Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (10. 1. 2016)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 11.67
2 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.43
3 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.35
4 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 09.58
5 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 09.55
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.53
7 Adéla VítováAdéla Vítová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 09.05
8 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 08.92
9 Eliška HerinkováEliška Herinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 08.74
10 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.55
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 08.55
12 Adéla SmržováAdéla Smržová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 08.41
13 Šárka FlegrováŠárka Flegrová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 08.19
14 Kristýna BoumováKristýna Boumová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 07.94
15 Veronika VoňkováVeronika Voňková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 07.87
16 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 07.70
17 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.49
18 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 07.40
19 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 07.38
20 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 07.28
21 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.15
22 Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 07.11
23 Jana KronďákováJana Kronďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 06.88
24 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 06.69
25 Martina KronďákováMartina Kronďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 06.26
26 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 06.18
27 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 06.05
Celkem 27 závodníků