Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (10. 1. 2016)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.56
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.91
3 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.90
4 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.47
5 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.42
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.31
7 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.28
8 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.18
9 Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 5.14
10 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.13
11 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.86
12 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.74
13 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.58
14 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.49
15 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.38
16 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.35
17 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.24
18 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.18
19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.05
20 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.03
21 Maximilian MajerMaximilian Majer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 4.02
22 Matyáš KOHOUTMatyáš KOHOUT
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 3.89
23 Pavel NovákPavel Novák
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 3.85
Stanislav KonrádStanislav Konrád
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 DNS
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.08
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 5.05
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.81
4 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.67
5 Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.65
6 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.46
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.42
8 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 4.42
9 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.41
10 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.38
11 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.32
12 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 4.32
13 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.32
14 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.31
15 Nikola MelicharováNikola Melicharová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.28
16 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.22
17 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.15
18 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 4.12
19 Eliška KrálováEliška Králová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.99
20 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.94
21 Kateřina KšírováKateřina Kšírová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3.42
22 Veronika VinterováVeronika Vinterová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.15
Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 23 závodníků