Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Akademické mistrovství ČR

Praha-Strahov (11. 1. 2016)
skok vysoký - Muži (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl 92 JAC BrnoJAC Brno 2.10
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.05
3= Matěj KlukanMatěj Klukan 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.05
3= Kozárek LukášKozárek Lukáš 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.05
skok vysoký - Ženy (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1.75
2= Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.60
2= Anna ŠtvánováAnna Štvánová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.60
2= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová 96 TJ Vodní stavby TTJ Vodní stavby T 1.60
skok o tyči - Muži (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.15
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4.40
skok o tyči - Ženy (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta MoryskováAneta Morysková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.00
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.80
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.70
skok daleký - Muži (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam PašiakAdam Pašiak 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7.00
2 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.75
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6.46
skok daleký - Ženy (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.49
2 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5.32
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.21
trojskok - Muži (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam PašiakAdam Pašiak 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.08
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.63
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.26
trojskok - Ženy (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.64
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.39
3 Karolína ČernáKarolína Černá 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30
vrh koulí 4kg - Ženy (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.77
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.27
3 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14
vrh koulí 7,26kg - Muži (pondělí, 11.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip LitavskýFilip Litavský 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.95
2 David BartůněkDavid Bartůněk 93 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13.25
3 Vratislav BejčekVratislav Bejček 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.19