výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (9. - 10. 1. 2016)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.46 869
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63 829
3 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.97 752
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.22 698
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36 668
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.26 690
2 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.63 613
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.92 556
4 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.99 543
5 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.65 273
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.32 903
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33 900
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.35 896
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.64 827
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86 777
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18 707
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18 707
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.97 752
2 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.04 737
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19 704
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45 650
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53 633
6 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.57 284
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26 917
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30 908
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.55 848
4 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.01 744
5 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.07 730
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33 675
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.73 806
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.07 730
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15 713
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17 709
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37 666
6 Patrik MegelaPatrik Megela 00 1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné 10.00 541
7 Jakub KuľhaJakub Kuľha 99 1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné 11.47 298
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51 637
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63 613
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 09.94 552
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.02 537
5 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.61 432
6 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.77 405
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.46 648
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.86 568
3 Ondřej MališOndřej Mališ 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.60 433
4 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.87 389
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.12 349
6 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.85 246
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.97 752
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.02 741
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.60 619
4 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.65 609
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.68 603
6 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.96 549
7 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 10.03 535
8 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.07 357
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.46 457
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.61 432
3 Viktor PavlíkViktor Pavlík 01 1. Atletický klub Humenné1. Atletický klub Humenné 11.25 330
4 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.78 255
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.05 221
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Běh)

Běh (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.93 236
2 Martin KulhavýMartin Kulhavý 77 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.07 218
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 12.48 171
Poznámky:
Výška překážek dle své věkové veteránské kategorie
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.99 714
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76 961
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.98 914
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.22 865
4 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.93 725
5 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.98 716
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.99 714
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.01 710
3 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.29 490
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.66 433
5 Marcela KobrováMarcela Kobrová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.41 209
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.10 889
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.39 830
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.51 806
4 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.59 791
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.83 744
6 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.87 737
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 10.40 639
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.22 865
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.61 787
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.72 765
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.75 759
5 Nikol JankuNikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.01 710
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05 703
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.83 744
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.55 613
3 Sára GodlováSára Godlová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 11.12 517
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.14 514
5 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.52 454
6 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.83 275
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.02 906
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09 891
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.19 871
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.60 789
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68 773
6 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.77 756
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.31 655
8 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.96 543
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.68 773
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.77 756
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.94 723
4 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.96 720
5 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.16 682
6 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.62 601
7 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.73 582
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.27 126
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77 575
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.79 571
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.84 563
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31 487
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 11.77 417
6 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.89 399
7 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.41 328
8 Nikola ŽuchováNikola Žuchová 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.48 319
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.94 723
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 10.16 682
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.60 442
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.90 398
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.21 355
6 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.38 332
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.46 321
8 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.42 0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.60 789
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67 775
3 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98 540
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.48 319
Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ - 168.7b
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72 583
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16 511
3 Vendula BílkováVendula Bílková 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.15 363
4 Sára VančurováSára Vančurová 01 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.74 286
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DQ
Poznámky:
DQ - 168.7
Celkem 5 závodníků