.99
3 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:30.46
4 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:02.37
5 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:09.88
6 Kristýna KorbelováKristýna Korbelová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:32.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef SoukupJosef Soukup 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:22.87
2 Jiří SoučekJiří Souček 93 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09:26.80
3 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10:07.13
4 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:26.36
David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Adam HruškaAdam Hruška 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:26.86
2 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:47.13
3 Jan FraněkJan Franěk 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10:09.83
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:07.72
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.74
2 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.94
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC ČáslavAC Čáslav 08.99
4 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.03
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.27
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.50
3 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.27
4 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 11.02
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
2 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.17
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
4 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.63
6 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.80
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.20
4 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.39
5 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.50
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 09.62
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.15
3 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.62
4 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.65
5 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.73
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.02
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.06
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.70
4 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.77
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.83
6 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 10.99
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bakalár, Hašek, Tuček, Šepotěv Bakalár, Hašek, Tuček, Šepotěv A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:30.90
2 Študlar, Kůtek, Richter, Nádhera Študlar, Kůtek, Richter, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:35.21
3 Franc, Kupka, Martinec, Kunt Franc, Kupka, Martinec, Kunt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:39.71
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kadlec, Linek, Herák, Krsek Kadlec, Linek, Herák, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:34.86
2 Hampl, Šanc Š., Jíra, Bouma Hampl, Šanc Š., Jíra, Bouma TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:37.84
3 Bernat, Semotam, Šanc J., Puczek Bernat, Semotam, Šanc J., Puczek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:43.24
4 Krejsa, Kolda, Havelka, Rozmajzl Krejsa, Kolda, Havelka, Rozmajzl SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:44.86
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schönpflugová, Slabochová, Pekařová, Junová Schönpflugová, Slabochová, Pekařová, Junová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:53.31
2 Eliášová, Najmanová, Pavlisová, Tomanová Eliášová, Najmanová, Pavlisová, Tomanová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.54
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:47.90
2 Barešová, Bafoe,m Boháčová, Veselá Barešová, Bafoe,m Boháčová, Veselá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:48.41
3 Placatková, Letová, Sýkorová, Novotná Placatková, Letová, Sýkorová, Novotná SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:06.03
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.06
2 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.81
3 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.78
4 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.70
5 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.65
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
71 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.84
2 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.84
3 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.78
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.75
5 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.70
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.70
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90
2 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.87
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.80
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.74
5 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.74
6 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.71
7 Václav JislVáclav Jisl
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 1.71
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.65
9 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.60
10 Vojtěch KajerVojtěch Kajer
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.55
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.63
1= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.63
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.60
4 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.51
5 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.40
6= Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 1.35
6= Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.35
8 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.30
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.51
2 el Kouche Nourhaneel Kouche Nourhane
LibanonLibanon
00 1.51
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.51
4 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.51
5= Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.48
5= Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
99 1.48
7 Veronika NovotnáVeronika Novotná
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 1.40
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.35
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.80
2 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.60
3 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.60
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.70
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.00
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NH
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.90
2 Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3.50
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.60
1= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.60
3 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 2.70
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.80
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 3.20
3 Simona JiranováSimona Jiranová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.50
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 7.07
2 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.95
3 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.73
4 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.57
5 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 6.39
6 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.15
7 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.05
8 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6.51
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.50
3 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.20
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6.12
5 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.05
6 Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.83
7 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.74
8 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.40
9 Pavel PeteříkPavel Peteřík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.14
David AulickýDavid Aulický
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.19
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.09
3 Vladimír KostičVladimír Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 5.81
4 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.77
5 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.62
6 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.33
7 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.83
9 David JiranDavid Jiran
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.59
10 Aleš MarxgutAleš Marxgut
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.63
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.82
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 5.36
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.17
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4.46
5 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.27
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.24
2 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.22
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.22
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.98
5 Dominika AntošováDominika Antošová
AC ČáslavAC Čáslav
97 4.95
6 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.78
7 Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.51
8 Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.20
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5.34
2 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.33
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.03
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.03
5 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.94
6 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.86
7 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.80
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.67
9 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.65
10 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.64
11 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.62
12 Valentýna ZítkováValentýna Zítková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.46
13 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.39
14 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.10
15 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.07
16 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 4.02
Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 DNF
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.83
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.82
3 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.09
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 12.53
5 David LinhartDavid Linhart
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
89 12.25
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 13.76
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 12.85
Poznámky/pokusy:
" Prkno oba 11 m
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 11.90
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC ČáslavAC Čáslav
00 11.41
3 Vít VíznerVít Vízner
AC ČáslavAC Čáslav
00 10.69
Poznámky/pokusy:
" Prkno všichni 9 m
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
95 10.72
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.60
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10.23
2 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 09.62
Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NM
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 10.80
2 Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 10.75
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.34
4 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.55
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 11.12
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.98
3 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.98
4 Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 10.18
5 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 09.90
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 09.72
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.50
8 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 08.60
9 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 08.44
10 Valentýna ZítkováValentýna Zítková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 07.93
11 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 07.35
Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 DNS
Valentina WenigováValentina Wenigová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNS
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 10.67
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 10.49
3 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.35
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.05
5 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.50
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
96 09.48
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 09.45
8 Lenka RyzákováLenka Ryzáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 08.70
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 11.79
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 11.18
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 10.83
4 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.14
5 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
98 09.00
6 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 08.91
7 Linda BrychtováLinda Brychtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.64
8 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.26
9 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 08.25
10 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 07.37
11 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 07.00
12 Štěpánka ŠtulcováŠtěpánka Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 05.87
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 14.97
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 13.20
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.80
4 Lukáš NěmečekLukáš Němeček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 09.54
5 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.21
6 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.17
7 David PopelkaDavid Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.10
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 DNS
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 14.15
2 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 13.52
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 13.34
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 12.98
5 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11.62
6 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
98 11.58
7 Josef KrnáčJosef Krnáč
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 09.24
8 Jan ŠopejstalJan Šopejstal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
97 08.06
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.93
2 Václav ŠircVáclav Širc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
76 14.14
3 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.78
4 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 13.49
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 13.20
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 11.49
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNS
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
71 DNS
Celkem 8 závodníků