Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek

Jablonec nad Nisou (16. 1. 2016)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:02.23
2 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:05.27
3 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:06.60
4 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:07.56
5 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.89
6 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:09.74
7 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.25
8 Antonín SynekAntonín Synek 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13.13
9 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:15.06
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SrbeckýFilip Srbecký 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:12.17
2 Kamil WernerKamil Werner 99 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 2:12.95
3 Tymoteusz KobakTymoteusz Kobak 01 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 2:14.05
4 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:18.24
5 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:21.69
6 Daniel JirsaDaniel Jirsa 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:27.22
7 Jakub BaglajJakub Baglaj 02 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 2:28.36
8 Josef NohýnekJosef Nohýnek 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:29.06
9 Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.69
10 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.93
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:25.40
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:26.96
3 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 2:28.48
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:30.09
5 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:30.59
6 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:34.15
7 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:34.68
8 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.33
9 Edyta KönigsmanEdyta Königsman 02 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 2:36.51
10 Dominika GiletaDominika Gileta 00 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 2:37.36
11 Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz 02 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 2:41.37
12 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:42.72
13 Eva CyranyováEva Cyranyová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:45.45
Tymoteusz KobakTymoteusz Kobak 01 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek DNP
Celkem 14 závodníků