Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Strahov (9. 1. 2016)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 9.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 2.06 | ||||||||||||||||
2 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 1.81 | ||||||||||||||||
3 |
Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 1.78 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.65 | ||||||||||||||||
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Sokol Kolín-atletika |
71 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 9.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.84 | ||||||||||||||||
2 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.84 | ||||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 1.78 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
5 |
Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub ŽižkaJakub Žižka
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 9.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.90 | ||||||||||||||||
2 |
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.87 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.80 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.74 | ||||||||||||||||
5 |
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.74 | ||||||||||||||||
6 |
Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.71 | ||||||||||||||||
7 |
Václav JislVáclav Jisl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 1.71 | ||||||||||||||||
8 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
9 |
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch KajerVojtěch Kajer
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 9.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.63 | ||||||||||||||||
1= |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 1.63 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK Lovosice |
97 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.51 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.40 | ||||||||||||||||
6= |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
6= |
Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 9.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 1.51 | ||||||||||||||||
2 |
el Kouche Nourhaneel Kouche Nourhane
Libanon |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
5= |
Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK Lovosice |
99 | 1.48 | ||||||||||||||||
5= |
Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, o.s. |
99 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika NovotnáVeronika Novotná
SK Sporting Příbram |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |