Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (10. 1. 2016)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4:41.09
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:57.21
3 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC ČáslavAC Čáslav 4:59.84
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:02.62
5 David MartínekDavid Martínek 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5:13.50
6 Martin HynaMartin Hyna 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:18.89
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.36
8 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:22.93
9 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:24.92
10 Matyáš KOHOUTMatyáš KOHOUT 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5:40.10
11 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:49.08
12 Ondřej SlabýOndřej Slabý 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:58.05
Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:40.15
2 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:59.01
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6:00.04
4 Karolína PlzákováKarolína Plzáková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6:01.42
5 Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:20.05
6 Šárka EichlerováŠárka Eichlerová 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 6:48.63
Celkem 6 závodníků