Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (9. - 10. 1. 2016)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 6.84 776
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.45 686
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.31 655
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 6.24 639
5 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.24 639
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.23 637
7 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 6.06 600
8 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 5.89 563
9 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.88 561
10 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 5.63 508
11 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.62 506
12 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.45 471
13 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.38 457
14 Filip ŠváchaFilip Švácha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 4.63 313
Robert KučeraRobert Kučera
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
88 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.62 725
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 6.34 661
3 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.18 626
4 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 6.18 626
5 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6.16 621
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.11 610
7 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 6.08 604
8 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.92 569
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.86 556
10 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.77 537
11 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.72 527
12 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.70 523
13 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.62 506
14 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.50 481
15 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.47 475
16 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.25 431
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 NM
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 6.34 661
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.02 591
3 Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.96 578
4 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.95 576
5 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.94 574
6 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 5.86 556
7 Patrik MegelaPatrik Megela
1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné
00 5.80 544
8 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.75 533
9 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.71 525
10 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.61 504
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.43 467
12 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.34 449
13 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.33 447
14 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.29 439
15 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.26 433
16 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 5.23 427
17 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 5.22 425
18 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 5.21 423
19 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.15 411
20 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.12 405
21 Jakub KuľhaJakub Kuľha
1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné
99 5.02 386
22 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.98 378
23 Ondřej MališOndřej Mališ
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.47 285
24 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.37 267
25 Jan ZástavaJan Zástava
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 3.69 158
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.58 498
2 Štěpán ČechŠtěpán Čech
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.41 463
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 5.38 457
4 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 5.25 431
5 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 5.23 427
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 5.17 415
7 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 5.05 392
8 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.69 324
11 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.69 324
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.61 310
11 Viktor PavlíkViktor Pavlík
1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné
01 4.38 269
12 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.37 267
13 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.17 234
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Veteráni (Finále)

Finále (so, 9.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
77 5.10 402
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
73 4.75 335
3 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.76 168
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.93 540
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.85 804
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.37 663
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.35 657
4 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.20 614
5 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 5.14 598
6 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.78 500
7 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.38 398
8 Marcela KobrováMarcela Kobrová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 3.88 281
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 NM
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
99 5.24 626
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.15 601
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.99 557
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.92 538
5 Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.92 538
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.85 519
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.83 514
8 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.83 514
9 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.70 479
10 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.68 474
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.60 454
12 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.59 451
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4.57 446
14 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.50 428
15 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.47 421
16 Petra BergmanováPetra Bergmanová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.37 396
17 Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 4.22 359
18 Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.50 200
19 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.40 180
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 5.56 717
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.76 495
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.74 490
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.65 466
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.65 466
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.59 451
7 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.57 446
8 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.55 441
9 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.42 408
10 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.33 386
11 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.31 381
12 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 4.15 343
13 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.15 343
14 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.07 324
15 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.04 317
16 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.03 315
Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
02 NM
Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM
Sára HavlíkováSára Havlíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 NM
Celkem 21 závodníků
Finále 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.89 530
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.85 519
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.76 495
4 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.65 466
5 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.63 461
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.61 456
7 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.60 454
8 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.51 431
9 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.44 413
10 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.39 401
11 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.37 396
12 Sára VančurováSára Vančurová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
01 4.20 355
13 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.17 347
14 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 3.99 306
15 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.94 294
16 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.92 290
17 Kristýna ZikováKristýna Ziková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.84 272
18 Michaela MetelkováMichaela Metelková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.67 235
19 Nikola ŽuchováNikola Žuchová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 3.60 220
20 Kateřina RyplováKateřina Ryplová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 3.54 208
21 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.36 172
Celkem 21 závodníků