Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (9. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 06.95
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22
4 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.40
5 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
6 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.33
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.36
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.48
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC ČáslavAC Čáslav 07.50
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.63
4 David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.44
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.51
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.64
5 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.71
2 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.73
3 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
Pavel PeňázPavel Peňáz 69 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.25
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
3 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 07.30
4 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.34
2 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.74
4 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
5 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.77
6 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
2 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.77
3 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.14
4 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.24
5 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
6 Josef KrnáčJosef Krnáč 97 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
2 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
3 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.79
4 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
5 Matěj PošmournýMatěj Pošmourný 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.94
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.25
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.43
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.45
6 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 07.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.63
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.81
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.88
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.05
Denny ŠvarzDenny Švarz 00 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.57
2 Lukáš KrejsaLukáš Krejsa 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.88
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.06
4 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.08
5 Vít VíznerVít Vízner 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.17
6 Jiří CipraJiří Cipra 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.28
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.78
3= David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
3= Jakub HolubJakub Holub 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.07
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.23
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.24
2 Martin KoldaMartin Kolda 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.05
3 Filip GürtlerFilip Gürtler 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.13
4 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
Matěj KlimentMatěj Kliment 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.74
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 08.28
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 08.31
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.65
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.39
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.40
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
5 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.60
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64
3 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.06
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 08.32
2 Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.34
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
4 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.53
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.10
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.18
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.45
Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.25
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.39
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.43
4 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.56
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.56
Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.32
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
3 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.85
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.01
6 Lucie UherkováLucie Uherková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.83
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.92
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.94
5 Natálie VítkováNatálie Vítková 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
2 Simona JiranováSimona Jiranová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
5 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.09
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
3 Tamara NádassyTamara Nádassy 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 09.10
4 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
5 Kateřina FollerováKateřina Follerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.74
Celkem 5 závodníků