Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (10. 1. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
2 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.81
3 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 07.98
4 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.42
5 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
6 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.59
2 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.99
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
5 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
6 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
2 Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.19
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.89
4 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
5 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.20
Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.71
3 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
4 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.70
5 Jakub PokornýJakub Pokorný 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.92
6 Jan HodisJan Hodis 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.76
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.98
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.40
4 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
6 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.63
2 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.10
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.15
4 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.71
6 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.68
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.03
3 Dan StrnadDan Strnad 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.14
5 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
6 Stanislav KonrádStanislav Konrád 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 07.85
2 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.22
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.50
4 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.08
5 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.38
6 Michal VacekMichal Vacek 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.85
2 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.16
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.50
4 Ondřej SlabýOndřej Slabý 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.32
6 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
2 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.34
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
4 Tomáš DRÁBEKTomáš DRÁBEK 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.47
5 Dominik LafekDominik Lafek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.36
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.64
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.69
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 07.80
4 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.81
5 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.84
6 Tomáš MichekTomáš Michek 02 AC ČáslavAC Čáslav 08.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.13
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.54
3 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
4 Denisa KalinováDenisa Kalinová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.16
5 Adéla SmržováAdéla Smržová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
6 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.34
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
4 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.72
5 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
6 Marie SmržováMarie Smržová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.33
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
6 Adéla MarečkováAdéla Marečková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
3 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.03
4 Martina TobiškováMartina Tobišková 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.08
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.70
2 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.91
3 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.22
4 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.42
5 Martina TýblováMartina Týblová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.94
Michaela MitošinkováMichaela Mitošinková 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.66
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
3 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.90
4 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.28
5 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.29
6 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.44
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.82
3 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.94
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
5 Jana VavřínováJana Vavřínová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
6 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
2 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.83
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.16
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
5 Marta VidunováMarta Vidunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.63
6 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.65
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.90
3 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
4 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
5 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.64
6 Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.68
2 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.74
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.81
4 Karolína PalkováKarolína Palková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.60
5 Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
6 Adéla VítováAdéla Vítová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
3 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
4 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.07
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
6 Barbora KuntošováBarbora Kuntošová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.73
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.87
3 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.05
4 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.60
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.72
6 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.10
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.43
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.49
5 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
6 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.49
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.52
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.69
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.74
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.83
Celkem 6 závodníků