Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek

Jablonec nad Nisou (16. 1. 2016)

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:06.15
2 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 4:19.40
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:25.96
4 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:26.31
5 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:27.09
6 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:27.34
7 Lukasz KlatkaLukasz Klatka 99 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 4:28.15
8 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:32.70
9 Antonín SynekAntonín Synek 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:37.35
10 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:42.52
11 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:45.01
12 Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:46.12
13 Pavel BitnarPavel Bitnar 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:47.83
14 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:53.95
15 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:55.59
16 Mateusz ZawadaMateusz Zawada 01 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 5:04.67
Václav CyranyVáclav Cyrany 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:55.13
2 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:04.64
3 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:10.08
4 - Omová Michaela Gomzyk- Omová Michaela Gomzyk 81 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:10.11
5 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:11.00
6 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:14.53
7 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5:15.85
8 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:31.05
9 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:37.71
10 Natalia ZiemniakNatalia Ziemniak 01 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 5:39.83
11 Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:41.44
12 Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5:46.72
13 Michaela MedkováMichaela Medková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6:18.29
Celkem 13 závodníků