Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek

Jablonec nad Nisou (16. 1. 2016)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZielińskiJakub Zieliński 00 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 24.57
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.71
3 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.71
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.90
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.22
3 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.51
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.96
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 24.38
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.66
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.30
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.34
3 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.43
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 25.12
2 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.45
3 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.35
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.77
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.10
Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.37
2 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.84
3 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.54
4 Daniel JirsaDaniel Jirsa 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.93
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.09
2 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 26.34
3 Mateusz WiszniowskiMateusz Wiszniowski 02 MKS Piast LwówekMKS Piast Lwówek 27.40
4 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 27.97
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.53
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.41
3 Ivan RychteraIvan Rychtera 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.85
4 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.97
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.92
2 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.24
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.48
4 Karolina WysotaKarolina Wysota 00 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 28.37
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.53
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.71
3 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.88
4 Julia RosaJulia Rosa 02 Olsza OlszynaOlsza Olszyna 28.87
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 28.19
2 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.21
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.40
4 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.51
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 29.63
2 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30.18
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31.06
4 Petra NovákováPetra Nováková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 31.12
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KotkováAndrea Kotková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.89
2 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 29.71
3 Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.02
4 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 30.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 29.53
2 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.88
3 Eliška LešákováEliška Lešáková 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 32.15
4 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.65
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.26
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.13
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 30.79
4 Eva CyranyováEva Cyranyová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.89
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.98
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.42
3 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.07
Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.61
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 27.72
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.75
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.46
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.44
2 Nina PoláškováNina Polášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.94
3 Michaela NeumanováMichaela Neumanová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 32.01
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.69
2 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.93
Celkem 2 závodníků